Mevli&Aventurat e Julit Dashnia

Δημοσιεύτηκε στις 12 Απρ 2021
προβολές 3 101 016
686

✔️ Did you subscribe to MEVLI’s Official channel? 👇🏼
//
👉🏼 Turn on the 🔔 to be notified for all the new songs.
____________________________
🎵 Music by: Stine Records & Grazia
🎵 Audio Production by: Stine Records
🎵 Lyrics by: Stine x Grazia x Juli
🎥 Video by: Aventurat e Julit (JULI)
✔️ Published by : ARKIVA SHQIP
____________________________
🎤 Connect with MEVLI :
Instagram ► mevlanshaba
🎤 Connect with JULI :
Instagram ► aventuratejulit
✔️ Connect with STNE RECORDS :
Instagram ► stine_records
✔️ Connect with Estia FILM :
estia_film
✔️ Connect with GRAZIA:
grazia__official
℗ & ©️ MEVLI . All Rights Reserved.

Mevli Official
Σχόλια  
 • Artur Memiu

  Artur Memiu

  Πριν 7 ώρες

  Suksese jeni me te miret publiku ju don shuum

 • Violeta Ceka

  Violeta Ceka

  Πριν 10 ώρες

  Shume bukur Mevlan dhe Juli, por rripin e sigirimit djema, jeta eshte e bukur dhe e dashur, kujdes, kujdes!!!

 • Denis otr Selala

  Denis otr Selala

  Πριν 14 ώρες

  Kenge shme e bur

 • FF REDI

  FF REDI

  Πριν 17 ώρες

  O jul rripi i prishur apo jo

 • Bardha Mavriqi

  Bardha Mavriqi

  Πριν ημέρα

  Shum keq juliii

 • a alb

  a alb

  Πριν ημέρα

  Vetem floket e Julit me acarojne shum 😣😂😂

 • Bleona.Elona Pajaziti

  Bleona.Elona Pajaziti

  Πριν ημέρα

  Mevlan ❤ Ledjana

 • Bleona.Elona Pajaziti

  Bleona.Elona Pajaziti

  Πριν ημέρα

  Suksese mevlan jul

 • Sonila

  Sonila

  Πριν ημέρα

  Super keng

 • Xhoena Hoxha

  Xhoena Hoxha

  Πριν ημέρα

  🥰😊😚😚😚😚🤑🤩🤩🤩😘😘😍

 • Ardiana Makaj

  Ardiana Makaj

  Πριν ημέρα

  Mevlani rich

 • Tirana Ime

  Tirana Ime

  Πριν 2 ημέρες

  O Mevli guti nje te qir asaja Bores
  Ne mes te programit

 • Cela Hanife

  Cela Hanife

  Πριν 2 ημέρες

  Juli je super kengetare sukse vellla

 • ST BRUDA

  ST BRUDA

  Πριν 2 ημέρες

  Urime! 50K SUBSCRIBERS

 • Sibora Gashi

  Sibora Gashi

  Πριν 2 ημέρες

  ❤@aventuraejulit❤@mevlanshabaoficil❤❤

 • SILVIO HAMETI

  SILVIO HAMETI

  Πριν 2 ημέρες

  kjo kenga thyen rekord ne playlist time e ngjoj 20 her ne dit 😂😂😂😂😇😇😇

 • eni toska

  eni toska

  Πριν 2 ημέρες

  Sa like shkojne per melanin dhe julin

 • Kleosamuel1 Kleosamuel1

  Kleosamuel1 Kleosamuel1

  Πριν 3 ημέρες

  Ghhgkfjf

 • Brunilda Hamza

  Brunilda Hamza

  Πριν 4 ημέρες

  Super keng 🥰dhe kengtar shum simpatik 🤗😆🥰suksese te dyve

 • Visar Kalludra

  Visar Kalludra

  Πριν 4 ημέρες

  Pika e djalit mevlan i lezetshem i embel dhe i sinqert ja arrite fund krejt met dasht se e meriton krenohu asnjanin se dojm sa tdon publiku se je real dhe i lezetshem ata qe ta keqperdorin kto tmira qe ti ka fal Zoti kan mi ra pishman po ti mos u kthe se ki me gjet mire prej Zotit

 • Vjolca Elmas

  Vjolca Elmas

  Πριν 4 ημέρες

  Juli je shum i dashur Mevlan bravos ♥️

 • Irisa Amelia

  Irisa Amelia

  Πριν 4 ημέρες

  Ky Juli me shkrin duke qesh pz😂😂

 • shqiprim Bytyqi

  shqiprim Bytyqi

  Πριν 4 ημέρες

  O ku jeni bossat jeni shum te mir

 • Vilma Dhiari

  Vilma Dhiari

  Πριν 4 ημέρες

  Juli😂😂😂😂😂sidomos keyo floket🤣🤣🤣😊😂😂

 • Eron Kadriu

  Eron Kadriu

  Πριν 4 ημέρες

  ma e mira melit dhe Julit eshte kenga as gje tjeter

 • Klevis Mateo

  Klevis Mateo

  Πριν 4 ημέρες

  😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😎😎😎🙂🙂😍😚🙂😍😚🙂😍😉😊😘😘😘😘🤗🤗🤗🤗🤗🤗🤗🤗🤗🤗🤗🤗🤗🤗🤗

 • Klevis Mateo

  Klevis Mateo

  Πριν 4 ημέρες

  Faleminderitshumeshumeyll

 • Klevis Mateo

  Klevis Mateo

  Πριν 4 ημέρες

  Fghisnssejgk3yj2tieu9sgighi

 • Klevis Mateo

  Klevis Mateo

  Πριν 4 ημέρες

  Djfhiw5o37jxnjshiwy8thjduooou91gifmkpjlfiy79ajjfgmddfkekgoo nfjqvkfghkrgggkooyyoooeerqqhocbk

 • xhulia bajollari

  xhulia bajollari

  Πριν 4 ημέρες

  💖💖💖💖💖❤❤💖❤💖❤💝💝💝🤩

 • Zanarabja Zanarabja

  Zanarabja Zanarabja

  Πριν 5 ημέρες

  P

 • lina kalo

  lina kalo

  Πριν 5 ημέρες

  Bravooooo mevlan

 • Albioni Bossi

  Albioni Bossi

  Πριν 5 ημέρες

  Mevli ka zë te omël 😍😎

 • Transport mallrash brenda dhe jashte shtetit

  Transport mallrash brenda dhe jashte shtetit

  Πριν 6 ημέρες

  👍

 • Eljesa Qaja

  Eljesa Qaja

  Πριν 6 ημέρες

  Aaaaaaa juli sibon

 • Anna23 Anna23

  Anna23 Anna23

  Πριν 6 ημέρες

  Allall qumshi nenen qe ke pir te rujt zoti mevlan

 • Seldi Seldi

  Seldi Seldi

  Πριν 6 ημέρες

  O Ajzet kjo eshe kenge👍🤑

 • Antonio Godaj

  Antonio Godaj

  Πριν 6 ημέρες

  On fire juli

 • Roksana Roksana

  Roksana Roksana

  Πριν 7 ημέρες

  Dayfske

 • Klevis Beqiraj

  Klevis Beqiraj

  Πριν 7 ημέρες

  Ju lumte keni shume talent jeni me te miret 💓💓💓

 • Elsida Rrucaj

  Elsida Rrucaj

  Πριν 7 ημέρες

  Lum si ti mevli

 • blerim bardhi

  blerim bardhi

  Πριν 7 ημέρες

  🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

 • Andrin Hoxha

  Andrin Hoxha

  Πριν 7 ημέρες

  Kto kenge nuk i kendon Mevlani
  Ai vetem lun gojen se i kendon stine

 • Adis Dauti

  Adis Dauti

  Πριν 7 ημέρες

  Ytyy56655h0

 • Kanina Kanina

  Kanina Kanina

  Πριν 7 ημέρες

  Vazhdoni kështu

 • egi egushi

  egi egushi

  Πριν 7 ημέρες

  😁😁😁👌 Shum te mir

 • Constantine The Great

  Constantine The Great

  Πριν 8 ημέρες

  2.7 milione shikime. Qr , ku ka perfunduar Shqiperia LoL, ne dore te ketyre karave🤣

 • Bledi Shaho

  Bledi Shaho

  Πριν 8 ημέρες

  Nevlan Juli jeni me specialet

 • Donika Zana

  Donika Zana

  Πριν 8 ημέρες

  Mevlan ledjana mevlan antonela

 • Lume Memini

  Lume Memini

  Πριν 8 ημέρες

  😍😍😍

 • Amarildo Skarra

  Amarildo Skarra

  Πριν 8 ημέρες

  😎

 • Olsi Deejay

  Olsi Deejay

  Πριν 8 ημέρες

  https://www.youtube.com/watch?v=JOWkHR2RkMs

 • Selavdi Nevzadi

  Selavdi Nevzadi

  Πριν 9 ημέρες

  🔥🔥🔥🔥

 • Hello Bro

  Hello Bro

  Πριν 9 ημέρες

  Dikur kengetaret dilnin nga Liceu Artistik ,sot dalin nga perputhen .

 • Edi Kukeli

  Edi Kukeli

  Πριν 9 ημέρες

  Super

 • Bleonë Bilalli

  Bleonë Bilalli

  Πριν 9 ημέρες

  Te lutem ma be follow ne tik tok ._.dunkin_charli._

 • Samsung Eljon

  Samsung Eljon

  Πριν 9 ημέρες

  Start janzoa

 • Violeta Violeta

  Violeta Violeta

  Πριν 9 ημέρες

  Esht keng shume e bukur

 • Reshat Ruci

  Reshat Ruci

  Πριν 9 ημέρες

  Qq

 • Kela Alla

  Kela Alla

  Πριν 9 ημέρες

  Shumë bukur

 • Vlore Vlore

  Vlore Vlore

  Πριν 9 ημέρες

  Jeni te papar kshtu vazhdoni

 • HUMOR 2021

  HUMOR 2021

  Πριν 9 ημέρες

  Shikoni flokë e julit në minutën e 2

 • Eminemin Behluli12

  Eminemin Behluli12

  Πριν 9 ημέρες

  O juli shikoi pak floket

 • Alba Hyskajysyyahsh

  Alba Hyskajysyyahsh

  Πριν 9 ημέρες

  Hahhahahahhahaha

 • Rea Tenezhdolli

  Rea Tenezhdolli

  Πριν 9 ημέρες

  👏👏👏👏😍

 • Lani Malka

  Lani Malka

  Πριν 9 ημέρες

  Bravo çuna

 • Mina Stasi

  Mina Stasi

  Πριν 9 ημέρες

  Dashnia ime je ti isi sanja sfinjari ti je kuptimi i jetes time ❤❤❤❤❤❤flm o zote qe te kam parn ty jeta ime fjalet jane shum pak pre te then sa te dua ty bosi

 • Sibora Gashi

  Sibora Gashi

  Πριν 9 ημέρες

  Bravo Mevli❤

 • Cim Ibrahim

  Cim Ibrahim

  Πριν 10 ημέρες

  Cuna varikarsa julit si falet

 • Nazmi Kallo

  Nazmi Kallo

  Πριν 10 ημέρες

  ❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤

 • Shuke Doci

  Shuke Doci

  Πριν 10 ημέρες

  Super

 • saimiri fier

  saimiri fier

  Πριν 10 ημέρες

  O JULI RREGULLO CIK FLOKET hahaha

 • Enkelejda Pjeci

  Enkelejda Pjeci

  Πριν 10 ημέρες

  👏👏👏👏👏

 • don xhon fann

  don xhon fann

  Πριν 10 ημέρες

  Super keng

 • erkida mhilli

  erkida mhilli

  Πριν 10 ημέρες

  Kjo dashnia per ledianet ta kish ba mevlani

 • Keli Llojku

  Keli Llojku

  Πριν 10 ημέρες

  Bravo mevlan dhe juli💥💥👏👏

 • ST BRUDA

  ST BRUDA

  Πριν 11 ημέρες

  #50K

 • Ilda Hoxhaj

  Ilda Hoxhaj

  Πριν 11 ημέρες

  Super

 • Ela Tatej

  Ela Tatej

  Πριν 11 ημέρες

  ,.tvvfvv

 • Yo Yo

  Yo Yo

  Πριν 11 ημέρες

  Kot fare.

 • Johnny Johnny

  Johnny Johnny

  Πριν 11 ημέρες

  se cfare ka kjo keng per te pelqyer nuk edi keshtu si kendon ti e shoku as per ne banjo nuk ben

 • Korc Korc

  Korc Korc

  Πριν 11 ημέρες

  🤣🤣🤣🤣😂😂😂😂

 • Enea Albajrami

  Enea Albajrami

  Πριν 11 ημέρες

  Gabime

 • Alma Fetahaj

  Alma Fetahaj

  Πριν 11 ημέρες

  ndale o izett hahahahah juli😂😂😂😂😂😂🤣🤣🤣🤣🤣🤣

 • Kevi Xhebraj

  Kevi Xhebraj

  Πριν 11 ημέρες

  Ddsmfndnfm

 • Nazmi Hidri

  Nazmi Hidri

  Πριν 11 ημέρες

  Super

 • Altin Almadhi

  Altin Almadhi

  Πριν 11 ημέρες

  Yll te dy ju lumt goja

 • Ardjana Mena

  Ardjana Mena

  Πριν 11 ημέρες

  ♥️🤩🤩🤩😍😍😍🤩😍😍🥰

 • Mani Hoxha

  Mani Hoxha

  Πριν 11 ημέρες

  Shume kenjg e bukur 😜😍😘

 • Altin Deda

  Altin Deda

  Πριν 12 ημέρες

  Bukur shum my shqipe 🇦🇱

 • Besjan Avdo

  Besjan Avdo

  Πριν 12 ημέρες

  Bravo juli mevli

 • Rinora Metaj

  Rinora Metaj

  Πριν 12 ημέρες

  Shuuuuume e bukure❤️❤️❤️❤️❤️

 • Arbiensa Shahini

  Arbiensa Shahini

  Πριν 12 ημέρες

  Juli i kapet emocionet

 • Selca Edonis

  Selca Edonis

  Πριν 12 ημέρες

  Ooo zot mevlan qka du shum si dahen tem klea selca jom

 • BONA KEVIN

  BONA KEVIN

  Πριν 12 ημέρες

  MEVLI & JULI --- DASHNIA
  Kjo dashnia porsi zjarri
  Ah medet n'ty m'ka zon halli.
  Du me t'dashtë, por jo s'ta fali
  Bash për mu ka me t'marr malli..(4X)
  Para se ta dija per cfare po flisja
  Dashuria u gjet aty ku nuk e prisja
  Si lulja ne nje shkemb,si uji ne shkretetire
  Dashuria u gjet dhe ska ku shkon me mire
  Kur shpresat kisha humbur
  Kur isha dorzuar
  Dashuria u gjet dhe jam i lumturuar
  Universi u tregua me mua duarleshuar
  Dashuria u gjet dhe kam per ta festuar
  Kjo dashnia porsi zjarri
  a medet n ty mka zon halli
  du me t'dasht por jo s'ta fali
  bash per mu ka me t mar malli(2X)
  Se ti ke bo gabime(ke ngel ne klase)
  Shkaktare ndjenjes time (do kthehesh pas)
  Ne shpirt ishe katile(e veme me bast)
  Dashnin doje me hile(vetem nje rast)
  E ty malli kur te mari
  Per dashnin qe ta fali djali
  Plot gabime ndjenja ime eshte e shtrenjte ne jeten time (2X)
  Ndale o Izet
  Se ti ke bo gabime(ke ngel ne klase)
  Shkaktare ndjenjes time (do kthehesh pas)
  Ne shpirt ishe katile(e veme me bast)
  Dashnin doje me hile(vetem nje rast) (2X)

 • Kejsi Sadikaj

  Kejsi Sadikaj

  Πριν 12 ημέρες

  So zjarr eshte vertet

 • Imarius Cili

  Imarius Cili

  Πριν 12 ημέρες

  Ooo djema jenibte papar zoti ju bekoft

 • Esmeralda Myslymi

  Esmeralda Myslymi

  Πριν 12 ημέρες

  🥰🥰🥰🥰🥰

 • Ela Ela

  Ela Ela

  Πριν 12 ημέρες

  Ky juli do te behet si mr. Bin😂

 • Donalda Ndreaj

  Donalda Ndreaj

  Πριν 12 ημέρες

  Shum keng e bukur🥰🥰🥰