Sinan Hoxha & Anxhela Peristeri - Puthje (Official Video 4K)

προβολές 923 360
503

Produced by: Sinan Hoxha
Music: Marsel Gunga \u0026 2Step
Lyrics: 2Step
Arrangement: Marsel Gunga
Production: Gravity Music
Mix \u0026 Mastered: Alban Furtuna
Video by: MaxProduction

Available on:
Spotify: open.spotify.com/album/1KDiLd...
iTunes: music.apple.com/us/album/puth...
AcromaxMedia.lnk.to/Puthje/

Sinan Hoxha
Sinan Hoxha
Σχόλια  
 • ROVENA CELA

  ROVENA CELA

  Πριν 2 ημέρες

  Shumë bukur super

 • Rigels Kaloshi

  Rigels Kaloshi

  Πριν 2 ημέρες

  Sh bukur 👏👏👏👍👍

 • NASRO CHIBI Algérien

  NASRO CHIBI Algérien

  Πριν 2 ημέρες

  ❤♥😍♥❤

 • Cela Erdion

  Cela Erdion

  Πριν 2 ημέρες

  Alki❤❤❤💋💋💋💋💋❤❤❤❤

 • lani Lani

  lani Lani

  Πριν 2 ημέρες

  Shume kenge e bukur Anxhela ky zhanri po te shkon.

 • Aleks Rushiti

  Aleks Rushiti

  Πριν 2 ημέρες

  Anxhela, yes wonderful Anxela!

 • Nik Riki

  Nik Riki

  Πριν 3 ημέρες

  Super

 • Besnik Topi

  Besnik Topi

  Πριν 3 ημέρες

  Bravo shum e bukur kenga urim👏👏👏e dhe kompliminti te dyve

 • halime smajli

  halime smajli

  Πριν 3 ημέρες

  💙💖👍

 • Aferdita bezhani salaj

  Aferdita bezhani salaj

  Πριν 3 ημέρες

  C.fare jahti ?super

 • Rina Rexha

  Rina Rexha

  Πριν 3 ημέρες

  Hallall te qoft ja ke qellu

 • Kozi Bregu

  Kozi Bregu

  Πριν 3 ημέρες

  Bravooooooooo Sinan Hoxha. Te pershendes nga Italia 👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏

 • Nadia Ruka

  Nadia Ruka

  Πριν 3 ημέρες

  Shume bukur zemra ju kendofte ❤❤💋💋💥💥

 • TheKristinemarku

  TheKristinemarku

  Πριν 3 ημέρες

  The top song 💪💪💪❤❤

 • Luk Kola

  Luk Kola

  Πριν 3 ημέρες

  🥂💥👌❤❤

 • Albana Aliaj

  Albana Aliaj

  Πριν 3 ημέρες

  Shume bukur,ashtu sic na kenaqet ne,ju kenaqte Zoti juve.Jeni 2💎💎👏👏🙏🙏✨✨

 • Fatos Pepa

  Fatos Pepa

  Πριν 3 ημέρες

  Shum e bukur

 • Rita Dhrami

  Rita Dhrami

  Πριν 3 ημέρες

  Anxhela je e si yll 😘😘🌻🌻🌻♥️

 • Xhesika Sharka

  Xhesika Sharka

  Πριν 3 ημέρες

  Bravo shum e bukur kjo kenga anxhela ♥️sinan♥️

 • five stars

  five stars

  Πριν 3 ημέρες

  Titulli I këngës do ishte më bukur "Hallall" dhe vërtet
  HALLALL të 2ve. E keni kall
  👏👏👏👏👏👏💥💥💥💥💥💥

 • Rixhi Caka

  Rixhi Caka

  Πριν 3 ημέρες

  Na kish munguar 1 hit i till ne shqiperi , dhe sigurisht qe sinani sdo i linte shqiptaret pa 1 kenge te hajrit kete vit

 • Ana 2222

  Ana 2222

  Πριν 3 ημέρες

  Bravo jeni yje te dy 🌹🌹🌹🌹🌹

 • Emilian Cala

  Emilian Cala

  Πριν 3 ημέρες

  Uau Sinan Anxhela Jeni Yje⭐❤🌟💖👑

 • madonnazone

  madonnazone

  Πριν 3 ημέρες

  ☺️

 • Donika Kodra

  Donika Kodra

  Πριν 3 ημέρες

  Super keng bravo 🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇺

 • VV

  VV

  Πριν 3 ημέρες

  Bravo anxhela & Sinan. ❤️🇦🇱🇽🇰

 • Jimin Mochi

  Jimin Mochi

  Πριν 3 ημέρες

  Shum e bukur kenga ju lumt

 • Lumturi Qosja

  Lumturi Qosja

  Πριν 4 ημέρες

  Bravò

 • Ely Ba

  Ely Ba

  Πριν 4 ημέρες

  nc song

 • eduarta gega

  eduarta gega

  Πριν 4 ημέρες

  Ju kendofte zemra 🌟🌟❤❤

 • Samira Hoxha

  Samira Hoxha

  Πριν 4 ημέρες

  Jeni me te miret

 • Samira Hoxha

  Samira Hoxha

  Πριν 4 ημέρες

  Bravo siete yje

 • Enkelejda Hysi

  Enkelejda Hysi

  Πριν 4 ημέρες

  ♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️

 • FF TOSHKEZI

  FF TOSHKEZI

  Πριν 4 ημέρες

  10000 puthje zmr mi falë ❤️❤️
  Ti hallall i ke hallelle ❤️❤️

 • Emanuel Zotaj

  Emanuel Zotaj

  Πριν 4 ημέρες

  Luaj dhe rreziko

 • Çukur

  Çukur

  Πριν 4 ημέρες

  (Teksi i Këngës⬇️)
  Tymin, po ma nxjerr tymin
  sa here synin, po ma lun synin
  1 milion pythje zemer mi fale
  ti hallall i ke hallalle
  Maje, maje veten se m'kalle
  e vdiqa, pasha ty
  zemer hajde, dale kadale
  mos u knaq me sy.
  Me fatin do luaj rulet Ruse
  ndoshta qelloj
  zemer po du me rreziku, sonte
  le te gaboj
  Tymin, po ma nxjerr tymin
  sa here synin, po ma lun synin
  1 milion pythje zemer mi fale
  ti hallall i ke hallalle
  Tymin, po ta nxjerr tymin
  sa here synin, po ta luj synin
  1 milion pythje zemer mi fale
  ti hallall i ke hallalle
  Dale, dale frymen ma nale
  dashni, o dashni
  zemra me ty, m'ka ra n'halle
  ti m'ke bo magji.
  Me fatin do luaj rulet Ruse
  ndoshta qelloj
  zemer po du me rreziku, sonte
  le te gaboj
  Tymin, po ma nxjerr tymin
  sa here synin, po ma lun synin
  1 milion pythje zemer mi fale
  ti hallall i ke hallalle
  Tymin, po ta nxjerr tymin
  sa here synin, po ta luj synin
  1 milion pythje zemer mi fale
  ti hallall i ke hallalle
  Tymin, po ma nxjerr tymin
  sa here synin, po ma lun synin
  1 milion pythje zemer mi fale
  ti hallall i ke hallalle
  Tymin, po ta nxjerr tymin
  sa here synin, po ta luj synin
  1 milion pythje zemer mi fale
  ti hallall i ke hallalle

 • Gigliola Antonucci

  Gigliola Antonucci

  Πριν 4 ημέρες

  Ooo Simano 1 fare jeni me kete kongen.💥💥💥

 • mimoza gjermani

  mimoza gjermani

  Πριν 4 ημέρες

  Shum bukur zemra Ju kendoft dyve 🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇽🇰🇦🇱🇦🇱👏👏

 • Suada Berdufi

  Suada Berdufi

  Πριν 4 ημέρες

  🔥

 • Vera Muho

  Vera Muho

  Πριν 4 ημέρες

  E bukur faleminderit fantastike

 • Florinda Amelia

  Florinda Amelia

  Πριν 4 ημέρες

  Super Kong⭐⭐🔥🔥😘😘

 • Voka 1966

  Voka 1966

  Πριν 4 ημέρες

  Të dy .... 🌹🤴❤👸🌹

 • Diana Kulli

  Diana Kulli

  Πριν 4 ημέρες

  Dy yje 🌟🌟🌟🌟

 • FARSHER TV

  FARSHER TV

  Πριν 4 ημέρες

  NICE SONG AND WONDERFUL VEW THANKS 4SHARING

 • Beqo Leka

  Beqo Leka

  Πριν 4 ημέρες

  Kjo po që është këngë 😍🇦🇱🔥

 • Amdi Destani

  Amdi Destani

  Πριν 4 ημέρες

  🔥🔥🔥🔥🔥🔥

 • Ela SINANI

  Ela SINANI

  Πριν 4 ημέρες

  Super hit ⭐⭐⭐💞💞💞

 • Shyqyri Dekavelli

  Shyqyri Dekavelli

  Πριν 4 ημέρες

  Bukur shume kenga. Bashkepunim perfekt

 • Lorinda Rrahmani

  Lorinda Rrahmani

  Πριν 4 ημέρες

  💍💍💍💍

 • ana alba

  ana alba

  Πριν 4 ημέρες

  kjo po qe eshte hit 💥💥💥 fare bravo Sinan & Anxhela na knaqet me kere kenge te mrekullueshme 👏👏👏👏👏

 • Bali Ajet

  Bali Ajet

  Πριν 4 ημέρες

  Super 2021🔥🔥

 • Irma Banaj

  Irma Banaj

  Πριν 4 ημέρες

  bravo ju lumte goja ju kendofte zemra se me kenaqet

 • sabina doka

  sabina doka

  Πριν 4 ημέρες

  I love this 🥰

 • Princesha___

  Princesha___

  Πριν 5 ημέρες

  zemer po dua te rrezikoj sonde😋🙄💎❣🎼🎼🎼🎼😉🤞

 • Albanianwarrior23

  Albanianwarrior23

  Πριν 5 ημέρες

  Albania keeps getting better every year... and its so beautiful....

  • Lina Hoxha

   Lina Hoxha

   Πριν 3 ημέρες

   😍

 • ani ani

  ani ani

  Πριν 5 ημέρες

  👏👏👏👏👏

 • Rozalita

  Rozalita

  Πριν 5 ημέρες

  20,7,2021 👏👏👏👏👏👏👏🙋‍♀️

 • Adil Shpata

  Adil Shpata

  Πριν 5 ημέρες

  Bravo .Jeni te mrekullueshem..

 • Mandy's_Music

  Mandy's_Music

  Πριν 5 ημέρες

  Wooo!you^re on fire!!💥💥 Have you heard of Sessions? I think you will kill it there!

 • Diana Telegrafi

  Diana Telegrafi

  Πριν 5 ημέρες

  🇦🇱🙏❤️Ju lumteeee ⭐️Shumeeeee Shumeeee e bukuroooo 🍁Ylli muzikes 🌸Anxhela Peristeri 🔥Superr 🍁Sinann Hoxhaa❤️

  • Lulzim Popshini

   Lulzim Popshini

   Πριν 4 ημέρες

   👏🤵👌

 • Γιουστιν Τοτσι

  Γιουστιν Τοτσι

  Πριν 5 ημέρες

  Shum bukur me sukses

 • lupo Manaro

  lupo Manaro

  Πριν 5 ημέρες

  Suksese mreti suksese elle biondes bravo ragazzi

 • onuri Xhylani

  onuri Xhylani

  Πριν 5 ημέρες

  Suksese

 • Rudina Ndrecka

  Rudina Ndrecka

  Πριν 5 ημέρες

  Cfarè zèri te bukur qè ka Sinan Hoxha 🔝

 • Lyuben Dino Tsvet

  Lyuben Dino Tsvet

  Πριν 5 ημέρες

  🔥🔥🔥🔥🔥

 • Negi Ushe

  Negi Ushe

  Πριν 5 ημέρες

  Super keng

 • El Za

  El Za

  Πριν 5 ημέρες

  Missed u so much Sinan the best bring joy in our life

 • Mimosa Hassani

  Mimosa Hassani

  Πριν 5 ημέρες

  Cute 🥰

 • Hajrie Kelmendi

  Hajrie Kelmendi

  Πριν 5 ημέρες

  Ju urojme shume Suksese edhe ju kendoft Zemra gjithmon ❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤💫💫💫💫💫💫💫❤❤❤❤❤❤❤❤❤

 • Esma Kryemadhi

  Esma Kryemadhi

  Πριν 5 ημέρες

  Ooo Tironci im te kendofte ❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤🌟🌏🙏🙏🙏🙏dhe Anxhela 🌟🌏

 • Matilda Mema

  Matilda Mema

  Πριν 5 ημέρες

  Bravo suksese lart e me lart ishalla

 • Uğurcan Anik

  Uğurcan Anik

  Πριν 5 ημέρες

  Love from Turkey!🇹🇷❤ Queen of Eurovison❤❤🇹🇷🇹🇷🇹🇷

  • Marsel Cela

   Marsel Cela

   Πριν 4 ημέρες

   From Albania 🇦🇱🇦🇱🤩

 • Jurida Xherri

  Jurida Xherri

  Πριν 5 ημέρες

  Shume e bukur bravo qe te dy

 • Fatjon Dervishi

  Fatjon Dervishi

  Πριν 5 ημέρες

  Suksese te dy jeni mrekullushem 💋💋 🤙👏 ju pershendes nga elbasan👋

 • Andi Bllana

  Andi Bllana

  Πριν 5 ημέρες

  Po ku je mor sinan se ke pas hum fare kto koh

 • Riza Barruku

  Riza Barruku

  Πριν 5 ημέρες

  ❤❤

 • Linda Kurtaj

  Linda Kurtaj

  Πριν 5 ημέρες

  Shum bukur kenga
  😍👍😍👍👸🏻🤴🏻👋🏼🥰🥳🥳🥳

 • Festim Kurti

  Festim Kurti

  Πριν 5 ημέρες

  Oti je legjenda e muzikes sinan hoxha

 • Sara Hajrullahi

  Sara Hajrullahi

  Πριν 5 ημέρες

  Wow super hit 😁

 • Vasilika Muzhaqi

  Vasilika Muzhaqi

  Πριν 5 ημέρες

  super kenge bravooooooo💋💋

 • Ελενα Σαρικα

  Ελενα Σαρικα

  Πριν 5 ημέρες

  Suksese !! Hit !Super kenga Bravoooooo !!Sinan Hoxha dhe Anxhela Peristeri !!🙏🙏❤️❤️

 • Ardjana Sulejmani

  Ardjana Sulejmani

  Πριν 5 ημέρες

  Anxhela 🌟 Suksese

 • elena xhika

  elena xhika

  Πριν 5 ημέρες

  Suksese

 • Real Shqipe

  Real Shqipe

  Πριν 5 ημέρες

  Super 👌

 • Fairy Kaitlyn

  Fairy Kaitlyn

  Πριν 5 ημέρες

  Thanks god a new song with Sinanin.

 • Ionut Nechita

  Ionut Nechita

  Πριν 5 ημέρες

  :)

 • Juljan Rama

  Juljan Rama

  Πριν 5 ημέρες

  👏👏

 • Ela Celiku

  Ela Celiku

  Πριν 5 ημέρες

  🌷

 • Lisus Albania

  Lisus Albania

  Πριν 5 ημέρες

  Stili jot i ri me pelqen shum edhe kenget ke te mrekullushem 🤩🤩😍 Te lumt

 • Ndricim Koromani

  Ndricim Koromani

  Πριν 5 ημέρες

  👏👏👏

 • Age Biblekaj

  Age Biblekaj

  Πριν 5 ημέρες

  Suksese e gjitha te mirat 🙏🏻🍀

 • pamela Hyra

  pamela Hyra

  Πριν 5 ημέρες

  Super keng bravo te dy😍😍😍

  • Emilian Cala

   Emilian Cala

   Πριν 3 ημέρες

   Dy Yje⭐❤🌟💖👑

 • Giipsy Sheejj

  Giipsy Sheejj

  Πριν 5 ημέρες

  ❤️❤️❤️❤️❤️❤️

 • Nik Nik Deda

  Nik Nik Deda

  Πριν 5 ημέρες

  Super hit 💣💣🔥🔥

 • Anhel Milaqi

  Anhel Milaqi

  Πριν 5 ημέρες

  Bashkpunim perfekt shum bukur kenga.

 • Vic Haslli

  Vic Haslli

  Πριν 5 ημέρες

  Jua honksha zemrat

 • Eduart Gjergji

  Eduart Gjergji

  Πριν 5 ημέρες

  🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥

 • olti kolnekou

  olti kolnekou

  Πριν 5 ημέρες

  Super 👏👏

 • ariu shqiptar

  ariu shqiptar

  Πριν 5 ημέρες

  Anxhela juve jeni si Diell te pervolon fare😍

 • Vani Matoshi

  Vani Matoshi

  Πριν 5 ημέρες

  Cool song 👍