Klanifornia - Opinion - Edi Rama

Δημοσιεύτηκε στις 17 Απρ 2021
προβολές 941 065
523

#Klanifornia #TvKlan #EdiRama
I ftuar Kryeministri Edi Rama perballe Gilbert Fevziut dhe fallxhore Lushit.
Një program nga Turjan Hysko
Moderatore: Marina Vjollca
Aktorët: Julian Deda, Albano Bogdo, Visjan Ukcenaj, Delinda Disha, Olsi Bylyku, Eglein Laknori, Eliona Pitarka, Andrea Vreto.
SUBSCRIBE to “RTV KLAN” on GRlabel for more videos!
Për më shumë informacione vizitoni faqen tonë web tvklan.al/
Videot e fundit nga Tv Klan i gjeni në faqen tvklan.al/video/
Follow Tvklan on Facebook: tvklan/
Follow Tvklan on Instagram: rtvklan
Programet e Tv Klan mund t’i ndiqni edhe në faqen tvklan.al/programe/

RTV KLAN
Σχόλια  
 • Rozeta Ferko

  Rozeta Ferko

  Πριν 14 ώρες

  😂😂😂🤣🤣🤣

 • Hatixhe Shurdhi

  Hatixhe Shurdhi

  Πριν ημέρα

  Artist boti, nudo nudo, haha

 • Hatixhe Shurdhi

  Hatixhe Shurdhi

  Πριν ημέρα

  Haha bravo Edi,

 • Hatixhe Shurdhi

  Hatixhe Shurdhi

  Πριν ημέρα

  Nuk rruhet se ashtu eshte moda

 • Ola Mira

  Ola Mira

  Πριν 2 ημέρες

  Bravo Albano je shum i zoti ne punen qe ben.

 • eri.pokeri Alb

  eri.pokeri Alb

  Πριν 2 ημέρες

  22:22 ja futi Rama 😅

 • eri.pokeri Alb

  eri.pokeri Alb

  Πριν 2 ημέρες

  Albano 👑 i humorit Shqiptar .

 • AELA ELA

  AELA ELA

  Πριν 3 ημέρες

  Edi king 😎😎😎😎😎💪💪💪💪👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👌👌👌👌👌👌👌👌👌👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏

 • AELA ELA

  AELA ELA

  Πριν 3 ημέρες

  Rama king 👍👍👍👍👍👍👌👌👌👌👏👏👏

 • DjUlerima

  DjUlerima

  Πριν 3 ημέρες

  Go Rama Go je Gjigand! haha

 • Blerim Pergjegjaj

  Blerim Pergjegjaj

  Πριν 3 ημέρες

  😂😂😂😂😂😂

 • xhina 007

  xhina 007

  Πριν 4 ημέρες

  A vdeksha une per kete .. Bossi

 • Kevin Kolleshi

  Kevin Kolleshi

  Πριν 5 ημέρες

  Ja i doli filxhani lushit. Fitoi edi ama. Lum si ne qe kemi kete kryeminister. Je i pavdekshem.👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻

 • Bleona Orhan

  Bleona Orhan

  Πριν 6 ημέρες

  une jam fejuar 9 her mo 🤣

 • Jurgen Kola

  Jurgen Kola

  Πριν 6 ημέρες

  😭😭😭

 • Eri Ermal

  Eri Ermal

  Πριν 7 ημέρες

  Jo vetem Saliu, por kushdo tjeter te ishte ne vend te Lulit, ti karo sot do ishte kthyer ne katunar Surreli.

 • sartv _57

  sartv _57

  Πριν 7 ημέρες

  Haaaaaaaaaa

 • sartv _57

  sartv _57

  Πριν 7 ημέρες

  Mos vdeksh kurre o Albano per zotin u shkriva

 • sartv _57

  sartv _57

  Πριν 7 ημέρες

  E shikoheni ne sy kush do vjedhe me shum

 • Leonard Hysa

  Leonard Hysa

  Πριν 8 ημέρες

  Ju mor goja rop qirit se nuk kishte si ti pergjigjejj...
  Je I madh Albano

 • Lek Toma

  Lek Toma

  Πριν 8 ημέρες

  Florjan Marku u merre flamurin kundershtareve. Edi Rama u merre flamurin Demokrateve hahahaha 💞♥️🦅🇦🇱

  • Lek Toma

   Lek Toma

   Πριν 8 ημέρες

   Kjo tuujt po e paska Ditur me te vertet brava brava

  • Lek Toma

   Lek Toma

   Πριν 8 ημέρες

   Ky ashte burre shteti jo tradhtar si Berisha spiun qe per ti Dorzuar serbit grekut shqyperin Shkatroj Ushtrin e popullit

  • Lek Toma

   Lek Toma

   Πριν 8 ημέρες

   Merni bashen e futja ne B....

  • Lek Toma

   Lek Toma

   Πριν 8 ημέρες

   Merni Doktor sali Berisha se i vret si ne tropoj nga 200 vet prej nje shtepie

  • Lek Toma

   Lek Toma

   Πριν 8 ημέρες

   Kan blre brisqit me i rruar prapanicen zotit Rama

 • Lek Toma

  Lek Toma

  Πριν 8 ημέρες

  Jepi nje shuplak hahaha hahaha

 • Angel Angel

  Angel Angel

  Πριν 9 ημέρες

  Cfar Droge Pi😂😂😂😂😂😂😂 o zot pytjet me fantastike qe i jane bere ndonjehere ! Mu duk interviste super reale e gjetur fiks per Ramen shyqyr qe doli dikush t’ja thote ne fytyre pa ndrojtje😂😂😂

 • Angel Angel

  Angel Angel

  Πριν 9 ημέρες

  Pjesen e Sali Berishes se degjove e😂😂😂😂😂😂😂 marova hahahahahahhahahaha

 • Angel Angel

  Angel Angel

  Πριν 9 ημέρες

  Kam dy ndeshje tsigurta😂😂😂😂 100 euro hahahhahhahha
  O Albanoo me lot😂😂😂😂😂

 • مورتي مورتي

  مورتي مورتي

  Πριν 9 ημέρες

  أنصح الألبان أين ما كانو بأن يذهبو إلى كازاخستان و سيتلقون دعم ممتاز من جميع النواحي و يجب انتم كألبان أن يكون موقفكم واحد

 • 9 H

  9 H

  Πριν 9 ημέρες

  HAHAHAAAHA JOM DEK TU KESH 😃🤣

 • Ilmi Hoxhaj

  Ilmi Hoxhaj

  Πριν 9 ημέρες

  Cpo beni lojna me kete popull fukara
  Keni bere miljona jo per mdryshe
  Rroga dhe pensioni as dhjet euro ne dit
  Ju dhe klika juaj qeshuni dhe defrehuni
  Kurse populli i shkret thot mjer ne se prej kujt udhehiqemi si nuk i shkoj mendja per kete popull tash tridhjet vjet

 • Naser Rexhepi

  Naser Rexhepi

  Πριν 10 ημέρες

  Albanoo pupu qa bur i sy pa trembur bravo veq para prsh nga RMV
  ENE KRYEMINSTRI QENKA ARTIST RESPECT

 • Isni Shatri

  Isni Shatri

  Πριν 10 ημέρες

  Fitoj pisi

 • Aurel Metolli

  Aurel Metolli

  Πριν 10 ημέρες

  Bisha

 • Ramazan Asllani

  Ramazan Asllani

  Πριν 11 ημέρες

  Ννφώιβββχμβψψμ εχω
  βήμα βββννωββψψνμψψ μψωψμμψωμψμψψψψψθψμωμψψμμωψψψνψμμνψψψψθωωμψνμμψ μψψψωψψψψθμ ψ
  ψήφο μμψωψψνωβψ. Μχμωψ μμ νννμνγ.θώ
  ψλλλλλλ

 • Lindsey Rodenberg

  Lindsey Rodenberg

  Πριν 11 ημέρες

  Te vrafte zoti ishalla mar edi rame

 • Ze Ver

  Ze Ver

  Πριν 11 ημέρες

  Miliarderi,/mashtrues,si ENVERI,tall BYTHEN ME POPULLIN TE CILIN E VODHI E PLACKITI,,NJI BARBON I DIKURSHEM RRUGESH,,ESHTE ULUR KEMBEKRYQ,MBI KURRIZIN E SHQIPTAREVE,,PO I SEKUESTRON TOKA PRONA,PO I SHEMB SHTEPIA,U VODHI VOTEN,,POR TMERRI DO TE JETE NE MANDATIN E 3

 • BENARD GUGA

  BENARD GUGA

  Πριν 11 ημέρες

  CFAR DROGE PI ????? HAHAHAHHAHAHAHAHHAHAHA

 • Dardania Sacra - Kosova

  Dardania Sacra - Kosova

  Πριν 11 ημέρες

  Edvinov ramoviq drogirash

 • Besnik Lusha

  Besnik Lusha

  Πριν 12 ημέρες

  Kanali. Ndiqet. Edhe. Nga. Marina. Isufi

 • Ermira Kasa

  Ermira Kasa

  Πριν 12 ημέρες

  Saliut

 • Ermira Kasa

  Ermira Kasa

  Πριν 12 ημέρες

  Si vjen ke kemba

 • Ermira Kasa

  Ermira Kasa

  Πριν 12 ημέρες

  Bravo

 • Ermira Kasa

  Ermira Kasa

  Πριν 12 ημέρες

  Po ti more

 • Johnny Depp

  Johnny Depp

  Πριν 12 ημέρες

  Ca rrote kari ky Rama

 • Klebeta Bollati

  Klebeta Bollati

  Πριν 12 ημέρες

  Bo Sa original Sa i mire fantastisch fare . Suksese ❤️❤️❤️

 • Osmosis

  Osmosis

  Πριν 12 ημέρες

  🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣 nuk e Dia qe emisionet shqiptar kishin kaq qesh edge humor . Bravo

 • Mirela So

  Mirela So

  Πριν 13 ημέρες

  Pse e duan shqiptaret sali varasesin qe cdo njeri ka vra qe eka pa se asht ma i zoti se ai plakush. Vrau sokol olldashin qe ishte mret. Saliu i vjen anash ktij bobit ktu ne studio.
  Per Albanon skam
  Fjale ashte mreti humorit shqiptar

 • Elisa Elisa

  Elisa Elisa

  Πριν 13 ημέρες

  😂😂😂😂😂😂😂sa i pa parë !

 • klotilda cenko

  klotilda cenko

  Πριν 13 ημέρες

  Je Njesh EDI RAMA!

 • Olgert Gertyy

  Olgert Gertyy

  Πριν 13 ημέρες

  🤣🤣🤣 Sa lot kjo intervist

 • Bes Nik

  Bes Nik

  Πριν 14 ημέρες

  E ke myt krejt. Mos fol me per 2021 🤣🤣🤣

 • Brian Merdani

  Brian Merdani

  Πριν 14 ημέρες

  Je i lart Gilbert

 • Zeus Tv

  Zeus Tv

  Πριν 14 ημέρες

  Sa i madh Albano bashk me Edi 🤣🤣🤣 mbarova🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣

 • Alban Shabani

  Alban Shabani

  Πριν 14 ημέρες

  Top show

 • rema rema

  rema rema

  Πριν 14 ημέρες

  Shum kryminister modern i ka hije edhe artist edhe kryeminister e kupton mir gallaten👍

 • Zeus Tv

  Zeus Tv

  Πριν 14 ημέρες

  Shife ca pritje te kemi be me flamur te PD me lule sdi ca te bej me 🤣🤣🤣🤣 edhe ajo tjetra po te bej nje pyetje qe i intereson shqiptareve pse nuk rruhesh o burr🤣🤣🤣💈

 • Zeus Tv

  Zeus Tv

  Πριν 14 ημέρες

  Si ste vjen turp, ti provokator, si doni ta beshin skulpturen tuaj me rroba apo NUDO, te ikim bashk ne plazh ti heqim te gjitha fap🤣🤣🤣 batutat ne te forta

 • Selman Bulica

  Selman Bulica

  Πριν 14 ημέρες

  😘😘😘❤❤❤😘❤❤😘❤😘😘❤❤😘❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤😘❤😘😋😘😋😘😋😘😋😋😘

 • Selman Bulica

  Selman Bulica

  Πριν 14 ημέρες

  bravo edirama bravo

 • Anxhela Banaj

  Anxhela Banaj

  Πριν 14 ημέρες

  Rama sa her esht para zgjedhjeve, shkon ne nje emisjon humori! Di si ti bej reklam vetes😅se shqiptari dihet, humor do t kenaqet!!!

  • HUMOR & INFO

   HUMOR & INFO

   Πριν 14 ημέρες

   ADMINISTROJ NJE SUPER KANAL ""HUMORISTIKO-INFORMACIONAL"", SHTYPE DHE DO SHOHESH QE JA VLEN TE ME NDJEKESH.

 • Ardonisa Galantzi

  Ardonisa Galantzi

  Πριν 14 ημέρες

  Zoti Rama je shume i zgjuar

 • Soprano Mezzo

  Soprano Mezzo

  Πριν 14 ημέρες

  Hallelujah o Bogdo, o mbret! Love you o nipi i komshive, fisnikve Bogdo, te viajturve......! Fantastic!

 • Soprano Mezzo

  Soprano Mezzo

  Πριν 14 ημέρες

  Hallelujah o Bogdo, o mbret! Love you o nipi i lagjes se te viajturve......!

 • Soprano Mezzo

  Soprano Mezzo

  Πριν 14 ημέρες

  Hallelujah o Bogdo, o mbret! Love you o nipi i lagjes se te viajturve......!

 • Armadinio GamerYT

  Armadinio GamerYT

  Πριν 15 ημέρες

  🤣🤣🤣🤣

 • Arnaldo Veliaj

  Arnaldo Veliaj

  Πριν 15 ημέρες

  Shume bukur

 • Fatos Burraj

  Fatos Burraj

  Πριν 16 ημέρες

  Kte pjesen e Sali Berishes bere sikur se degjove,se po te ishte Saliu 50 vjec mandatin e trete do e shihje jo me dylbi por me teleskopin e Galileut 🤣🤣🤣🤣 Loot

 • Rate Respi

  Rate Respi

  Πριν 16 ημέρες

  Albano Bogdo haji karin ti dhe sander frangaj
  Edi Rames
  Rrot kari humorist

 • Adelio Kapllanaj

  Adelio Kapllanaj

  Πριν 16 ημέρες

  Pyt

 • Αλμπι κοτσι FILE TEMA

  Αλμπι κοτσι FILE TEMA

  Πριν 16 ημέρες

  Bised fuck me lezet rama per lulin he malaka

 • Gezim Kaba

  Gezim Kaba

  Πριν 16 ημέρες

  Eshte shume per te qeshur

 • Suela Hyka

  Suela Hyka

  Πριν 16 ημέρες

  Ùuisk
  ur*#€+?
  Sk
  (
  ?
  ?ks *iyy7yyyyyj9idjkkskkeewj3a3awuawyyawyaauua3akrakuYrfgedrui4aalaoiauiiri3i3alienCnc ķĺ⁰0976yyyhjyuomwmaaajaaeujeeijqa9wWai1ii4d0

 • olsi kocli

  olsi kocli

  Πριν 16 ημέρες

  Edi tu tall leshet me kundershtaret.Dhe me te vertet i varrosi te gjithe.Me korrupsion apo pa korrupsion

 • Dani khtte

  Dani khtte

  Πριν 16 ημέρες

  ky per bes githqka me kan kryminister si duhet me shum i beri pytje gazetarit sesa e kunderta

 • Armend Zikolli

  Armend Zikolli

  Πριν 16 ημέρες

  Qfar publiku pldh

 • Alen Goretic

  Alen Goretic

  Πριν 16 ημέρες

  👏👏👏👏👏👏👏👏

 • DBICY

  DBICY

  Πριν 17 ημέρες

  i paska vu dhomt albano

 • Ardian Gjata

  Ardian Gjata

  Πριν 17 ημέρες

  Mbi flamurin vendosi lulet ne shenje rrespekti klasik edi rama

 • chico malo

  chico malo

  Πριν 17 ημέρες

  Per te qeshur apo per te qar

 • Xh1 016

  Xh1 016

  Πριν 17 ημέρες

  Fitore PS 💜🌷

 • Bad Boy

  Bad Boy

  Πριν 17 ημέρες

  BAAAAAASHAAAA BASHAAAAAA BAAAAASHAAAAA BASHA BASHA BAAAASHAAA💙✌💙✌💙✌💙✌💙✌💙🇦🇱💙🇽🇰💙🇦🇱💙🇦🇱💙🇽🇰💙🇦🇱💙🇦🇱💙🇽🇰💙🇦🇱💙🇽🇰💙🇦🇱💙🇦🇱💙✌💙✌✌💙💙🇦🇱💙🇦🇱💙🇽🇰💙🇽🇰💙🇦🇱💙✌💙✌💙🇦🇱💙💙💙💙💙🇦🇱💙🇦🇱💙🇦🇱💙🇽🇰✌✌✌✌✌✌✌✌✌💙✌💙✌✌💙🇦🇱💙🇦🇱🇽🇰💙🇽🇰💙🇦🇱💙🇦🇱🇦🇱💙🇦🇱💙🇦🇱💙🇽🇰🇦🇱💙🇦🇱💙🇦🇱💙🇦🇱💙BAAAASHAAAA BAAAAAAASHAAAAAA BAAASHAAA BAAASHAAAAAAAA 💙🇽🇰🇦🇱✌💙🇽🇰🇦🇱✌💙🇽🇰🇦🇱🇦🇱✌💙✌💙✌✌✌✌💙✌💙💙💙💙🇽🇰🇽🇰💙🇽🇰💙✌✌✌💙✌💙✌💙🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱💙💙✌💙✌💙✌💙🇽🇰💙✌💙✌💙✌💙✌💙✌💙✌💙✌💙✌💙✌💙💙✌💙✌💙✌✌💙✌💙✌💙✌✌💙✌💙✌💙✌💙✌💙✌✌💙💙🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱💙🇦🇱🇦🇱💙🇦🇱🇦🇱💙💙✌💙✌💙✌✌💙✌💙✌💙✌💙✌✌💙✌💙✌✌💙✌💙✌💙✌💙✌💙✌💙✌💙✌💙✌💙✌🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱💙🇽🇰💙🇦🇱💙🇦🇱💙🇽🇰💙🇽🇰💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙

 • Alda Zejno

  Alda Zejno

  Πριν 17 ημέρες

  😂 😂 😂

  • HUMOR & INFO

   HUMOR & INFO

   Πριν 14 ημέρες

   ADMINISTROJ NJE SUPER KANAL ""HUMORISTIKO-INFORMACIONAL"", SHTYPE DHE DO SHOHESH QE JA VLEN TE ME NDJEKESH.

 • shpresa Odei Dahen Kamil konja

  shpresa Odei Dahen Kamil konja

  Πριν 17 ημέρες

  Edi Rama kam vite qe kerkoj nje bised 3 minutshe Shpresa nga Finlanda 12v pa shkelur ne shqiperi je Jet 💗❣

 • Mishtaku Eterinda

  Mishtaku Eterinda

  Πριν 17 ημέρες

  Looooooottttt ramaaaaaa te dy legjenda🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣

 • bouytt guyt

  bouytt guyt

  Πριν 17 ημέρες

  Albano Bogdo je njish, ja the me te qeshur te gjitha....Gazetare shqiptar mesoni e merrni shembull....

 • Vasil tasoulas

  Vasil tasoulas

  Πριν 18 ημέρες

  Kisha simpati për Edi Ramën por mbas ksaj intervistë mu fëlliq fare.
  BRAVO TE QOFTË ALBANO.
  Ja nxore bojen fare. 👍👍👍👍👍

 • Eva Bushaj

  Eva Bushaj

  Πριν 18 ημέρες

  Hahahahahah sa qeshqa

  • HUMOR & INFO

   HUMOR & INFO

   Πριν 14 ημέρες

   ADMINISTROJ NJE SUPER KANAL ""HUMORISTIKO-INFORMACIONAL"", SHTYPE DHE DO SHOHESH QE JA VLEN TE ME NDJEKESH.

 • krijime me mjete te reciklushme

  krijime me mjete te reciklushme

  Πριν 18 ημέρες

  Albano je i madh mire ja bete😂😂

  • bouytt guyt

   bouytt guyt

   Πριν 17 ημέρες

   Rama e jo basha

 • Nimet Beqo

  Nimet Beqo

  Πριν 18 ημέρες

  Që kur të pashë ty fillova të mendoj ....
  SE në Shqipëri një ditë do të ketë
  DEMOKRACI
  TË përshëndes !
  Të paktën kemi artistë që bëjnë ART .
  Ka pse gëzohem !
  Sa të ketë art ka FRYMËMARJE
  KA jetë
  Faleminderit ALBANO !
  Faleminderit!

 • freestyloo231

  freestyloo231

  Πριν 18 ημέρες

  E qeshmja artificialle e ben ket shum bajat

 • oiuet souiu

  oiuet souiu

  Πριν 18 ημέρες

  Si gjithmone si Albano si Edi () same ne pyetje dhe pergjigje🤣

 • negisa negi

  negisa negi

  Πριν 19 ημέρες

  Albano legjend

 • Edra Hoxha

  Edra Hoxha

  Πριν 19 ημέρες

  Spektakel 🤣
  Nje super ironi nga te dy e super fantastike 🤣🥰

 • FF ALBOZ

  FF ALBOZ

  Πριν 19 ημέρες

  💙✌🇦🇱

 • Liza Bar

  Liza Bar

  Πριν 19 ημέρες

  Propaganda paska ndryshuar formë në Shqipëri. Tani u quajtka "humor"

  • oiuet souiu

   oiuet souiu

   Πριν 18 ημέρες

   Njoni me ps se tjt 😂🤣

 • ed junior

  ed junior

  Πριν 19 ημέρες

  Vet fakti qe e kane ftuar ne emision, pavaresisht shakave dhe pyetjeve “me spec”, eshte gabim sepse e relativizon kete dhe keqqeverisjen e tij 8 vjecare...

 • O. D.

  O. D.

  Πριν 19 ημέρες

  🤣🤣🤣

 • yasio bolo

  yasio bolo

  Πριν 19 ημέρες

  14:27 Kulmi i tere humorit edhe thelbi i tere intervistes 🤜♥️🤛 BRAVO ALBANO !

 • M Point

  M Point

  Πριν 19 ημέρες

  te rroni vete me rastin e vendosjes se luleve

 • Lo ve

  Lo ve

  Πριν 20 ημέρες

  😂😂😂😂

 • Argjent Jashari

  Argjent Jashari

  Πριν 20 ημέρες

  Te qeshurat artificiale e pengojne shume emisionin, i cili eshte perfekt !

 • PapaTili Tiliontop

  PapaTili Tiliontop

  Πριν 20 ημέρες

  Te gjith po falendoroni Albanon por te gjith keni Arth per te degjuar Edi Ramen bythqirsaaa 🤦‍♂️😂

  • yasio bolo

   yasio bolo

   Πριν 19 ημέρες

   Si ja beri doren edi rama atij kur po i hiqte rruazat asaj 🤣🤣🤣🤣