Nis rebelimi në PD për largimin e Lulzim Bashës, Berisha ende asnjë sinjal, zhduken Meta dhe Monika

Δημοσιεύτηκε στις 26 Απρ 2021
προβολές 166 963
112

Pamfleti Net
Σχόλια  
 • ylberi seferi

  ylberi seferi

  Πριν 21 ώρα

  EDUART SELAMI I DUHET PD ,TE IKI LULE LESHI BURE PA PERSONALITET TALLET MESUESI I VIZATIMIT ME BASHEN . MA KY PALAÇO BURE KA GJAK NE DEJE ,APO SHURUP ASHASHI RI E SHIKON RAMEN SI TALLET ME TE. KUSH E NDJEN VETEN DEMOKRAT TE NRIHET E TI JAPIM VOTEN EDUART SELAMIT I PERSEKUTUARI NGA ISH SPIUNET NE RADHET E PD " TAMAM LUFTE KLASASH " . E BUKURA ESHTE TE GJITH ATA QE SHANIN LULIN TANI THONE SDUHET TE IKI , HA,HA,HA ,HAAAAA.

 • Adam Arapi

  Adam Arapi

  Πριν 6 ημέρες

  Pamfleti me keto lajme qe keni dhene popullit do te thote se gjendia ne Shqiperi eshte Rrumpalle,Shqipetaret po' shkojne ne Depresion, nje dite me pare thoni se Sali Berisha shumè shpejt do arrestohet,tani ne Ke tè lajme keni nderruar pllaken,thoni Sali Berisha po' pregatitet per zgjedhiet e vitit 2025,hahaha Kush ju paguan per me treguar keto Perralla genjeshtrash lajmet e nje dite me pare nuk kocidojne me lajmet nje dite me mbrapa,Soros ju ka thene genjeni sa me shumè, hahahaha me Shekuj Jane genjyer shqipetaret,Barku i shqipetareve nuk mbushet me fiale por me Buke.

 • Rahim Trupja

  Rahim Trupja

  Πριν 12 ημέρες

  Behu burre nje here mo luli ke pesuar humbje pas humbje jep doreheqjen dhe ik andej nga erdhe dhe nga ke marre edhe gruan ne Holland se nuk te dhemb shume koka per shqiptaret ty por per xhepat e tu

 • Sotiri Gkika

  Sotiri Gkika

  Πριν 13 ημέρες

  Nuk eshte e lehte te hedhesh boje ne parlament.To godasesh me cizme se nje dite te kthehen mbrapsh.Tani filloj lufta e vertete ne PD.Sa per LSI u cduk si agimi i art.

 • Dava May

  Dava May

  Πριν 13 ημέρες

  Ju lutem te gjithe si kriminela te zhduken berisha Ilire meta Monika lulzime basha na qelbene popullin ju ka kuptue populli ma mire vone se hiqe Ata duan vare para popullit te gjithe hajdudat

 • Bigbaba 12

  Bigbaba 12

  Πριν 13 ημέρες

  Ovllezere shqiptar te PD nuk eshte fajtore ai trimi i Pd per humbjet Por Ai Rama qe ka mni pulue me votat Rrofre Lulzimi prijesi me i madhe

 • Ifit Meta

  Ifit Meta

  Πριν 13 ημέρες

  Largimi sa me par

 • Shpendi hoxha

  Shpendi hoxha

  Πριν 14 ημέρες

  Ca te ben diversioni 😁

 • M M

  M M

  Πριν 14 ημέρες

  Nuk po mirrem me Lulzim Bashën por diçka është e sigurt se kushdo që të vihet në krye të PD_ së në sytë e Socialistëve do të shihet si një person i keq dhe i urryer.
  Me fjalë tjera Shqipëria duhet të udhëhiqet gjithnjë nga PS_ja!

 • Edoo Te

  Edoo Te

  Πριν 14 ημέρες

  I fusni ne burg dhe ti marin floririn

 • Pupu Kaka

  Pupu Kaka

  Πριν 15 ημέρες

  Ik lulush ike oooo trap ikeee

 • Dritan Bajraktari

  Dritan Bajraktari

  Πριν 15 ημέρες

  Po arratis ndoshta për në rusi

 • giannis kriavrisi

  giannis kriavrisi

  Πριν 15 ημέρες

  jo me kot ambasadorja mori trupat nga America dhe e gjen nga do te niset per tu larguar grabiqaret shqiptaret jan te kapur

 • eticet Zyplie

  eticet Zyplie

  Πριν 15 ημέρες

  Luli very nice for Albania:

 • Besnik

  Besnik

  Πριν 15 ημέρες

  POS HOQEM DOR NGA SALI VRASESI EDHE NGA ILIR HAJDUTI EDHE NGA 2 GISHTAT LART KURR SKINI PER TE ARDHUR NE PUSHET

 • Elis Zotaj

  Elis Zotaj

  Πριν 15 ημέρες

  Ca ka kjo gazetarja qe bertet sikur i ka ngren buken Partia Demokratike

 • Niko Leskaj

  Niko Leskaj

  Πριν 15 ημέρες

  Jam kurioz te di,personi qe flet ne pamflet,esht femer apo mashkull.Nuk e kuptoj perse shqiperon sikur ka para syve buletinin e luftes ??

 • ela ela

  ela ela

  Πριν 15 ημέρες

  BASHA 👎👎😜😜😜💩💩💩

 • Murat Shehu

  Murat Shehu

  Πριν 15 ημέρες

  NJE ANALIZE DHE NJE KESHILLE PER PD_ne
  (shkruar vite me pare)

  Ne vitin 90 PPSH_ja u nda ne disa pjese, por dy mbeten kryesore, PD dhe PS. Anti komunistet u rreshtuan ne PD. Perveç Pandeli Majkos dhe Ilir Metes, qe bene te kunderten duke treguar karakterin e tyre vetem karierist. Ndersa komunistet nderruan emrin e partise, ne PS dhe filluan reformimin e saj, perveç disave qe u shkeputen nga partia meme dhe krijuan parti te reja me ata vete ne krye. Por nuk e shpallen veten te djathte, siç beri Sali Berisha, duke qene dhe sekretar partie i PPSH_se. Ndryshe nga te gjithe komunistet e tjere Saliu morri rolin e spiunit ne te djathten shqipetare duke e shpallur veten anti komunist, do me thene kunder vetes se vet.
  PD_ja sot eshte ne te njejtat pozita siç ishte PPSH_ja ne vitin 90. Ajo duhet te ndahet ne dy pjese. Pjesa e ardhur nga PPSH_ja duhet te kthehet ne PS me ne krye Saliun, krenare per kryerjen e misionit te tyre per te mos e lene levizjen anti komuniste te vitit 90 ne duart e kundershtareve te vertete te PPSH_se. Ndersa pjesa tjeter, jo e ardhur nga PPSH_ja duhet ta marre ne dore partine, pa Saliun, ta zjeje ne nje kazan te madh e ti pije lengun, duke u pastruar nga sundimi 30 vjeçar i nje nga sekretareve me te devotshem te PPSH_se(duhet ta dijne te rinjte se PPSH_ja udhehiqte nepermjet sekretareve te partise ne çdo ndermarrje e ne çdo institucion.) Me vjen keq, por kjo pune qe te behet siç duhet do nje fare kohe, le te themi disa vjet, per mendimin tim 3 deri ne 5 vjet. Une ju keshlloj te mos beni asgje tjeter, ta lini qeverine te beje ç'ti doje qejfi deri ne mandatin e ardhshem. Merruni vetem me pastrim nga anti komunistet komunist qe ju sunduan deri tani. Me nje fjale u nevoitet nje lloj katarsi nga e kaluara, ose me mire nje lloj psikoterapie ku te kuptoni e te beheni te vetedijshem çfare ka ndodhur me ju keto 30 vjet qysh me krijimin e PD_se me uzurpimin e udheheqjes se saj nga komunisti me i devotshem e me sherbetor i zellshem i PPSH_se, nga delja i diktatures(sigurisht dele per eproret e tij, jo me ata qe do ti duhej te denonte duke zbatuar porosite e partise dhe te shokut Enver) i cili shume shpejt u be ujku i demokracise, duke i shkaktuar nje dem te madh jo vetem PD_se, por demokracise ne pergjithesi dhe zhvillimit europian te vendit. Ok?

  • Diana Katundi

   Diana Katundi

   Πριν 15 ημέρες

   Koment i shkelqyer.

 • Jack Dani

  Jack Dani

  Πριν 15 ημέρες

  @ ofical ofical eshte e vertet qe e hengren dhe mos te ndihen te rine goje kycur

 • Pray for Albania

  Pray for Albania

  Πριν 15 ημέρες

  Sala do shkoj ne burg.

 • Mira Luli

  Mira Luli

  Πριν 16 ημέρες

  Ik z. Basha, jepni doreheqjen, eshte humbje e madhe, mos e shkaterro opoziten e P.D., sepse ne kemi nevoje per nje opozite te forte, qe te bej rotacion pushteti me te rinj, jo te rickloje figurat e vjetra te partive.Ju lutem, mos hidhni benzine ne zgjedhesit, qe te dhane voten dhe ju nuk ditet ta mbroni kete vote. Largohuni pa futur popullin ne telashe dhe para se te ju detyrojne e poshterojne diplomatet e huaj.

 • Zenel Berisha

  Zenel Berisha

  Πριν 16 ημέρες

  Ju flet Moskva?!

 • Vinnie Halia

  Vinnie Halia

  Πριν 16 ημέρες

  Ore si nuk u ben njeher njerez kta ta pranojn rezultatin? Te gjith vjedhin e blejne vota por dhe ky luli qe akuzon te tjeret duhet me qen vet I paster pa me hap gojen. Pd ne elbasan ofronte dhe emigranteve te griqis shpenzimet e rruges drek dhe 50euro prandaj luli mos ha mut me se vec dem ibeni Shqipris econi vetem mbrapa per integrimin ne EU . Jam nje person qe skam votuar ndonjer dhe skam pasaport shqiptare fare I asnjeanshem

 • Bledar Merkaj

  Bledar Merkaj

  Πριν 16 ημέρες

  Ju qe kryesoni PD duhet te zhdukeni te gjith PA perjashtim, se sa te jeni ju dora e vjeter nuk I lini shanse atyre qe besojn ne demokraci te vertet me piksynime per mirqenien e popullit, urime per Ramen dhe nje pirdhuni per ju te opozites

 • Φωτη Μαλαι

  Φωτη Μαλαι

  Πριν 16 ημέρες

  Nuk po kuptoj nji gje,kush eshte sali berisha qe paska ne dor demokracin e popullit shqipetar ,kush eshte ku ,qe jep demokracin e popullit majtas djathtas,me cfar te drejte ,kush ja dha ketij personi qe te bej ca te doj me demokracin,ky palio pllak duhet te iki nga shqiperia duhet te iki nga parlamenti duhet te heqi dore nga politika ,,BOLL E DEGJUAM 30 VJET,NUK DUAM ME AS EMRIN TI DEGJOJM,

 • Andrea Nicolas

  Andrea Nicolas

  Πριν 16 ημέρες

  Ku ike luli apo te flesh gjum

 • Mjeshtri Timonit

  Mjeshtri Timonit

  Πριν 16 ημέρες

  Luli mos qaj

 • Tafa Naim

  Tafa Naim

  Πριν 16 ημέρες

  Nuk duhej larguar topalli Murrisi patosi hajdari bregu etj duhet ti kuptoni vet kush jan

 • Lor Med

  Lor Med

  Πριν 16 ημέρες

  I pari qe duhet te zhduket eshte saliu! Sa te kete njerez si saliu do kete dhe edvera!
  Jane bashkepuntore ne krim dhe hajdutlleqe

 • yea yes

  yea yes

  Πριν 16 ημέρες

  Te gjith ata qe e kan votue edi ramen jan hajna e vrases e terriorist qe shiten per ni kafee keta rrugaq te rtigve e sksn buk me hsnger ishalla cofin keta qe e kan votue tradhtsrin e shqipris edi ramen argatin e vuqiqit

 • Bes Kosta

  Bes Kosta

  Πριν 16 ημέρες

  Demokracia boterore do te thote qe kush humb jep doreheqjen.

 • yea yes

  yea yes

  Πριν 16 ημέρες

  Rama i ka vjedh votat krimineli edi rama argsti i viqiqit per shkatrtimin e shqipris

 • Paul Mccartney

  Paul Mccartney

  Πριν 16 ημέρες

  BASHA IK IK IK IK IK

 • Teuta Shameti

  Teuta Shameti

  Πριν 16 ημέρες

  Sa mir zoti i degjioi njerzit kesai radhe per LSI e shduku ma se kushedi shduk edhe Lulushin 😀😀😀😀😀

 • Durres 23

  Durres 23

  Πριν 16 ημέρες

  Zhdukin hajduta dhe ti karakurva metes

 • LUANI SHQIPTAR

  LUANI SHQIPTAR

  Πριν 16 ημέρες

  Ik vare veten kriminel se populli nuk te do dhe nuk te ka dashur kuurrreee merr me vete edhe sali berishen mos harro president

 • Avni Tocila

  Avni Tocila

  Πριν 16 ημέρες

  Ky qeni duhet qeruare se demton gjithe vendin dhe jo vetem pd

 • Shaho Shahaj

  Shaho Shahaj

  Πριν 16 ημέρες

  Saliu e ka mbajtur bashen per ta mbrojt
  Per mutrar qe ka ber saliu
  Po a e di saliu qe nuk lajet mutime shurr

 • Shaho Shahaj

  Shaho Shahaj

  Πριν 16 ημέρες

  KETO PYKA PD es JA FUTI SALI BERISHA !
  QE KUR MBULOI MUTIN ME SHURR . NE VIDJON FRIFTI META I HODHI HI SYVE TE POPULLIT VRAU DHE 4 VETA NE SHESH
  BASHA LAN HALET E SALIUT
  RESPEKTE NA VLORA

 • Durim Ismaili

  Durim Ismaili

  Πριν 16 ημέρες

  Sa te jet Sala gjall PD nuk bon hajer.

 • Jurgina Merelli

  Jurgina Merelli

  Πριν 16 ημέρες

  Ik o basha .ik o meta .ik o monika ..shkoni beni vizit trurit se u bet per psikiater ....ju zejn mallkimet e popullit se nuk keni ber asgje keto 30 vjet demokraci .vetem genjeni si derrat 🐖🐖🐖🐖🐖🐖 ju jeni demokraci kriminela vrases hajduter te gjitha i keni ..EDI RAMES i vini anash .bravo ps ps ps 🌹🌹🌷🌷💞💞💥💥💥

 • Taip lala Taip lala

  Taip lala Taip lala

  Πριν 16 ημέρες

  Lsi
  Pd
  Te gjith me nje thes futuni
  Merni dhe presidentin

 • Agim Brahimi

  Agim Brahimi

  Πριν 16 ημέρες

  Gjithmon pëlqehen fitusit, janë më të priviligjuarit, po në rastin në fjalë, populli feston fitore dhe tribuna , se për vete pa brekë do ngelet, me pesjone150 mi lekë do rrojnë as ilaçe su dalin , të rinjtë ikën bëjn valixhet djemtë djemtë që skanë ikurë, azile pleqshë ngelëm😭.

 • LESH ME TRESH

  LESH ME TRESH

  Πριν 16 ημέρες

  Po te iki Basha edhe nja 2 te tjere PD mer 80% te votave

 • Uk Marku

  Uk Marku

  Πριν 16 ημέρες

  Largim urgjent ktyne bythqimave 🤯🤬🤬🤬

 • Clirim Hazizaj

  Clirim Hazizaj

  Πριν 16 ημέρες

  7*7=42😄😄😄

 • Prende Marku

  Prende Marku

  Πριν 16 ημέρες

  Hik mos te shof ma kush hik e zhduku turp per ty turp

 • Prende Marku

  Prende Marku

  Πριν 16 ημέρες

  Lulin e mort ne qaf ajo palaqja jote e pa edukat e ti ma palaqe se ajo bushter

 • Prende Marku

  Prende Marku

  Πριν 16 ημέρες

  Vare veten ilir meta fute qfurkun e prefi sp atat per kaptenen tane e fike lulin

 • Bosi Bosi

  Bosi Bosi

  Πριν 16 ημέρες

  Haka e sokol olldashit e azem ajdarit

 • Kushulla Ferraj

  Kushulla Ferraj

  Πριν 16 ημέρες

  Ne Pd po Te ishte vene Eduart Selami Of do Te Kishte marre nje drejtim Te figure.Por plera e Pd nuk e deshen.sepse se leshonte Luli me Berishen.Luli Te iki me vrap jo me hap seose eshte Heta e trete kjo .Po a iken jeta duke pritur Te behet Luli Kryeminister

 • Frank Kola

  Frank Kola

  Πριν 17 ημέρες

  Elena Kosaci Marin Mema

 • Valentin Mici

  Valentin Mici

  Πριν 17 ημέρες

  Po tash Lul..berisha..e..Moni...ikeeeeee...likeeeeeee...ahaaaaaaaa

 • Marjan Lnd

  Marjan Lnd

  Πριν 17 ημέρες

  🌹ps 🌹 ps 🌹 ps 🌹 ps 🌹✌😉🤣🤣

 • Jamba 95

  Jamba 95

  Πριν 17 ημέρες

  PO NUK IKU BERISHOVIC PD KOMUNISTE MOTER E PPSH NUK KA PER TE ARDHUR NE PUSHTET PO ME KE DO VIJE ME NARD NDOKEN, FLAMUR NOKEN , MEDI GERDECIN APO MALIQIN TE BIRIN E OSMAN GAZEPIT HE SE HAROVA BOKSIERIN LUCIANO BOCIN PO PO POOOOOOOOOOOOO SI ME DILI NGA MENDJA LOPA HOLLANDEZE SHTERP ALBANA VOKSHIN PO TE MOS MERZITEN SE VJENE 2025 MAS 4 VJETEVE .

 • H H

  H H

  Πριν 17 ημέρες

  lulëzim basha TE JAP DOREQJEN SA ME PARE, brenda 24 orëve ?.

 • Kreshnike Hodaj

  Kreshnike Hodaj

  Πριν 17 ημέρες

  DERGON JNE LETER STALIN DREJT PER DREJT NE SHQIPERI FITO RAM HUMBI META U PER HAP JNE LAJMI I ZI QAN MON LOTO LULI SITIA BIM NE TANI TI MON E KE FAI QE SI PE MIR FILXHANET E ZI 😂😂😂 JO FILXHANI ESHT I BAR PO U MESUAN ME FLORI IK O META GOMAR I GJAL SE SEBEN AS PER ÇOBAN ME DHI

  • Kreshnike Hodaj

   Kreshnike Hodaj

   Πριν 20 ώρες

   @ylberi seferi nuk je me shum se jne idjot qe kur flet ashtu ne rrjetet socale po megjith at haj se je me afer dhe je mashe ti jne jneri i shitur as gje me shum

  • ylberi seferi

   ylberi seferi

   Πριν 21 ώρα

   KRESHNIKE HODAJ : " I HENGESH KOKOLLANIN SI TUBO SOBE EDVIN GERNETES Ç,DO MENGJES DHE TE TE BEJ MIRE , DUHET TE PAISESH ME TESEREN E PS PERNDRYSHE NUK E PERFITON ....

  • Kreshnike Hodaj

   Kreshnike Hodaj

   Πριν 16 ημέρες

   PO ATA KAN MAR EMRIN PD POR NE RALITET JAN KRIMINELA TE DREJTET DHE ATDHETARET I VRASIN SE U DALIN TE PA LARATSI VRAN AZEM HAJDARIN E MESHIROFT ZOTI DHE SHUM TE TJER ATA DO VARUR PA KEQ ARDHJE SI LULI MONA META DHE PAS TYRE UJKU PLAK SALA

 • lal shpellari

  lal shpellari

  Πριν 17 ημέρες

  lul basha esht palaço politikani me i shpifur dhe me i pa bese qe idha pushtet te pa par rames braktisi popullin i jala pushtetin ne dore rames kapi polici prokurori gjykata spak lul basha duhet te zhduket menjeher qe aty.

 • Grigori Balliu

  Grigori Balliu

  Πριν 17 ημέρες

  Po pse berisha e ka pron private pd? E shikoni ju simpatizantët e pd ashtu si mban peng pd ..ashtu mbajti peng dhe shqipërin dhe votuesit u zgjuan dhe dënuan pd kuke votuar ps.. pra basha nuk fitoi vetëm se pd e djeg emri berisha.

 • Gervin Medja

  Gervin Medja

  Πριν 17 ημέρες

  Lulit si mungon aftesija po i mungon njerzit e dret dhe jo ajduda qe blen votat me 50 mileksha normal se do i rritet vota edit karit qe po vjell votat me gjith plerat dhe bitorinat e ti 💙✌😭

 • afro berlino

  afro berlino

  Πριν 17 ημέρες

  LULI KALBESIRA ESHTE DASHNORE E SALIUT

 • Qazime Ago

  Qazime Ago

  Πριν 17 ημέρες

  Z.BASHA duhet ta mbaje postin e kryt. PD .po ja del me votime me mire se 2017.

 • Luli Shkullaku

  Luli Shkullaku

  Πριν 17 ημέρες

  Partit kurr skan bo zgjedhje te ndershme per kryetaret prandaj kryetar duhet te behet ai qevotohet me shume dhe ka reputacjon ne popull....

 • Rudina Straub

  Rudina Straub

  Πριν 17 ημέρες

  Jane peshuar dhe kane rezultuar te lehte si pupla, do tu shuhet nishani!
  O popull, mos ki frike, ligesia nuk del dot fitimtare!

 • Avenir Agastra

  Avenir Agastra

  Πριν 17 ημέρες

  Po fain nuk e ka luli e ka sliu ai e shkateroi PD qe me humbjen e shume njerezve shum te mire te PD dhe la budallenjte njesoj si enveri qe ti kete kollaj ti drejtoje po nuk iku saliu nuk behet me PD ja aty duhen demokrat te vertet e jo ish komunista me ne krye sali sekrekarin e te tjere me redhe.....

 • Nazmi Alimi

  Nazmi Alimi

  Πριν 17 ημέρες

  Meta.basha fituan kastravecin

 • Huawei Samsung

  Huawei Samsung

  Πριν 17 ημέρες

  Rrena mos flisni para kohe na keni ca karin

 • Edo Zemra

  Edo Zemra

  Πριν 17 ημέρες

  Kapni si zhele Salen Tersin e PD,satjet Sala i madhkum nga tan shqiptar PD kuuur ska memar drejtim Luli Lete ik ne Holland,Salen per Zhele One Tropoj One Hage kute doni PDista ndaqi me èc prepara,apo edoni per Skulptur,🎻💆👹🎻👍

 • H H

  H H

  Πριν 17 ημέρες

  KY DO BURGUN SALI QENI BERISHA ?
  BURG , BURG BURG PER SALI QENI BERISHA ?
  ÇOHU O POPULLI ÇOHU ?
  SE BERISHA I KA PARAT E TAKSAVE E KETIJ POPULLI, PER TE JETUAR BREZ PAS BREZI ,
  ME NJE BASHE "PROSTITUT HOLLANDE DHE KARAKURVE " E SHKATROVI KETE POPULLSI TE PD , NUK PO NDALEN UMBJET , NUK PO NDALEN MARVESHJET SEKRETE ,ME RAMEN ÇADRAT E 2017 ?
  NUK ISHTE E PAKET AJO SITUATE ?
  SI DUROVI KY POPULL DHE 4 VJET TE TJERA ?
  JA KU E KATANDISI , JA , DHE SOT 2021 PRILL VOTIMET E FUNDIT ?
  SHPORDISENI , SE NA MORI MEQAFE FAMILET ?
  MOS HUMBISNI KËTË MUNDËSI TË RE?

 • mirdita

  mirdita

  Πριν 17 ημέρες

  paqi kivet

 • mirdita

  mirdita

  Πριν 17 ημέρες

  fitut mona e luli kta 🖕🖕🖕🖕futeni nbeth

 • Tetovari

  Tetovari

  Πριν 17 ημέρες

  Xhaxhi e beri Shqiperin me bunkera kurse Rame me Velian e Maznikun Tiranen e ben gjith Beton, e sala e basha e iliri me monin e rjepen popullin e ngrat, e Zoti gjith i vraft.

 • Komenti Komenti

  Komenti Komenti

  Πριν 17 ημέρες

  berisha molli faren e blerie votash santazhe presione e ankime te kota shpifia. ky maskara e dy tre tjere prishin PD

 • Giorgia Giorgia

  Giorgia Giorgia

  Πριν 17 ημέρες

  Do hypi iliri ne tavolin dhe monika te godas me me cisme ne parlament? Rrugecet kriminelat hajdutet e shqip.bashke me Saliun.po si te largohen ku do ti len pasurit e lalzit? Atyre u takon burgu.

 • abc

  abc

  Πριν 17 ημέρες

  O luli e shkaterove shqiperine
  Ik zhduku se nuk je per kete pune
  Ti po mban peng demokracine e shqiperise po e con ne diktatur moniste.... Duam njerez demokrat
  Te rinj me ide dhe vizione perparuese jo si ty qe po gezoje si nje vocerak dhe bertistje ne cdo miting.... Un do behem kryeministri 😟..... Ik sa nuk eshte vone clirohu edhe ti ik ik ik

 • Gjystina Lekaj.

  Gjystina Lekaj.

  Πριν 17 ημέρες

  Ka intelektual n kete parti qe mund ta drejtojne Pd.

  • Diana Katundi

   Diana Katundi

   Πριν 15 ημέρες

   Ke Mark Markun , qe si merren vesh fjalet.😅

 • SHEGA #23#

  SHEGA #23#

  Πριν 17 ημέρες

  Na PD duhet te ikin te gjithe Si luli e te hjithe qee rrethojne ne krye Berishen nukja vlejn vetem me fjalorin qe perdorin dhe treguan fytyren e tyre sic e shtruan te flen ketej e tutje moret ate qe merituat deshperuat ata qe do u mbeshtesnin

 • Gjystina Lekaj.

  Gjystina Lekaj.

  Πριν 17 ημέρες

  Basha duhet te jape doreheqjen

 • Tetovari

  Tetovari

  Πριν 17 ημέρες

  E mjera PD çka e xheti me lul shminkerin,qysh para dy muj ekam ditur se nuk kan asnji shans kunder PS, se sillej si Teenexher harxhon akoma nga 1kg Gel.

 • Xharije Hoxha

  Xharije Hoxha

  Πριν 17 ημέρες

  Grande Rama 💪💪

 • Chrysoula Georgakidou

  Chrysoula Georgakidou

  Πριν 17 ημέρες

  Pse skandidova une per kyeminister ashtu kshtu as kta skan shkoll mashum se un 8 vjet aekini ndegju ramushin qaduhet shkolla mu ba president

 • ARBER ILIR

  ARBER ILIR

  Πριν 17 ημέρες

  Epo ça behet fiton nje mut humbet muti tjeter dhe shqiptaret dita dites ja mbathin nga atedheu i tyre se ngeli prap muti ne pushtet zot ruaje ate vend nga keta gjak prishur

 • Aldo Inter

  Aldo Inter

  Πριν 17 ημέρες

  Ne rrug pa kthim la qen ky e çon en pus pa fun

 • Dritan Çeka

  Dritan Çeka

  Πριν 17 ημέρες

  Po me plakun mere saliun nuk merr qeveri o lulush pd e ka saliu prone private🤮🤮🤮🤮🤮🤮

 • Besnik Berisha

  Besnik Berisha

  Πριν 17 ημέρες

  Nese basha humb zgjedhet duhet te largohet nga partia

 • Mark Hajati

  Mark Hajati

  Πριν 17 ημέρες

  Berisha nuk vendos mbi Bashen mbasi asht ne varsi te sherbimit sekret Beograde.

 • Irjat Pasholli

  Irjat Pasholli

  Πριν 17 ημέρες

  Populli shqipetar ka vojtur dhe do vuaje gjithmon se ashtu do Bota dhe ata qe ju kini shprese

  • King Lion

   King Lion

   Πριν 16 ημέρες

   Kaq men na ka fal zoti😞😞😞😞

 • Tom Lleshaj

  Tom Lleshaj

  Πριν 17 ημέρες

  Po pse Berisha nuk ka faj hahahaha . Luli ka faj se asht me Berishen .

 • Zeni Myftari

  Zeni Myftari

  Πριν 17 ημέρες

  E nisi me spate ne dore dhe shikoni ku jemi sot, ate qe populli nuk e beri dot ne 90 ,arriti rama e beri me ne fund ti shkoterroje komunistat e te kurruptuarit qe I kane pire gjakun popullit gjithe keto vite, por me mire vone se kurre, shqiptaria kryesore.

 • Leonard Sulaj

  Leonard Sulaj

  Πριν 17 ημέρες

  Pse nuk bashkuat votat ne nje te vetme me lsi?!

 • Ardian Moku

  Ardian Moku

  Πριν 17 ημέρες

  Ike oh plaku mere 👎👎👎

 • Sllatina

  Sllatina

  Πριν 17 ημέρες

  More Meta edhe Basha largohuni nga Shqipria menjiherë se ju sunë fitoni me këto bërtitme o hajvana ju mendoni se jeni si Albin Bosi skeni shancë ikni ikni

 • Raymond S

  Raymond S

  Πριν 17 ημέρες

  Deri Sa t jene luli dhe berisha PD kurre nuk fiton

 • Agim Gashi

  Agim Gashi

  Πριν 17 ημέρες

  Punoni per serbin hummbeni deshmit e krushes marre ju koft

 • Shuki Lipert

  Shuki Lipert

  Πριν 17 ημέρες

  Idiot kush e don lulin .......,

 • Bledar Faslliu

  Bledar Faslliu

  Πριν 17 ημέρες

  Te iki une e kam deklaru qe ky ska shance te behet kryeminister

 • Kastriot Mifol

  Kastriot Mifol

  Πριν 17 ημέρες

  U zente haku i ketije populli qe nuke bete asgje ,por na larguat dhe femijet ,nga shtepija .mose befshi hajer ,mallkimi u ndjekte nga do te veni .

  • Tetovari

   Tetovari

   Πριν 17 ημέρες

   Ammin🤲

  • Haqo Doli

   Haqo Doli

   Πριν 17 ημέρες

   Shume e sakte ngado qe shkojen e Brez mbas brezi,i zente zullumet qe i ka ber ketij populli dhe vendit tone!

 • Bedr Seferaj

  Bedr Seferaj

  Πριν 17 ημέρες

  P.o. sokol kjo eshte evertete I zuri haka jote te ndrfte shpirti

 • Bel Fjori

  Bel Fjori

  Πριν 17 ημέρες

  He. Cpo. Behet. Po. Pres. Kush.PS.se.ja.vlen.Hapet.koha.fillojn.punet.hap.mbas.hapi.