NOIZY - FREESTYLE (Official Video 4K)

Δημοσιεύτηκε στις 16 Απρ 2021
προβολές 4 689 120
1 093

Lyrics: Noizy
Music: Term & Rvchet
Mix & Master: Rvchet & Westpoint studios
Video: MaxProduction
Available on:
Spotify: open.spotify.com/album/6Psi2ZUUW4sD0tA1lwk6qZ
iTunes: music.apple.com/us/album/freestyle-single/1563407821?ls=1&app=itunes
acromaxmedia.lnk.to/FREESTYLE

thisisnoizy
Σχόλια  
 • Gibsp Msrgumodiv

  Gibsp Msrgumodiv

  Πριν 5 ώρες

  Nice

 • FRA STORE

  FRA STORE

  Πριν 7 ώρες

 • finemi ola

  finemi ola

  Πριν 11 ώρες

  💚💚💚💚💚💚💚💚💚💚💛💛💛💛🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩je djali shume i mire ke shume ze nojzi dhe kegen te gjitha i ke qare me lote te dua shume jame fanca jote e mire ne botse ☺☺☺☺☺

 • FF DIONI

  FF DIONI

  Πριν 11 ώρες

  Nozizy mret

 • Ela

  Ela

  Πριν 11 ώρες

  Pa e degjuar akoma i bera like 🔝 🔊 Noizy 🔥🔥🔥

 • gjoni kola

  gjoni kola

  Πριν 12 ώρες

  HALLBANIAZ 👑

 • Geri Fieri

  Geri Fieri

  Πριν 13 ώρες

  te ruajt zoti o noiz ti je mbret

 • Afrim Gjergji

  Afrim Gjergji

  Πριν 14 ώρες

  Ti qit kot keng

 • Afrim Gjergji

  Afrim Gjergji

  Πριν 14 ώρες

  Ken tar koti

 • Afrim Gjergji

  Afrim Gjergji

  Πριν 14 ώρες

  Qishan nane

 • Afrim Gjergji

  Afrim Gjergji

  Πριν 14 ώρες

  Kar

 • Arled

  Arled

  Πριν 15 ώρες

  wys

 • Bekim Onuzi

  Bekim Onuzi

  Πριν 15 ώρες

  Kalle
  Noizy

 • Bekim Onuzi

  Bekim Onuzi

  Πριν 15 ώρες

  Bravo
  Noizy
  King
  Je

 • laura devolliar7 laura devolliar7

  laura devolliar7 laura devolliar7

  Πριν 22 ώρες

  you are so super you are king of music you are the best

 • alban alban

  alban alban

  Πριν ημέρα

  Pse rri nojzy vetem me kapuc ne ty kenget e ti

 • Elis Cuka

  Elis Cuka

  Πριν ημέρα

  Super kenge pz👍🏻👍🏻

 • Shefki Dauti

  Shefki Dauti

  Πριν ημέρα

  O babo se dy maipe kam

 • Besson

  Besson

  Πριν ημέρα

  Jasht toksori

 • Besson

  Besson

  Πριν ημέρα

  My cat now is a lion

 • kq dragon ff

  kq dragon ff

  Πριν ημέρα

  Super

 • Della rosa Fabio

  Della rosa Fabio

  Πριν ημέρα

  Hajde ku ti japi lajmet , ,, e ke myt dibra 🙏👏👏👏👏👏👏👏❤️❤️❤️❤️👏👏👏👏👏👏👏👏qar mtha baba vath e Bana,,
  rrespekt nga dibra

 • ALB MAFIA 1312

  ALB MAFIA 1312

  Πριν ημέρα

  Ju ke qir ropt te gjithve o king 👑

 • Joli Joli

  Joli Joli

  Πριν ημέρα

  Me kte kong vetm me kap e chota 😂😂😂😂😂😂

 • Suzana Gjoka

  Suzana Gjoka

  Πριν ημέρα

  bra vo
  🤘🖕💥🥵

 • Po Joni

  Po Joni

  Πριν ημέρα

  Osho

 • Alda Niku

  Alda Niku

  Πριν 2 ημέρες

  Otr

 • AVICII UEJS

  AVICII UEJS

  Πριν 2 ημέρες

  😄😄😄😄💯💯❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤NOIZY😄😄💯❤❤❤❤

  • zijuiy wttuy

   zijuiy wttuy

   Πριν ημέρα

   We run this 20, 21

 • Nini channel

  Nini channel

  Πριν 2 ημέρες

  🕳🕳😄😄 🕳🕳🕳

 • Detective ElitePrime Highlights

  Detective ElitePrime Highlights

  Πριν 2 ημέρες

  😺 🙆🙆🙆

 • Your GOD Gaming

  Your GOD Gaming

  Πριν 2 ημέρες

  😅😅 😽😽😅😅😅

 • ELOSITOYOMUFF

  ELOSITOYOMUFF

  Πριν 2 ημέρες

  😋😋✔✔✔

 • MESH3l / مشعل

  MESH3l / مشعل

  Πριν 2 ημέρες

 • Itz Shrimpy

  Itz Shrimpy

  Πριν 2 ημέρες

  😚😚 🔰🔰

 • Harry Potter

  Harry Potter

  Πριν 2 ημέρες

  🇪🇪😝😝😝 😂😂

 • Parth Music

  Parth Music

  Πριν 2 ημέρες

  😎😎😅 🇹🇹

 • Zaz Gamer

  Zaz Gamer

  Πριν 2 ημέρες

  😛 😵 💕💕💕

 • Amzahyusuf 02

  Amzahyusuf 02

  Πριν 2 ημέρες

  💔🗯🗯 🙏🙏

 • Technical Hasan 3M

  Technical Hasan 3M

  Πριν 2 ημέρες

  😚😚😉😉😉🙍🙍🙍

 • Endri dulja

  Endri dulja

  Πριν 2 ημέρες

  OTR 👑

 • El Dorado

  El Dorado

  Πριν 2 ημέρες

  Gang Boy😎

 • 𝕽𝖞𝖆𝖓 𝕬𝖑𝖇𝖆 🤜🇦🇱🤛

  𝕽𝖞𝖆𝖓 𝕬𝖑𝖇𝖆 🤜🇦🇱🤛

  Πριν 2 ημέρες

  👍👍👍👍👍👍👍👊👊👊👊👊👊👊një këng që meriton më shumë Like nga çka marrë...Por nuk kuptoj pse kaq shumë Dislike?....Noizy 👏👏👏✌

 • blend marevci

  blend marevci

  Πριν 2 ημέρες

  Why blend in
  When I’m born to to stand up
  OTR look
  Why blend in when I can stand out?
  Fuck all this bum lickin', I don't chase clout
  Sillma 1 rreper ktu që din me bo rap
  Me tregu 1 histori a dicka nga jeta vet
  Vetëm femna, femna, femna, sa të dua puçi, puçi
  Edhe Gucci, Gucci, Gucci, edhe grosha, edhe sushi
  Sdi ca dreqin kan' kto tipa vetëm pytje intervista
  Hajde ktu t'ju jap lajmet
  Ye dikur e shifja lagjen nga dritarja e ballkonit
  Tash i boj foto qytetit nga dritarja e avionit
  Dikur e shifja bankën edhe n'dor kisha xhetonin
  Drejtoresha bankës tash don' numrin e telefonit
  Nuk e bona kët' për pare, por parja erdhi si shiu
  E mbolla farën dhe mbas shiut farja mbiu
  U bo 1 pem', 1 pem' plot me fruta
  Do ishin t'omla, do t'kalbta, do t'buta
  Kështu që dal kadal i zgjodha dhe ma t'mirat krejt i mora
  Kur i pash dhe do fidan t'ri me pa se sa u gzova
  Ça m'dha jeta nuk m'dha shkolla, ça m'dha rruga se harrova
  Ça m'tha baba vath e bona, dhe xhaden krejt vet e zgjodha
  S'kom shok por kam kampiona, OTR na njef krejt bota
  A t'kujtohet 09, premtimet nuk ishin t'kota
  Kur je në kto nivele ka t'mira dhe ka dhe sherre
  Ka njerëz për interese, ka njerëz që dojn veç veten
  Ka femra që shofin lekët, makinat dhe asgjë tjetër
  M'kujtohet para do vjetësh ku ishit para do vjetësh
  Apo tash ësht' Noizy mbret, tash ësht' Noizy biznesmen
  Zemër s'kam asgjo n'men vec grupin familjen tem
  Sa më shum' kam kap suksesin aq më shum' i dalloj rrencat
  Tash m'bojn mu vetëm pytje tipit: Ku i mora Benzat?
  Çfar nafake?
  se njonin e gjeta n'bahçe
  Tjetrin babagjyshi për vit t'ri si tip dhurate
  Çfar nafake?
  1 tjetër më ra nga qielli
  Anash bulevardit duke hongër lule dielli
  O budall un' kom' nejt tan' natën çut veç tu qajt
  Tu mendu ça me bo, rrugës nesër ka t'ia mbaj
  S'kam pushu dita ditës deri sa arrita n'maj
  Kur arrita nuk e l'çova se tavolina do haj
  Sofra shum' e madhe rrumbullak nuk ka cep
  Sofra shum' plot sikur jena t'kap me shtet
  Nëse bon mir' n'jet vetëm mirë ke me gjet
  Nuk po foli ktu për lek po për njerëz që t'dojn vërtet
  Kur m'pysin "si ke qen?" ju thom, kurr ma mir' se sot
  Kur m'pysin "si jam tash?" ju them, ma mir' se mot
  Faleminderit zot, faleminderit non' e bab'
  Falmenderit rrethi ngusht dhe vllaznia që nuk m'la
  Faleminderit shok', koh' t'shtira nejtëm tok
  Sa pengesa dhe ndalesa jan' mundu me na rrzu posht
  Faleminderit ju, që m'keni mbështet deri ktu
  Ju nuk jeni thjesht fansa por kam lidhje me krejt ju
  Tash' nuk kam mo as sekrete se n'kong jua kam kalixu
  Historin' e jetes teme s'ka shqiptar që se ka ngju
  Privatsi mo nuk kam tu dasht' ju me ju motivu
  Nëse kam 1 lajm t'mir' t'parët e merrni vesh ju
  Kom fansat ma t'flakt, m'ndjekin cdo hap
  M'ndjekin real life, e jo vec n'Instagram
  Kam dal para Instagramit vij nga mesi i ballkanit
  Nonën mesdhetare por jam biri i dibranit
  Yeee, u like my freestyle
  OTR in the building
  We run this
  20, 21

 • Ilzan Limani

  Ilzan Limani

  Πριν 2 ημέρες

  SHQIPE🇦🇱🤧

 • Genta Genta

  Genta Genta

  Πριν 2 ημέρες

  Kot

 • bejtush offcial

  bejtush offcial

  Πριν 2 ημέρες

  otr noizy

 • Ledjon hasanaj

  Ledjon hasanaj

  Πριν 2 ημέρες

  #OTR noizy sko isthu je sum bravo

 • endri

  endri

  Πριν 2 ημέρες

  Super keng 👌👌👌👌

 • Arber Qendri

  Arber Qendri

  Πριν 2 ημέρες

  O c'a nona esht ky .. super ..akoma i reziston tregut .. 👌

 • X-MaNi _LyriXcs

  X-MaNi _LyriXcs

  Πριν 2 ημέρες

  Kta me venin tem shtyhen e me emrin tem ngjyhen
  Ule kryet e marrsho
  Jom King a kupto
  Ju Qi ropt shpulla gojes juve rrjesht njo ka njo

 • ENOSUPER PRO PRO

  ENOSUPER PRO PRO

  Πριν 3 ημέρες

  guci guci puci puci 🤣🤣🤣🤣🤣🤣

 • endri11

  endri11

  Πριν 3 ημέρες

  🔥

 • Arlum Kerkuti

  Arlum Kerkuti

  Πριν 3 ημέρες

  Noizy king Salam nga dibra madhe

 • Liljana Lili

  Liljana Lili

  Πριν 3 ημέρες

  4,3 mln 🤯🤯🤯noizy king ❤❤❤❤❤

 • Irma Hajdaraj

  Irma Hajdaraj

  Πριν 3 ημέρες

  Otr nuk osh gup por osh vllazni

 • David Zekaj

  David Zekaj

  Πριν 3 ημέρες

  brv

 • Liljana Lili

  Liljana Lili

  Πριν 3 ημέρες

  Hey kush po e degjon tani ne 10 maj

  • Patriot Cobaj

   Patriot Cobaj

   Πριν 22 ώρες

   E paske emrin si mami jem

  • hen ko

   hen ko

   Πριν ημέρα

   Ku i kam shqiptarët e gjermanisë? ❤️🇦🇱🇩🇪

 • ALDIN THE [BEAST]

  ALDIN THE [BEAST]

  Πριν 3 ημέρες

  -9M/10

 • Shkelzen Mujaj

  Shkelzen Mujaj

  Πριν 3 ημέρες

  👑Vec vazhdo ty kap hetshoda 👑

 • RDD2649 TEAM TRIX

  RDD2649 TEAM TRIX

  Πριν 4 ημέρες

  🇦🇱Tirana

 • Charming nowhere to hide

  Charming nowhere to hide

  Πριν 4 ημέρες

  I’m from New Jersey and all the Albanians I know here love Noizy! He’s the best to ever do it #OTR

  • Ask to seduce Miss

   Ask to seduce Miss

   Πριν 2 ημέρες

   ai momenti kur e ke harru noizyn per pak kohe por kurre nuk te zhgenjen dhe e degjon prape 500x ne dite... fire !

 • Shkelzen Mujaj

  Shkelzen Mujaj

  Πριν 4 ημέρες

  Ai se e sheh kete koment e bon like e ruajt ZOTI 😁😂🤣

 • Jurgen Bezat

  Jurgen Bezat

  Πριν 4 ημέρες

  Kishte vëllag toka pa mbiu fara

 • Matia Milla

  Matia Milla

  Πριν 4 ημέρες

  Noizy=super hit🔥🔥

 • ERD1

  ERD1

  Πριν 4 ημέρες

  wow this is freestyle respsect from 🇸🇪

  • Killer REAPER

   Killer REAPER

   Πριν 2 ημέρες

   Ti rri mshqipri thu respect from suedia a kar o kar

  • Endrit Kadriu

   Endrit Kadriu

   Πριν 3 ημέρες

   Gvg

  • Bobi Swe

   Bobi Swe

   Πριν 3 ημέρες

   hur läget 🤑

  • Charming nowhere to hide

   Charming nowhere to hide

   Πριν 4 ημέρες

   Durrsi

 • Sara Cela

  Sara Cela

  Πριν 4 ημέρες

  Grosha 🤣🤣

 • Erviol Putro

  Erviol Putro

  Πριν 4 ημέρες

  😎

 • gaming Olti

  gaming Olti

  Πριν 4 ημέρες

  WOW!!BOOMMM!!

 • Kreku Kreku

  Kreku Kreku

  Πριν 4 ημέρες

  ❤️❤️❤️💋💞❤️❤️

 • Game_Arena88 Arena88

  Game_Arena88 Arena88

  Πριν 4 ημέρες

  SUPER LAL

 • vasil margariti

  vasil margariti

  Πριν 4 ημέρες

  Koul esht

 • Syed Nahid

  Syed Nahid

  Πριν 4 ημέρες

  Respect albenia 🇧🇩🇧🇩🇧🇩🇧🇩🇧🇩

 • Brixhilda *

  Brixhilda *

  Πριν 4 ημέρες

  ❤❤❤❤❤❤

 • Kristjan Gjini

  Kristjan Gjini

  Πριν 4 ημέρες

  ♡RESPEKTE NOYZI ♡OTR♡ PER JET ♡

 • Deti Llana

  Deti Llana

  Πριν 4 ημέρες

  OTR 👌👌🔥🔥

 • Alvin Sharra

  Alvin Sharra

  Πριν 4 ημέρες

  Rreperi me i mir ne gjith boten 🌟🌟🪙🪙

  • Ask to seduce Miss

   Ask to seduce Miss

   Πριν 2 ημέρες

   Respect from🇮🇳 ❤️🔥🔥

 • Angela Hasko

  Angela Hasko

  Πριν 4 ημέρες

  😘😘😘🤩🤩🤩🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱

 • Angela Hasko

  Angela Hasko

  Πριν 4 ημέρες

  😘😘😘

 • Flavio Pmĺepaj

  Flavio Pmĺepaj

  Πριν 4 ημέρες

  Durrsi

 • Valmira Alia

  Valmira Alia

  Πριν 4 ημέρες

  💞💞💞💞🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱#OTR

 • soinhu foitu

  soinhu foitu

  Πριν 5 ημέρες

  Ca mtha baba vath e bona dhe xhaden vet e zgjodha this hits me 🖤😌

  • hen ko

   hen ko

   Πριν ημέρα

   Respekt from Bulgaria!!🇧🇬❤🇦🇱

 • Reli Veza

  Reli Veza

  Πριν 5 ημέρες

  Me i modhi nven i vetmi rreper qe ka bo .veshjet me emrin ilyrian .bravo

 • Kasandra Pako

  Kasandra Pako

  Πριν 5 ημέρες

  O mbret 👑👑👑👑
  Ju nk jeni thjeshte fanca por kam lidhje me juu!🥰
  Nonen mesdhetare por jam biri i dibranit ! 💪🏼
  Ku eshte dibraaaa 👊🏻👊🏻👊🏻

 • Nini Shaipi

  Nini Shaipi

  Πριν 5 ημέρες

  🖤🖤🖤🖤🖤👑👑👑👑

  • soinhu foitu

   soinhu foitu

   Πριν 5 ημέρες

   o nojz te rujt zoti familjen

 • Amina Misini

  Amina Misini

  Πριν 5 ημέρες

  The king❤️

 • Gee

  Gee

  Πριν 5 ημέρες

  Rrespekte nga Brooklyn

 • Bert Shahini

  Bert Shahini

  Πριν 5 ημέρες

  oooooo

 • 1124 2114

  1124 2114

  Πριν 5 ημέρες

  Cant wait for album💣💣💣💣🔥🔥🔥🔥

 • 1124 2114

  1124 2114

  Πριν 5 ημέρες

  👑💯

 • Anxhelo Qoqi

  Anxhelo Qoqi

  Πριν 5 ημέρες

  Super konge perzotin respekte

 • Albania

  Albania

  Πριν 5 ημέρες

  1.23 milion ndjeksa 9k komente wtf super fake reperi 9 vjecarve

  • Albania

   Albania

   Πριν 4 ημέρες

   @Makishti Makishti per cfar duhet te kem inat ? Sjam as kengetar Asgje thjesht rob Zoti.. ca ka per inat ktu PO them dicka fallco? Apo real?

  • Albania

   Albania

   Πριν 5 ημέρες

   @Username ; po ne 4 milion shikime mos kapi as 100k komente vk ia ben mu qe i blejne vk

  • Username ;

   Username ;

   Πριν 5 ημέρες

   Wtf nese robt sdun me komentu

 • Faik Bali

  Faik Bali

  Πριν 5 ημέρες

  Nojzy otr forever

 • Etleva sheshi

  Etleva sheshi

  Πριν 5 ημέρες

  Respect of 🇦🇱🇦🇱🇦🇱

 • Po Joni

  Po Joni

  Πριν 5 ημέρες

  🇳🇴

  • Po Joni

   Po Joni

   Πριν ημέρα

   Zup

 • valbona dema

  valbona dema

  Πριν 5 ημέρες

  💧🔥🔥🔥🔥🔥🔥🌠🌝

 • valbona dema

  valbona dema

  Πριν 5 ημέρες

  🥇🥇🥇🥎💶💶💶

 • valbona dema

  valbona dema

  Πριν 5 ημέρες

  king king

 • valbona dema

  valbona dema

  Πριν 5 ημέρες

  🥰🥰🥰💋👌

 • valbona dema

  valbona dema

  Πριν 5 ημέρες

  o nojz te rujt zoti familjen

 • valbona dema

  valbona dema

  Πριν 5 ημέρες

  me ket kong vetem hetshote