Bruno ft. Flori Mumajesi & Klajdi Haruni - NINA

Δημοσιεύτηκε στις 19 Ιούν 2021
προβολές 14 646 882
4 500

​ @ONIMA - smarturl.it/ONIMA
Stream and Download: music.onima.co/NINA

Bruno ft. Flori Mumajesi & Klajdi Haruni - NINA

Music by ; Flori Mumajesi
Lyrics by ; Flori Mumajesi
Produced by ; Threedots Production
Video by ; Max Production


Follow Bruno on IG ;
iambrunooooo

Follow Flori on IG ;
iamflorimumajesi

Follow Klajdi on IG ;
klajdiharuni

Big Thanks TO ( M.M )

GREEN COAST
greencoastresort

COHL’ S
cohlssportswear

PROPER PIZZA
properpizza

MAX PRODUCTION
maxproductional

BOHEMIAN BEACH PALACE
bohemian.palase

MISS UNIVERSE
missuniversealb...

ITALOPTIK
italoptik

Me ty nina
Me ty nina
Jeta jonë jeta jonë si në filma

Me ty nina
Me ty nina
Jeta jonë jeta jonë si në filma

Me ty Nina ,Nina ,Nina ,Nina oooo
Me ty Nina ,Nina ,Nina ,Nina oooo

Me ty Nina ,Nina ,Nina ,Nina oooo
Me ty Nina ,Nina ,Nina ,Nina oooo

A e mban mend kur t’puthja dorën nina
Kudo ti të ishe vija vija
Nëse pyet ti ndjenjat e mia
Do tregonin ti je dashuria

Me ty nina
Me ty nina
Jeta jonë jeta jonë si në filma

Me ty nina
Me ty nina
Jeta jonë jeta jonë si në filma

Me ty Nina ,Nina ,Nina ,Nina oooo
Me ty Nina ,Nina ,Nina ,Nina oooo

Me ty Nina ,Nina ,Nina ,Nina oooo
Me ty Nina ,Nina ,Nina ,Nina oooo

Isha Noni për ty o Nina
Më godite si vetëtima
Fundin ne e lamë si në filma
Ne e lam e lam e lam vet
Me mua je jeeee
Me mua ti je jeee
Dhe pse me le leee
Dhe pse me le leee

Me ty nina
Me ty nina
Jeta jonë jeta jonë si në filma

Me ty nina
Me ty nina
Jeta jonë jeta jonë si në filma

Me ty Nina ,Nina ,Nina ,Nina oooo
Me ty Nina ,Nina ,Nina ,Nina oooo

Me ty Nina ,Nina ,Nina ,Nina oooo
Me ty Nina ,Nina ,Nina ,Nina oooo

BrunoOfficial
Σχόλια  
 • Shkodra Shkodra

  Shkodra Shkodra

  Πριν 6 ώρες

  Me ty nina nina nina o🥰♥️

 • Khali Martins

  Khali Martins

  Πριν 7 ώρες

  Great voice marocco love Albania 🥰

 • Leonard Muca

  Leonard Muca

  Πριν 8 ώρες

  🥰🥰🥰💖💖❤❤😘😘😘😘😎

 • Admirela Tefa

  Admirela Tefa

  Πριν 8 ώρες

  Super hit...🥰

 • Fatjon Teluli

  Fatjon Teluli

  Πριν 10 ώρες

  3 muskultieret

 • GANGSTA5779

  GANGSTA5779

  Πριν 10 ώρες

  Pesma albanskog primorja za 2021 god. :)

 • Lavdrime Demiri

  Lavdrime Demiri

  Πριν 17 ώρες

  Kenga me e bukur e kesaj vere 👏👏👏🥰

 • Enver Bullari

  Enver Bullari

  Πριν 20 ώρες

  ,❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️

 • Sulioti

  Sulioti

  Πριν 23 ώρες

  Keng vari lesht ......Nina nana .Nina nana.

 • Loni Loni

  Loni Loni

  Πριν ημέρα

  FLORI beja ca keng te reja plak se mbetem duke degjuar keta buz qumshtat e rinje

 • Arjan Myftaraj

  Arjan Myftaraj

  Πριν ημέρα

  Fiks per shoqen time nina qenka kenga

 • Sajmir Kamberaj

  Sajmir Kamberaj

  Πριν ημέρα

  Me ty nina
  Me ty nina
  Jeta jon jeta jon si e filma 😉😉

 • Bardhyl Merko

  Bardhyl Merko

  Πριν ημέρα

  Po bravi per kengen dhe per ato kukullat qe keni aty mashalla

 • Παναγιώτης Μαντσε

  Παναγιώτης Μαντσε

  Πριν ημέρα

  Nina

 • EDMOND MUÇA

  EDMOND MUÇA

  Πριν ημέρα

  Super kenge hiti i kesaj vere jepini cuna 👏👏👏👏👏👏🔥🔥🔥🔥

 • geroni777

  geroni777

  Πριν ημέρα

  Ai qe ben like paç fat ne jete

 • FF REDI

  FF REDI

  Πριν ημέρα

  Super kenge ✔✔✔✔✔

 • Aldo Koçi

  Aldo Koçi

  Πριν ημέρα

  Ore Nina a esht ne kuptimin e emrit te kjo kenga se do therem me shoqerin, po zihemi ca kuptimi ka 😅

  • mariza_mko

   mariza_mko

   Πριν ημέρα

   Po besoj se eshte vajza qe quhet nina

 • Dhimitraq Tasi

  Dhimitraq Tasi

  Πριν ημέρα

  bukur kënga por vidioklipin pse nuk e keni bër në shqipëri kemi vënde shum të bukura

 • eros toro

  eros toro

  Πριν 2 ημέρες

  Seriozisht nuk e kuptoj fare Ca do te thot autori?! Apo vin emigrantet pin nai alkool dhe vk klikime. pa lidhje fare

 • Nome vlore

  Nome vlore

  Πριν 2 ημέρες

  Me ty nina nina nina nina o!!!!💋💋❤❤❤❤😍😍😍

 • Landi Hasani

  Landi Hasani

  Πριν 2 ημέρες

  Legjenda Flor Muma gjithmon bën hite i vetmi artist që ka qendruar gjithmon në maja. I ka dhën shumë njerezve këngë të bukura

 • fier fier

  fier fier

  Πριν 2 ημέρες

  😚😚😚

  • fier fier

   fier fier

   Πριν 2 ημέρες

   😚😚

 • Nome vlore

  Nome vlore

  Πριν 2 ημέρες

  ❤❤❤❤❤

 • Eljan Stafa

  Eljan Stafa

  Πριν 2 ημέρες

  Kjo asht superrrrrr kënge

 • Diella Shytani

  Diella Shytani

  Πριν 2 ημέρες

  Super🤗🤗

 • Ersi Malja

  Ersi Malja

  Πριν 2 ημέρες

  Kenga me e bukur 🥰🥰

 • Albena Dimitrova

  Albena Dimitrova

  Πριν 2 ημέρες

  Chorus: Bruno]
  Me ty Nina, Me ty Nina
  Jeta jonë, jeta jonë si në filma
  Me ty Nina, Me ty o Nina
  Jeta jonë, jeta jonë si në filma
  Me ty Nina, Nina, Nina, Nina, o
  Me ty Nina, Nina, Nina, Nina, o
  Me ty Nina, Nina, Nina, Nina, o
  Me ty Nina, Nina, Nina, Nina, o
  [Verse 1: Klajdi Haruni]
  A e mban mënd kur t'puthja dorën, Nina?
  Kudo ti të ishe vija, vija
  Nëse pyet ti ndjenjat e mia
  Do tregonin ti je dashuria
  [Chorus: Bruno]
  Me ty Nina, Me ty Nina
  Jeta jonë, jeta jonë si në filma
  Me ty Nina, Me ty o Nina
  Jeta jonë, jeta jonë si në filma
  Me ty Nina, Nina, Nina, Nina, o
  Me ty Nina, Nina, Nina, Nina, o
  Me ty Nina, Nina, Nina, Nina, o
  Me ty Nina, Nina, Nina, Nina, o

 • Albena Dimitrova

  Albena Dimitrova

  Πριν 2 ημέρες

  [Chorus: Bruno]
  Me ty Nina, Me ty Nina
  Our life, our life as in the movies
  Me ty Nina, Me ty o Nina
  Our life, our life as in the movies
  Me ty Nina, Nina, Nina, Nina, o
  Me ty Nina, Nina, Nina, Nina, o
  Me ty Nina, Nina, Nina, Nina, o
  Me ty Nina, Nina, Nina, Nina, o
  [Verse 1: Clyde Aaron]
  Do you remember when I kissed your hand, Nina?
  Wherever you were, I came
  If you ask my feelings
  They would show you are love
  [Chorus: Bruno]
  Me ty Nina, Me ty Nina
  Our life, our life as in the movies
  Me ty Nina, Me ty o Nina
  Our life, our life as in the movies
  Me ty Nina, Nina, Nina, Nina, o
  Me ty Nina, Nina, Nina, Nina, o
  Me ty Nina, Nina, Nina, Nina, o
  Me ty Nina, Nina, Nina, Nina, o

  • Anisa Balla

   Anisa Balla

   Πριν ημέρα

   Anisa has been working on this project to achieve your goals and goals in a very long time in your business partner for the company will be able to help them achieve success with the best decisions and what they all are doing something you have to be successful in ensuring we have to understand how you work in order for your company before they can get to the business will continue with you and your family members and your friends and customers are willing to pay the same process and your family and friends will have to understand what they all should be doing in the next generation because you have a lot more business partners and your business and marketing strategies and strategies for the company to make sure you get the best possible ways to get to the future to become more productive and more importantly your business partn a job done by the company will have the right tools to be successful with the work experience with the best interests that you can achieve and achieve goals that you are doing what you have a job to make sure they are willingness in doing business with your company before they have made from the company and to get the most important things to make a decision about your future success when you're going through a great time to make a decision on whether you should have done before and after the meeting with the best interests of your own business ex and you can expect from a product manager or business partner with a new job as well as the customer service experience that you have to understand what you're going through the process with the work experience with your business partner to help them succeed in the future to get the most out there are going through a great time to get the most out there in your business partners with a strong market share and share the same level process android customer experience and you can achieve your goals and what they are willing to work with the best decisions for your business partner to help you find your business partners will continue working together to create an environment when you are doing well before it becomes clear that you can expect to be able to make sure they have been through your business partners will be responsible with the company and to get to the business and marketing her business as well in your company before they have been working together to achieve this goal with your team members who are willing to pay for the future will take place without any idea how much money you're going for when you have the opportunity for them because they're not working on the job market than they have made from the company will be responsible with the work process with your company before the company is working on this process to ensure you have the opportunity you have to be successful with your company to ensure that they are working with your company to ensure your customers have access and you

 • Esma Kryemadhi

  Esma Kryemadhi

  Πριν 2 ημέρες

  Yjeee ❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤🌟🌏🙏🙏

 • Erjola Rustani

  Erjola Rustani

  Πριν 3 ημέρες

  Super 🔥🔥

 • Marijana Pavlovic

  Marijana Pavlovic

  Πριν 3 ημέρες

  Super jeeeeee

 • Nina Zyka

  Nina Zyka

  Πριν 3 ημέρες

  Bruno ke nje ze plot ndjenje dhe emocion..

  • Genci Lamllari

   Genci Lamllari

   Πριν ημέρα

   6666666566778877777uigvchvvgh88

 • Zamir Ndreko

  Zamir Ndreko

  Πριν 3 ημέρες

  Shume e bukur dhe ritmike Liebe Grüße

 • Shkurti Leonat

  Shkurti Leonat

  Πριν 3 ημέρες

  Bravo shum kong e bukur,ju lumt.

 • Infected Mind

  Infected Mind

  Πριν 3 ημέρες

  Ushqim mendor dhe shpirtëror për kopenë.

 • Abc Def

  Abc Def

  Πριν 3 ημέρες

  LlllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllmllllllllllllllllldllldlLZl. Blxlwxzl

 • Nina Nina

  Nina Nina

  Πριν 3 ημέρες

  Prsh per gjith gocat me emrin me te bukur nina 😍😍😍😍😍

 • Toni T

  Toni T

  Πριν 4 ημέρες

  Flori është legjwnde krijues i mrekullueshem,thjeshtë legjende i Ballkanit .

 • Syfee Saif

  Syfee Saif

  Πριν 4 ημέρες

  The unique beauty of Bengal.

  • Liljana Sufaj

   Liljana Sufaj

   Πριν 2 ημέρες

   ????????

 • Bona Bona

  Bona Bona

  Πριν 4 ημέρες

  Kjo keng me ka shoqëruar cdo dit kur kalova pushimet ne Shqipëri ❤ 👏👏👏👏

 • Enea Sulaj

  Enea Sulaj

  Πριν 4 ημέρες

  Braaaaaaaaaavo. Bruno. ft. ❤️❤️❤️❤️❤️❤️💋💋💋💋

 • Mohammed Ali

  Mohammed Ali

  Πριν 4 ημέρες

  My gf's name makes me love this song and she is a gorgeous Albanian girl ❤️ respect from England!! Kurdish 👌🏻

  • Mislimi Vullnet

   Mislimi Vullnet

   Πριν 3 ημέρες

   @Luan Musta syaaaqgg fcc.

  • Luan Musta

   Luan Musta

   Πριν 3 ημέρες

   ;

  • Luan Musta

   Luan Musta

   Πριν 3 ημέρες

   Lp000lllp

 • TheGlitterlicious

  TheGlitterlicious

  Πριν 4 ημέρες

  YouTube suggested this song to me and it is my new jam! It was in a bad mood and now I feel so much better, even though I don't know what this song is about

  • matilda meco

   matilda meco

   Πριν 2 ημέρες

   10

 • Uarda Bullari

  Uarda Bullari

  Πριν 4 ημέρες

  😘😘😘😘😘

 • TODO

  TODO

  Πριν 4 ημέρες

  Respect from Italy CALABRIA 🇮🇹🤝🇦🇱

  • gioel Logu

   gioel Logu

   Πριν 4 ημέρες

   Fratee' sono italiano di origini Albanesi

 • Ergisa Spahollari

  Ergisa Spahollari

  Πριν 4 ημέρες

  No koment
  Bravoooo👏👏👏👏

 • Arian Sula

  Arian Sula

  Πριν 5 ημέρες

  Shyqyr që po dëgjoj një këngë që i kuptohet teksti, na mbyten habibat 😕

 • Kozeta Becka

  Kozeta Becka

  Πριν 5 ημέρες

  Bukur!

 • Kucove Kucove

  Kucove Kucove

  Πριν 5 ημέρες

  Kjo kenge eshte shum e bukur

 • Tea Qose

  Tea Qose

  Πριν 5 ημέρες

  Askush :....
  Portalet: Flor mumajesi I dedikon keng të dashurës së re 😂😂😂😂 emri I të cilës është ber I ditur në keng, bëhet fjal per nje vajz t quajtur Nina😂😂😂

 • fier fier

  fier fier

  Πριν 5 ημέρες

  💋💋💋💋💋💋

 • Rejan & Xhulieta Durra

  Rejan & Xhulieta Durra

  Πριν 5 ημέρες

  Super kenge

 • Peshkopi Diber

  Peshkopi Diber

  Πριν 5 ημέρες

  Shume e bukur kjo kenga👏👏👏

 • Kompir Gaming

  Kompir Gaming

  Πριν 6 ημέρες

  Kancer

 • Jetton salihi Jeton salihi

  Jetton salihi Jeton salihi

  Πριν 6 ημέρες

  👍👍👍👍👍

 • Małgosia Mary

  Małgosia Mary

  Πριν 6 ημέρες

  Summer hit! Vacation on Albania!!! Wakacje Durres!!! Mali i robit

 • Ale Riti

  Ale Riti

  Πριν 6 ημέρες

  😍😍😍😍

 • dil sambhal ja zara

  dil sambhal ja zara

  Πριν 6 ημέρες

  Which language is this ?

 • Milan Roma

  Milan Roma

  Πριν 6 ημέρες

  😍😍😍

 • Enkeleda Brahimaj

  Enkeleda Brahimaj

  Πριν 6 ημέρες

  Super keng !!!!!!

 • Teutaeta

  Teutaeta

  Πριν 6 ημέρες

  Hello Ninaaaaaa 🦅

 • FF MARSEND

  FF MARSEND

  Πριν 6 ημέρες

  😂😂

 • Kesjana Pici

  Kesjana Pici

  Πριν 6 ημέρες

  Me e bukra kjo eshte

 • Anjeza Dashi

  Anjeza Dashi

  Πριν 6 ημέρες

  👏💥🎊👏🎉

 • Flamur Seidini

  Flamur Seidini

  Πριν 7 ημέρες

  Sa here dele kenge e re thuhet hiti i veres 😂😂😂

 • London North

  London North

  Πριν 7 ημέρες

  Old School albania 🇦🇱💙👌❤💕♥🇦🇱

 • jonny emy

  jonny emy

  Πριν 7 ημέρες

  Kush esht i 1989

 • Hana Hana

  Hana Hana

  Πριν 7 ημέρες

  😙😙

 • Salma selo

  Salma selo

  Πριν 7 ημέρες

  I lovet 😍😍😍 Morocco

 • kejvina Queen ❤

  kejvina Queen ❤

  Πριν 7 ημέρες

  Kenga me e bukur ❤❤❤❤❤❤❤❤

 • boris devic

  boris devic

  Πριν 7 ημέρες

  Bravoooo from Serbija brutal

  • boris devic

   boris devic

   Πριν 5 ημέρες

   Extraaaa

 • A K

  A K

  Πριν 7 ημέρες

  Pse nuk e ka pa me heret une me siguri do kem qene ne ndonje planet tjeter😂

  • Rudi Rudi

   Rudi Rudi

   Πριν 5 ημέρες

   Hahahaha gjithashtu

  • Mira P

   Mira P

   Πριν 6 ημέρες

   Edhe une ahahah

  • Flora Sen

   Flora Sen

   Πριν 6 ημέρες

   Ja

 • Erkida Ajsi

  Erkida Ajsi

  Πριν 7 ημέρες

  O Po

 • Erti Rajli Selimi

  Erti Rajli Selimi

  Πριν 8 ημέρες

  Jeni me te miret

 • Fatmire Mehmeti

  Fatmire Mehmeti

  Πριν 8 ημέρες

  me ty Nina Nina Nina o ,hit i ksaj vere dhe veres tjetr qe vjen !se besoj qe do hartohet leht ! HIT 💥💫👌👍👏🙋🏼‍♀️🤷🏼‍♀️💃💃💃💃💃💃💃💃💃💃💃💃💃💃💃💃👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳

 • genti ceca

  genti ceca

  Πριν 8 ημέρες

  Super kjo kenge ja vlen ta degjosh...🤩🤩🤩🤩🤩👍👍👏👏👌👌👍👍👍👍

 • mcure !

  mcure !

  Πριν 8 ημέρες

  Bella 🥰....traduzione in italiano ho tedesco?? 🙏🙏

 • Pink & blue jelly vibes ❤

  Pink & blue jelly vibes ❤

  Πριν 8 ημέρες

  Flori njesh👍🤩

 • Alket Hoxha

  Alket Hoxha

  Πριν 8 ημέρες

  Super bravo çunat 👏👏👏👏

 • Slena Haskoo

  Slena Haskoo

  Πριν 8 ημέρες

  Onina si je

 • Ester Ina

  Ester Ina

  Πριν 8 ημέρες

  Hiti I 2021.Te kendoje Flori nrm

 • Ledio Delvina

  Ledio Delvina

  Πριν 8 ημέρες

  Super

 • Ana Kaloci

  Ana Kaloci

  Πριν 8 ημέρες

  Kush Eshte Nina?🧐🧐🧐

 • Arjeta Hajderasi

  Arjeta Hajderasi

  Πριν 8 ημέρες

  Super

 • Natale Zaka

  Natale Zaka

  Πριν 8 ημέρες

  sa bukur ekeber kenkegen nina

 • A & R

  A & R

  Πριν 9 ημέρες

  No comments. The song speaks itself. Hit 2021. Hello from Toronto 🇨🇦.

  • Mirjete Hajrizi

   Mirjete Hajrizi

   Πριν 6 ημέρες

   Jc.øju

  • Hasime Karaj

   Hasime Karaj

   Πριν 7 ημέρες

   Mir xc

 • Elida Aliaj

  Elida Aliaj

  Πριν 9 ημέρες

  Bravo

 • zuygj bnsv

  zuygj bnsv

  Πριν 9 ημέρες

  nni'na < ndi(he)na?

 • Elisa Seneku

  Elisa Seneku

  Πριν 9 ημέρες

  Kenge arixhinjsh😂

 • Muazez Ceni

  Muazez Ceni

  Πριν 9 ημέρες

  Kenga me e bukur qe kam degjuar ksaj vere

 • marinela vasa

  marinela vasa

  Πριν 10 ημέρες

  Bruno: Me ty Nina
  Gocat: Kush esht Nina

  • Regdu Geht

   Regdu Geht

   Πριν 10 ημέρες

   Titi N'Durres Nina N'Tiron dhe kjo ver me kto dy kong mbaron.

 • Elona Lleshi

  Elona Lleshi

  Πριν 10 ημέρες

  kenga me e bukure qe kam degjeuar ndonjo here

  • zuygj bnsv

   zuygj bnsv

   Πριν 9 ημέρες

   Mirembrema, Ju Kendofte Shpirti Dhe Zemra, Respekt 👀👍🙋

 • lupo Manaro

  lupo Manaro

  Πριν 10 ημέρες

  Super

 • Nina Zyka

  Nina Zyka

  Πριν 10 ημέρες

  ju lumte goja per kengen e bukur.jeni te mrekullueshem.

  • Esad Pac

   Esad Pac

   Πριν 7 ημέρες

   Jag 60 00998

  • Regdu Geht

   Regdu Geht

   Πριν 10 ημέρες

   Can someone translate pls. I fell in love with this

 • freskUS -

  freskUS -

  Πριν 10 ημέρες

  Super Bruno!

 • Shpetim Martini

  Shpetim Martini

  Πριν 10 ημέρες

  Kenga me pa pik kuptimi qe kam ndigjuar deri sot 🤔😎😒

 • Agim Hazizaj

  Agim Hazizaj

  Πριν 10 ημέρες

  sfd3

 • Shukri Trepca

  Shukri Trepca

  Πριν 10 ημέρες

  Kung

 • Magda Mparouta

  Magda Mparouta

  Πριν 10 ημέρες

  💖💖💖🥰🥰