Melisa - Leje ( Official Video )

Δημοσιεύτηκε στις 29 Απρ 2021
προβολές 4 672 511
3 582

@ONIMA - smarturl.it/ONIMA
Music & Lyrics By Irkenc Hyka
Mix & Master By JoJo
Video: Imagine Films
#UnixMusic #Melisa #Onima

UnixMusic
Σχόλια  
 • CAPX FF

  CAPX FF

  Πριν 7 ώρες

  O Kjo byth kuqja flok kuqja si eke kjo vrk

 • Juli Laci

  Juli Laci

  Πριν 7 ώρες

  Arsyeja qe ka gjet BE per tmos hap negociatat.

 • Manjola Xhemollari

  Manjola Xhemollari

  Πριν 8 ώρες

  Shum e bukur muzika

 • Dionis Zerva

  Dionis Zerva

  Πριν 9 ώρες

  A eshte reale kjo?

 • Arta Allushi

  Arta Allushi

  Πριν 9 ώρες

  Keng shum e bukur 😍😍😍

 • Besie Visha

  Besie Visha

  Πριν 9 ώρες

  Bravo Melisa se je e shkathet lume Andi qe te ka. je yll fare

 • Music Records

  Music Records

  Πριν 10 ώρες

  https://www.youtube.com/watch?v=lxfPHOWKHew ELITA 5 ME FAL REMIX

 • Ergys Gila

  Ergys Gila

  Πριν 10 ώρες

  Hxugsgfydhggysthgsudhh♥️♥️♥️♥️♥️💋💋💋💋💖yushsnnsnnznnans

 • Brahim Krasniqi

  Brahim Krasniqi

  Πριν 10 ώρες

  Mashalla po shkoshi qift

 • mimoza belishaku

  mimoza belishaku

  Πριν 10 ώρες

  bravo shume kenge e bukur Melisa

 • Adriatik Kololli

  Adriatik Kololli

  Πριν 11 ώρες

  Wejden e Kosoves

 • Antonio Pescia

  Antonio Pescia

  Πριν 12 ώρες

  00000 komente per kengen
  Turp se qysh i prano ky YouTube kto zhulaqet

 • suzi koci

  suzi koci

  Πριν 12 ώρες

  Bravo Melisa Suksese 🦋🦋🦋🦋🦋🦋🦋🦋🦋🦋🦋🦋🐚🦋🦋🦋

 • Fabjan Durres

  Fabjan Durres

  Πριν 13 ώρες

  Sa zili te kan moj Melisa ashtu vaxhdo zemer

 • butriors_BI

  butriors_BI

  Πριν 13 ώρες

  Si i behet kur te ndahen kta?! *Se kshu nuk bon, nuk boon*🤦‍♀️😶

 • Albanian AL

  Albanian AL

  Πριν 15 ώρες

  Kemi faj ne karet qe ju japim fam ju u qr

 • Joelr Guooltti

  Joelr Guooltti

  Πριν 16 ώρες

  Delaware State Representatives Paul Baumbach and Michael Smith sent letters to commemorate World Falun Dafa Day, May 13, 2021.


  Letter from Delaware State Representative Paul Baumbach

  State Representative Paul Baumbach stated in his letter, “Millions all around the world will stop and celebrate the anniversary of this ancient meditation practice. On this day we will remember the thousands that have suffered for their beliefs in this practice as well as the millions that have benefited around the world from the teachings of Falun Dafa.

  “Practitioners of Falun Dafa have been active during the COVID-19 pandemic by offering exercise instruction and guided meditations. Members of Falun Dafa are major members of our community and great contributions to Delaware.”


  Letter from Delaware State Representative Michael Smith

  What is Falun Dafa?
  Falun Dafa (also known as Falun Gong) was first introduced to the public by Mr. Li Hongzhi in Changchun, China in 1992. The spiritual discipline is now practiced in over 100 countries and regions worldwide. Millions of people have embraced the teachings—which are based on the principles of “Truthfulness, Compassion, Forbearance”—and experienced uplifted health and well-being.

 • Violeta Musai

  Violeta Musai

  Πριν 16 ώρες

  Edhe ti melisa kengen leje

 • Lyrics Girl

  Lyrics Girl

  Πριν 16 ώρες

  Dolen fjaltet e Fatjonit 😂👌

 • selina Shala

  selina Shala

  Πριν 17 ώρες

  Shum kenga e mir bravo melisa ju uroj gjitha te mirat ty dhe andit😘😘

 • Suela Kovarik

  Suela Kovarik

  Πριν 19 ώρες

  Boll na cat koken se prej nesh behen te famshme dhe plus shyqyr doli një cift nga emisioni dhe dy me te miret pamvarsisht qe aty nuk ja lejuan. Te paktën duan njeri tjetrin. Fitore dashurisë . Kenga nuk eshte e keqe.

 • Vera Alimehmeti

  Vera Alimehmeti

  Πριν 19 ώρες

  melisa je super 💜💜me andi

 • Melisa fan Fan page

  Melisa fan Fan page

  Πριν 19 ώρες

  Love you

 • Etleva Kociu

  Etleva Kociu

  Πριν 19 ώρες

  Bravo Melisa

 • Solo Fort

  Solo Fort

  Πριν 20 ώρες

  Nuk e ke bo mir kur ke than leje leje leje

 • BC ERI

  BC ERI

  Πριν 21 ώρα

  ❤❤❤

 • Kurtaj Lubjana

  Kurtaj Lubjana

  Πριν 21 ώρα

  Yllllll suksese Melisa

 • Elis Coku

  Elis Coku

  Πριν ημέρα

  Bravo bravo melisa

 • Esmeralda Feka

  Esmeralda Feka

  Πριν ημέρα

  ❤💋

 • Mirvete Bajrami

  Mirvete Bajrami

  Πριν ημέρα

  Shum bukur ,suksese gjith jetes Melissa 🌸

 • Brunilda Vathi

  Brunilda Vathi

  Πριν ημέρα

  Pse duhet me sha ne radhe te pare melisa e sqarovi arsyen pse nuk po e prannonte NBA olsa itha jo duhet me dal me tean

 • Brunilda Vathi

  Brunilda Vathi

  Πριν ημέρα

  Shume bukure .bravo melissa ..❤❤❤❤je shume

 • Aleksander Laska

  Aleksander Laska

  Πριν ημέρα

  Nese kendon live kshu kjo un e pres megjith topa 😆😅😅

 • Maria Huanita

  Maria Huanita

  Πριν ημέρα

  Καλησπέρα να σας ενημερώσω πως βάζοντας τον κωδικό 98GVQ έχετε έκπτωση 6€ στην πρώτη και δεύτερη παραγγελία Wolt 💙

 • N

  N

  Πριν ημέρα

  Shqiperia melisen
  Kosova anisen🤣🤦🏻‍♀️

 • florena Azizi

  florena Azizi

  Πριν ημέρα

  keng var leshe

 • Jasemina Ramazani

  Jasemina Ramazani

  Πριν ημέρα

  Uggga 😁☺🤪😇🙂😍

 • Aksel Spahiu

  Aksel Spahiu

  Πριν ημέρα

  ♥️♥️🌹😘😘😍😍😍

 • Aksel Spahiu

  Aksel Spahiu

  Πριν ημέρα

  Je yll bote♥️♥️♥️🌹🌹😘😘

 • Jiminie mochi's

  Jiminie mochi's

  Πριν ημέρα

  What language song????
  This is amazing melody
  Lyric song??????????
  Please help me for translate language song

 • I don't care I love it

  I don't care I love it

  Πριν ημέρα

  Tash me than te drejten dy ma tbukurit origjinal pa operacione jan ba bashk. Per pamje perfekt jane. Per tru zoti i ndihmofte 🤔.

 • Rezi Era

  Rezi Era

  Πριν ημέρα

  O baxho po ti nk ke ze,ca i thu muzikes ti

 • Gersa Mrishaj

  Gersa Mrishaj

  Πριν ημέρα

  Je shum e mir

 • Gjergj Gjoka

  Gjergj Gjoka

  Πριν ημέρα

  Great!

 • Genita Nebi

  Genita Nebi

  Πριν ημέρα

  💖

 • Summer !!

  Summer !!

  Πριν ημέρα

  i can't stop listing to this song I love thissssss shum bukur te dua

 • Kleand Bani

  Kleand Bani

  Πριν ημέρα

  Yyg8

 • Gena Daçi

  Gena Daçi

  Πριν ημέρα

  Shum mire Melisa Bravo

 • Lisa

  Lisa

  Πριν ημέρα

  Desha të ju njoftoj per ata qe se din edhe Ana LLeshi do te bej në projekt lidhur me muziken

 • Lisa

  Lisa

  Πριν ημέρα

  A ju pelqen me shume kenga U kry apo leje

  • Ajshe Thaqi

   Ajshe Thaqi

   Πριν 11 ώρες

   Leje

 • Romeo Xh

  Romeo Xh

  Πριν ημέρα

  Shpresoj te dali nje tjeter "kengetare"qe t'i thote Andit,ate qe ke dash leje leje🤣dhe Andi:Melisa,zemer,ti me mesove,fjala jote urdher per mua🤣🤣

 • Astrit Haxha

  Astrit Haxha

  Πριν ημέρα

  leje leje hahaha

 • Ann Rogue

  Ann Rogue

  Πριν ημέρα

  Music & lyrics Irkenc Hyka = Melisa trending now 😂😂 po te pakten ky video clip nuk ishte aq skandaloz 😋

  • Seen Seen

   Seen Seen

   Πριν ώρα

   Tamam te pakten nuk ishte vidjoklip me mar fam nga by.::, por kishte organizuar dicka te themi te bukur dhe teksti shum lart

 • Erida Baboci

  Erida Baboci

  Πριν ημέρα

  Super , super

 • Hilmi Gogofti

  Hilmi Gogofti

  Πριν ημέρα

  Ersi

 • Ervis Shperdheja

  Ervis Shperdheja

  Πριν ημέρα

  Shume e bukure kjo kenga kir do na nxierresh na nje kenge tjeter

 • Gezim Stroka

  Gezim Stroka

  Πριν ημέρα

  U qin u qin

 • Geneva Ch

  Geneva Ch

  Πριν ημέρα

  O Melisa o zemer se di pse e ngjoj 100 her ne dit kegen ishalla e thyn rekordin se je super 💋

 • Pjeter Jakova

  Pjeter Jakova

  Πριν ημέρα

  ik o ti

 • Kujtim Tasini

  Kujtim Tasini

  Πριν ημέρα

  Wow🥰

 • Sara Maloku

  Sara Maloku

  Πριν ημέρα

  ❤❤❤❤😍😍😍😘😘😘

 • Eliasy

  Eliasy

  Πριν ημέρα

  Like kush ja ndali zerin kenges po erdhi me pa veq spotin 😂😅

 • Elidjona Ruda

  Elidjona Ruda

  Πριν ημέρα

  😍😍💐💐

 • Arbion Hajdari

  Arbion Hajdari

  Πριν ημέρα

  ♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️😎😎😎😘😘😘

 • Arbion Hajdari

  Arbion Hajdari

  Πριν ημέρα

  melisaaaaaaaaa 💖💖💖💖❤️💖💖

 • Didine

  Didine

  Πριν ημέρα

  Watching your video's song, converting it into image and audio, dubbing it and putting it on my channel? The goal is to convey your voice and I am honored to put you on my channel
  ☹️+🎶 =😊
  Just one ok
  Irkenc hyka 🎶😊

 • Johnny Rrokaj

  Johnny Rrokaj

  Πριν ημέρα

  Na esh ber si virusi ne per lajme kjo keng 😂😂😂

  • bodoti qwiu

   bodoti qwiu

   Πριν ημέρα

   m.grlabel.info/losk/c5WoiG6Ab25rrm4/b-nteo

 • Didine

  Didine

  Πριν ημέρα

  Can I use a song from your video clips, change it into picture and audio, dubbing it and put it on my channel

 • Megi Malko

  Megi Malko

  Πριν ημέρα

  Bravo melisa lleshi❤❤❤❤❤

 • Keli Lilo

  Keli Lilo

  Πριν ημέρα

  shume muzik e bukur me pelqen shum bravo melisa 😘😘💗💗❤❤💋💋😙😙

 • Emiliano Starova

  Emiliano Starova

  Πριν ημέρα

  Super

 • Medina Tafa

  Medina Tafa

  Πριν ημέρα

  Fajin e keni ju te gjithe qe e ndiqni ne rrjete sociale. Duhet tja hiqni follow dhe e dim ne pastaj se ku ngel Melisa apo cdokush qe e ka mar famen kot. Hyn te emisioni vetem per fame e ben lemsh emisionin vetem per lek dhe sa na acarojn nervat neve....bojn edhe te miren Kur dalin neper emisione🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️ Ca nuk mban kjo toke🌍

  • Seen Seen

   Seen Seen

   Πριν 54 λεπτά

   Hahahahaha po per shown qe ka dhuru duhet me e falenderu se na ka pelqy te gjithve , ti te behesh si melisa duhet shum rrug e gjat e pun , duhet Ta vlersojm per ate qe ka arrit ,sepse ne ditet e sotme esht shum e veshtir te behesh kaq shpejt e famshme . Per mendimin tim si cun qe jam I jap noten 10⭐️⭐️ per te gjitha qe ka ber .

 • Valbona Lleshaj

  Valbona Lleshaj

  Πριν 2 ημέρες

  Bravo Melisa...je super ...suksese bukuroshe..❤❤💋💋😍🤩🌺🌹🌻🌼🌷🥀

 • Tyrurururry Eusjsjsjdjdjd

  Tyrurururry Eusjsjsjdjdjd

  Πριν 2 ημέρες

  Shum e bukur je dhe shumë bukur këndon por i ki pak do gjeste qato ta prishin je 99%

 • Admir Hodo

  Admir Hodo

  Πριν 2 ημέρες

  Melisa Andi❤❤

 • Mimoza Martini

  Mimoza Martini

  Πριν 2 ημέρες

  ⭐️

 • Perfect Fitness

  Perfect Fitness

  Πριν 2 ημέρες

 • Denard Begaj

  Denard Begaj

  Πριν 2 ημέρες

  Brava melisa je talente per tgjitha suksese

 • Amelia McCain

  Amelia McCain

  Πριν 2 ημέρες

  4.1 milion shikime dhe asnje koment per kengen🤣🤣🤣🤣🤣

 • Aldin Harizi

  Aldin Harizi

  Πριν 2 ημέρες

  Shum ritem i bukur i knaqshem per veshet edhe complimenta melisa keep it up

 • Melissa Jayne

  Melissa Jayne

  Πριν 2 ημέρες

  https://m.youtube.com/watch?v=BevX5H997z8

 • etika

  etika

  Πριν 2 ημέρες

  👪🤩💕💯💯💯💯💯

 • Genta Genta

  Genta Genta

  Πριν 2 ημέρες

  Cfar po ndodh 😂😂😂

 • R9.SANDRI

  R9.SANDRI

  Πριν 2 ημέρες

  OJ MELISA A TQI IHER

 • Butrint Imeri Butrint Imeri

  Butrint Imeri Butrint Imeri

  Πριν 2 ημέρες

  💖💖❤❤❤

 • Konrad Fuchs

  Konrad Fuchs

  Πριν 2 ημέρες

  Kenge perfekte per bordella :D hahahaha

 • Genti Paci

  Genti Paci

  Πριν 2 ημέρες

  Super

 • GRASIELA HYKO

  GRASIELA HYKO

  Πριν 2 ημέρες

  Melisa je yll

 • Νίκος Γαλαίος

  Νίκος Γαλαίος

  Πριν 2 ημέρες

  Jan klikimet te blera

 • danjela skordaki

  danjela skordaki

  Πριν 2 ημέρες

  Bravo melisa ❤️❤️❤️

 • Ladi7724

  Ladi7724

  Πριν 2 ημέρες

  Beautiful ending!

 • Brunilda Vaska

  Brunilda Vaska

  Πριν 2 ημέρες

  ni.nu

 • Emiljano Alisa bicaku

  Emiljano Alisa bicaku

  Πριν 2 ημέρες

  Ti melis je ylle

 • Alteo Daiko

  Alteo Daiko

  Πριν 2 ημέρες

  Meli kthe pergj
  Plz

 • Alteo Daiko

  Alteo Daiko

  Πριν 2 ημέρες

  Hye

 • ledi bregu

  ledi bregu

  Πριν 2 ημέρες

  Kur u be dhe kjo e super konsumuara kengetare...vk dmth fundi I botes

 • Diamand Kurti

  Diamand Kurti

  Πριν 2 ημέρες

  Po ik mo ti se mor fam te perputhen plus 40 😂😂 dhe me del mu ketu leje leje 👇👇

 • Anisa Shametaj

  Anisa Shametaj

  Πριν 2 ημέρες

  Y'all ❤❤❤

 • a.k.a bd-rap

  a.k.a bd-rap

  Πριν 2 ημέρες

  4 mln

 • arber krasniqi

  arber krasniqi

  Πριν 2 ημέρες

  Ani thojke nuk jam me andin