Arilena Ara ft. Noizy - Murderer

προβολές 3 100 846
2 000

@ONIMA - smarturl.it/ONIMA
Stream or Download: music.onima.co/Murderer

Arilena Ara ft. Noizy - Murderer

Executive Producer POPI KOLA
Starring :
Igli Zarka and Krist Lleshi

Music Produced: Mixey Music \u0026 Apollo
Written By: Arilena Ara, Noizy, Mixey, Ylli Limani.
Rec. Mix/Master: Darko Dimitrov

Production Company : Imagine Films
Video Produced : Vesa Caka
Directed by Erkand Shabani
Co-Directed : Butrint Pasha
DOP: Erkand Shabani
CO: Kushtrim Ternava
Gaffer : Nexhat Ternava
Gaffer : Kastriot Hasani
1st AC : Burim Mexhuani

Post Production company: MONET.TV
Editor \u0026 Colorist : Erkand Shabani, Erion Pajaziti

Make Up Artist: Ujvara Hajdari
Stylist: Rrezarta Skifteri
Image Maker: Mirand Dupi
Photographer: Altin Celmeta
Production Assistant: Ambra Ara

Arilena Ara
Σχόλια  
 • labi d

  labi d

  Πριν 7 ώρες

  Kjo e paska zerin e mire

 • Nardi Lame

  Nardi Lame

  Πριν 9 ώρες

  Super...një bravo të madhe

 • Filip Gajtani

  Filip Gajtani

  Πριν 11 ώρες

  Super e bukur, dryshe nga tjerat. bravo×2!!

 • Cassie

  Cassie

  Πριν 16 ώρες

  Greetings from Greece❤️‍🔥

 • Maria Titi

  Maria Titi

  Πριν 19 ώρες

  😍😍😍😍😍❤️❤️❤️❤️

 • bla blu

  bla blu

  Πριν 20 ώρες

  Min 2:35 kur hy noizy Lart esht super. Ka marr leksione kantoje tamam 😂😂

 • Arjeta Alimi

  Arjeta Alimi

  Πριν 22 ώρες

  Noizy

 • Kozeta Xhani

  Kozeta Xhani

  Πριν 22 ώρες

  Arilena....mbyll syte....nuk ke asnje dallim nga kengetaret me fame boterore..je nje perfeksion....mendoni dhe ju keshtu???

  • Cassie

   Cassie

   Πριν 16 ώρες

   Nojzi mua me vjen per te qar sepse dua te te kem ne shtepin time💋💋💋

 • Giorgos

  Giorgos

  Πριν ημέρα

  shum lodhse

 • Flori Flori

  Flori Flori

  Πριν ημέρα

  Super

 • Orsolya Horák

  Orsolya Horák

  Πριν ημέρα

  2:08- 😍🤩💃

 • Thoma Gjoshaj

  Thoma Gjoshaj

  Πριν ημέρα

  🌅

 • MsJasmine68

  MsJasmine68

  Πριν ημέρα

  Perfect match💃🏼🕺🏻😍Music🇦🇱🇬🇧🔥Both sing amazing❤️More like this music🔥🔥🔥

 • Kejdisi 007

  Kejdisi 007

  Πριν ημέρα

  Kush karin i bon dislike ksaj kenge?

 • Lonii Saqipi

  Lonii Saqipi

  Πριν ημέρα

  Noizy

 • Bona Hoxha

  Bona Hoxha

  Πριν 2 ημέρες

  Uauuu,rastesisht e degjova,tn smbahem me,vetem replay.
  Fantastiiiiikeeee.

 • Byshra Kurti

  Byshra Kurti

  Πριν 2 ημέρες

  Vras mendjen , kta qe kan ber dislike cfare shiti degjojn valle ???! Se nga muzika duket qe skane er fare …. 🧐🧐

 • Andi Dervishi Music

  Andi Dervishi Music

  Πριν 2 ημέρες

  E kan myt 💥💥🔥🔥❤️

 • Thoma Gjoshaj

  Thoma Gjoshaj

  Πριν 2 ημέρες

  🌇🌇

 • Fatty Davidhi

  Fatty Davidhi

  Πριν 2 ημέρες

  Super🇦🇱

 • roland molla

  roland molla

  Πριν 2 ημέρες

  Nojzi mua me vjen per te qar sepse dua te te kem ne shtepin time💋💋💋

  • roland molla

   roland molla

   Πριν 2 ημέρες

   Me ke dalir ne enderr 💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋

 • Ervin Zotaj

  Ervin Zotaj

  Πριν 2 ημέρες

  Dhe kengen me Alban skenderaj eka arilena super

 • Dajana Gjeta

  Dajana Gjeta

  Πριν 2 ημέρες

  Keng ma kot ska me

 • mikoy huio

  mikoy huio

  Πριν 3 ημέρες

  Albanians are taking the scene serouisly🤩 That 80’ vibe❤️🙌

 • Hatixhe Kaloshi

  Hatixhe Kaloshi

  Πριν 3 ημέρες

  Uaaa cfar zeri te dy bashkpunimi me I bukur mishi kokrra

 • DeeJay D.I.P.

  DeeJay D.I.P.

  Πριν 3 ημέρες

  🔉🔉🥇🥇🥇🔥🔥🔥

 • Ornela Dana

  Ornela Dana

  Πριν 3 ημέρες

  😍 Super

 • Crafty Anja

  Crafty Anja

  Πριν 3 ημέρες

  Best song ever ☄️☄️☄️

  • mikoy huio

   mikoy huio

   Πριν 3 ημέρες

   Super kengetar

 • S D

  S D

  Πριν 3 ημέρες

  Supër këng 🥳🥳🥳🥳🥳🥳🇦🇱🌴🏝

 • Korca Andi

  Korca Andi

  Πριν 3 ημέρες

  Amazing super star 💥💥🇦🇱🇦🇱bashkpunim I bukur Arilena noizy nje hit I vertet

 • S D

  S D

  Πριν 3 ημέρες

  😳😳😳😳🥰🥰🥰🥰🥳🥳🥳🥳🥳🙏🏻🏝🏝🏝🏝

 • Albo shortehh

  Albo shortehh

  Πριν 3 ημέρες

  Gjenerate e shkredhyer

 • Dej Javu

  Dej Javu

  Πριν 3 ημέρες

  Freaky nasty kush mendon ndryshe thjesht ja kan inatin ☄

 • PUMA

  PUMA

  Πριν 3 ημέρες

  WOW 👑

 • Ana Borici

  Ana Borici

  Πριν 4 ημέρες

  Une perulem para kesaj kenge, shume interpretim i bukur, gjithashtu dhe video,dhe noizy me pelqen,arilena meriton te jet ne skenat nderkombetare,po te kishte qen ne angli o amerik do ishte bere e famshme,dhe ky stili muzikes i shkon shume 👏🏻👏🏻

 • Etleva Rexha

  Etleva Rexha

  Πριν 4 ημέρες

  Jeni te mrekullushem ❤❤❤❤❤❤

 • Romi Troci

  Romi Troci

  Πριν 4 ημέρες

  Arilena ta shpif

 • alma dajcaj

  alma dajcaj

  Πριν 4 ημέρες

  Super 😍😍

 • komo4o 7ma1

  komo4o 7ma1

  Πριν 5 ημέρες

  god you pretty

 • CRAZY》 yt

  CRAZY》 yt

  Πριν 5 ημέρες

  😂superkombinim kane bere

 • gatimet e Angjelines

  gatimet e Angjelines

  Πριν 5 ημέρες

  Super kengetar

 • shshs shshs

  shshs shshs

  Πριν 5 ημέρες

  Arinela eshte errrezikeshme zeri saje te terheqe si magnete .aseshte keshtu ?

  • Laura Mekshi

   Laura Mekshi

   Πριν 5 ημέρες

   Po po Arilena keto fjale i thote per Jeten time ( NOIZY-IN )

 • Nevi Koci

  Nevi Koci

  Πριν 5 ημέρες

  Super keng bravi👍

 • Medaura Fazlija

  Medaura Fazlija

  Πριν 5 ημέρες

  Zo me ta pushtu zemren, nuk e di pse nuk e qojn Arilenen në Eurovizion kur vendi i pare do i takonte Arilenes. Bravooo Arilena

  • fjo Sejdini

   fjo Sejdini

   Πριν 2 ημέρες

   E kan cu vjet rri pa merak!!

 • Enkeleda Mehmeti

  Enkeleda Mehmeti

  Πριν 5 ημέρες

  Noizy&Arilena 🌟🔥🔥🔥🔥

 • ♥️🤕😞

  ♥️🤕😞

  Πριν 5 ημέρες

  Super keng 😘♥️

 • Joanna

  Joanna

  Πριν 6 ημέρες

  Greetings from Greece❤️‍🔥

 • Sacha Thönen

  Sacha Thönen

  Πριν 6 ημέρες

  💯🚽

 • Nadia Fezullau

  Nadia Fezullau

  Πριν 6 ημέρες

  Nje dive e vertet zeri juaj briland

 • Nadia Fezullau

  Nadia Fezullau

  Πριν 6 ημέρες

  Te dridhet mishi kur i degjon bravo😗😍

 • Valentin Lleshaj

  Valentin Lleshaj

  Πριν 6 ημέρες

  Kjo eshte Arilena dhe vetem Arilena super ⭐🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱

  • Joanna

   Joanna

   Πριν 6 ημέρες

   かならりやばかったですね!#1万人を超える人が見ていたも ん(#笑)#やっぱり人参最高!#まさかのカメラ切り忘れでやら1かしたのもドキドキでした #今後は気をライブ

 • Yll Dervishi

  Yll Dervishi

  Πριν 6 ημέρες

  Super hit. Arilena me ke qmendur me zerin tuaj brilant

  • hen ko

   hen ko

   Πριν 4 ημέρες

   Greetings from Greece❤️‍🔥

 • Strange Brawler

  Strange Brawler

  Πριν 6 ημέρες

  Sa e bukur kjo makina e studio xhimit

 • ND Bogdanovic

  ND Bogdanovic

  Πριν 7 ημέρες

  Arilena e ka zerin unique . Kenga shum e bukur🔥🔥

 • Emilio Cassini

  Emilio Cassini

  Πριν 7 ημέρες

  keng futja karin ska me kuptim as kenga as kurvat

 • Cheef Top

  Cheef Top

  Πριν 7 ημέρες

  Sikur te ishte Don Gjoni ne vend noizit super keng do ishte

 • Ermal Krasniqi 10 Krasniqi

  Ermal Krasniqi 10 Krasniqi

  Πριν 7 ημέρες

  👐

 • Benard Limaj

  Benard Limaj

  Πριν 7 ημέρες

  Futja kote meqe skishim ca nxirnim

 • 🎶𝙸𝚃'𝚂 𝙾𝙻𝙰🎶

  🎶𝙸𝚃'𝚂 𝙾𝙻𝙰🎶

  Πριν 7 ημέρες

  Nrml qe eshte keng e bkr se ka ven dore ylli ❤❤❤❤❤❤💘💘💘💘💘💘

 • Enkel Veizaj

  Enkel Veizaj

  Πριν 7 ημέρες

  Bravo shum e bukur

 • Best Songs

  Best Songs

  Πριν 7 ημέρες

  New Song '' Blero ft. Albos - Telenovela '' 👉 https://www.youtube.com/watch?v=8nIAjhnjyu8

 • Ali Pajaziti

  Ali Pajaziti

  Πριν 7 ημέρες

  Levizjet skenine on Top,teksti on Top,video on Top per ksi kong kem nevoj

 • Rudina Llojko

  Rudina Llojko

  Πριν 7 ημέρες

  Ndfuscujjvjvjvu iy cuiffhbyfifjvjjfe

 • Victoria Miller

  Victoria Miller

  Πριν 7 ημέρες

  DATME: https://ok.me/ehOj
  —p—o—r—n——s—e—x————۞
  CHOOSE YOUR DREAM GIRL  !💖🖤❤️#今後は気をライブ配信の再編ありがとうです!#この日のライブ配信は、#かならりやばかったですね!#1万人を超える人が見ていたも
  ん(#笑)#やっぱり人参最高!#まさかのカメラ切り忘れでやら1かしたのもドキドキでした
  #今後は気をライブ配信の再編ありがとうです!
  #この日のライブ配信は、
  #かならりやばかったですね!
  #1万人を超える人が見ていたもん( #笑)
  #やっぱり人参最高!
  #まさかのカメラ切り忘れでやら1かしたのもドキドキでした #垃圾

  • Fabio B

   Fabio B

   Πριν 5 ημέρες

   Wtf

 • illyrien Arberia

  illyrien Arberia

  Πριν 7 ημέρες

  Arilena Ara eshte kengetarja me potencialin me te madh dhe interesant ne Shqiperi.ka nje kontroll shume te mire te notave dhe te kjo kenge lundron ne nota te larta me ze kumbues,dhe per mendimin tim te kjo kenge ka pasur nevoje per nje shoqerues me ze te vecante dhe pak te ashper, te ngurte,qe zerit dhe notave te larta te Arilenes ti shtonte nje vazhdimesi lartesie ndryshe.Noizy nuk i ka dhene dot me te miren ksaj kenge per mendimin tim,me gjithe respektin.megjithate urime.

  • Enea Doci

   Enea Doci

   Πριν 4 ημέρες

   Noyzi shok ka rrymen e tij

 • Ana Engel

  Ana Engel

  Πριν 7 ημέρες

  Did you take the sound from singer DINO MERLIN?!?!?

 • Ridon Kola

  Ridon Kola

  Πριν 7 ημέρες

  I am a killer i will kill yall belive that

 • Ridon Kola

  Ridon Kola

  Πριν 7 ημέρες

  Ju pafsha ne zjarrrr edhe ato qe ju paguajn ju

 • 🇦🇱Albania

  🇦🇱Albania

  Πριν 8 ημέρες

  Arilena edhe 💯⚡💯⚡💯💗💗💗

 • aswer huio

  aswer huio

  Πριν 8 ημέρες

  Her voice is iconic and her beauty is pure !!

  • hen ko

   hen ko

   Πριν 4 ημέρες

   Nje dive e vertet zeri juaj briland

 • lili oco

  lili oco

  Πριν 8 ημέρες

  bravo Arilena .You' re a star .❤️❤️❤️❤️ .Hey Noizy super as always.

 • ItalianEagle🦅

  ItalianEagle🦅

  Πριν 8 ημέρες

  🇮🇹☀️🇦🇱

 • Lejla Lejla

  Lejla Lejla

  Πριν 8 ημέρες

  Shum keng e mir ndoshta 300 her deri tash e ndegjova ndodh edhe 400 her edhe prap nuk muj ta ndal s ndegjuari suksese jeni yje gjdo her shum shum suksese oj loqkat shqiptare
  🇦🇱🇦🇱🇦🇱👍🏼👍🏼👍🏼❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️💋💋💋

  • Lejla Lejla

   Lejla Lejla

   Πριν 7 ημέρες

   Pa lidhje te koke ti gjelozija t myti qysh po shihet plaq jarabi hhhh 👎🏻👎🏻👎🏻

  • aswer huio

   aswer huio

   Πριν 8 ημέρες

   Se di palidhje kenge

 • Gezim O

  Gezim O

  Πριν 8 ημέρες

  Big ap noyzi arilena

 • shshs shshs

  shshs shshs

  Πριν 8 ημέρες

  O Nojzy ta dishe ti qe fansja jote eshte brezi tret . Te lumte Edhe Arinela na jepe adrenaline...

 • Erisa Vila

  Erisa Vila

  Πριν 8 ημέρες

  Super kenge bravoooo 💥💥🇦🇱🇦🇱

 • Bora Ceci

  Bora Ceci

  Πριν 8 ημέρες

  Her voice is iconic and her beauty is pure !!

 • shshs shshs

  shshs shshs

  Πριν 8 ημέρες

  Arine +Noozy jeni super sja arrrine njeri jeni Tritole Kushe ja ka inati te plasin se jeni ne maje bravo Nooozy

 • Persida Ho

  Persida Ho

  Πριν 8 ημέρες

  🔥🔥🔥🔥🔥

 • Asti Der große

  Asti Der große

  Πριν 8 ημέρες

  Ariela perfekt 🌷

 • Duda Noizyy

  Duda Noizyy

  Πριν 8 ημέρες

  Noizy

 • Asti Der große

  Asti Der große

  Πριν 8 ημέρες

  Noizyt sja mer dot njeri venin e pare 💪💪💪

 • Qëndrim Gashi

  Qëndrim Gashi

  Πριν 8 ημέρες

  zdi pse keta personat ne videoclip krejt po doken si kaastro zizo .......

 • Lule Hatija

  Lule Hatija

  Πριν 8 ημέρες

  Sa e mir arilenaaa🥰🥰

 • Artjola laho Artjola laho

  Artjola laho Artjola laho

  Πριν 8 ημέρες

  Noizy❤🔥👑
  Arilena❤🔥👑

 • M. Morina

  M. Morina

  Πριν 8 ημέρες

  Se di palidhje kenge

 • Florida Haskaj

  Florida Haskaj

  Πριν 8 ημέρες

  High level song.Speechless

 • shshs shshs

  shshs shshs

  Πριν 9 ημέρες

  Kushe Mendon ndryshe juakane inatin se juarrrine

 • shshs shshs

  shshs shshs

  Πριν 9 ημέρες

  KENGA JUAJ HIT BOTERORE BRAVO ME KENGEN TENDE BEJME PUNE ME KENGEN TENTE NE GATIM ME KENGEN TUAJ NE GHUME SUPER. SUPER JU LUMTE O DIAMATE E VERTETE ...... KUSHE MENDON DRYYYYYSHE JUA KANE IIIIIIIIINATINNNNNNN OK

 • shshs shshs

  shshs shshs

  Πριν 9 ημέρες

  Arinele ty fansat te duannn beje kenge se je yylle lali edhe ne tbrezi tret je dive me plote energhi bravooo

 • shshs shshs

  shshs shshs

  Πριν 9 ημέρες

  NOOOJY FANSAT TY STE HEDHIN POSHT EDHE ARINELE JENI SUPER STAREEEEE TE MOMENTIT ... OK OK YLLLA

 • shshs shshs

  shshs shshs

  Πριν 9 ημέρες

  NOOZY DHE ARINELA JANE UNIKE PERFUNDIMISHT KETE TE DY RRREZIKOJNE TREGUN E KENGEVE JAVLEN KENKE ME MOTIVE BRAVO. O YLLAT E MUZIKES ... BIGABEEEEEEE....

 • Hil Mani

  Hil Mani

  Πριν 9 ημέρες

  Kg vk

 • ME LiAS

  ME LiAS

  Πριν 9 ημέρες

  Big Up from 🇩🇿🇩🇿 ALGERIA

 • bruna diko

  bruna diko

  Πριν 9 ημέρες

  Uauuuuuu shum e bukur fantastike si keng dhe si klip super yje

 • Beki Ramani

  Beki Ramani

  Πριν 9 ημέρες

  Day 6: Me listening to this song like every fucking day

 • Adi Muco

  Adi Muco

  Πριν 9 ημέρες

  Skame qene fans i Noiyz pore kjo keng eshte me e bukur qe kam degjuar ne jeten time👏👏👏