Alban Skenderaj - Zjarr ne shpirt (Official Video HD)

Δημοσιεύτηκε στις 12 Μάι 2021
προβολές 2 936 881
653

Written by Alban Skenderaj
Producer: Lorenc Aliaj
Video: Provideo

Available on:
Spotify: open.spotify.com/album/2gHXwl...
iTunes: music.apple.com/us/album/zjar...
AcromaxMedia.lnk.to/ZjarrNeSh...

AlbanSkenderajMusic
Σχόλια  
 • Blerina Veizi

  Blerina Veizi

  Πριν 17 ώρες

  Cfare teksti,cfare zeri,cfare interpretimi. Adhurim dhe vetem adhurim per ty Alban i pa harritshem ♥️👏👏👏👏

 • Emi Tare

  Emi Tare

  Πριν 17 ώρες

  Na zuri gjumi dhe ne jo bebin 🤗😍😍

 • Dhimo Official

  Dhimo Official

  Πριν 18 ώρες

  ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️

 • Maria Nistor

  Maria Nistor

  Πριν ημέρα

  Qualcomm puo tradure

 • E b

  E b

  Πριν 2 ημέρες

  Super 😃😃 nje dashuri e vertet

 • Korca Korca

  Korca Korca

  Πριν 2 ημέρες

  Rralle here godet nje kenge kaq shume👏👏👏👏👏👏

 • Αννα Κονομι

  Αννα Κονομι

  Πριν 2 ημέρες

  Thjesht relax!!!!

 • elhadi rajae

  elhadi rajae

  Πριν 3 ημέρες

  I love Albanian songs 🇲🇦

 • Rudina Shaba

  Rudina Shaba

  Πριν 3 ημέρες

  Mos vdeksh kurr Alban Skenderaj je qetesi shpirterore me kenget e tua

 • Manjola Bobo

  Manjola Bobo

  Πριν 3 ημέρες

  Je kryevepër Alban 🥰

 • Demirel Kullolli

  Demirel Kullolli

  Πριν 3 ημέρες

  Ah sa e bukur ,nuk gjen dot fjale ta pershkruash kete kengë.Bravo alban per punen e palodhshme qe bene.👏👏👏

 • kelina dema

  kelina dema

  Πριν 4 ημέρες

  ky eshte div
  ben kenge per te dashuruar, femije, per te gjithe

 • Aristo's Pizza

  Aristo's Pizza

  Πριν 4 ημέρες

  Je gjigand

 • Gaja CATALDO

  Gaja CATALDO

  Πριν 4 ημέρες

  Bravooo

 • Borsh 🇦🇱

  Borsh 🇦🇱

  Πριν 4 ημέρες

  🙋‍♀️🙋‍♀️🙋‍♀️🙋‍♀️🙋‍♀️👏👏

 • Eyes of an enigmatic soul

  Eyes of an enigmatic soul

  Πριν 5 ημέρες

  Ua kaq bukur ❤️♾💙

 • Elena Qerreti

  Elena Qerreti

  Πριν 5 ημέρες

  Shum bukur kjo kenge👏❤

 • Adelina kuqi

  Adelina kuqi

  Πριν 5 ημέρες

  🎼👏

 • Ben Hajruli

  Ben Hajruli

  Πριν 6 ημέρες

  Pa mare parasysh ca kenge kur t shoh se albani ka fut online nje keng te re e di se kur do ta ndegjoj do me pelqej nje artis i mrekullueshem cdo kenge me vlere i papare alban prsh nga Ilirida e maqedonis jemi nje 🇦🇱

 • Ema Ema

  Ema Ema

  Πριν 6 ημέρες

  Si gjithmon perfect 👌🏻❤️❤️

 • Aurela Gorezi

  Aurela Gorezi

  Πριν 6 ημέρες

  Alban you are a good singer.But your song is fantastic.Like who thinks like me.

 • Matilda Lakaj

  Matilda Lakaj

  Πριν 6 ημέρες

  Sa te dua une ty ,nuk te do ty njeri ....

 • Borsh 🇦🇱

  Borsh 🇦🇱

  Πριν 6 ημέρες

  👍🙋‍♀️🙋‍♂️keng e bukur.

 • LEZA Marjani

  LEZA Marjani

  Πριν 6 ημέρες

  Shume kenge e bukur.🥰🥰🥰🌟🌟🌟🌟🌟

 • Artur Ahmeti

  Artur Ahmeti

  Πριν 6 ημέρες

  Nuk mendoj se albani ka nevoj per tekst te shkruar posht kenges..🤣🤣🤣

 • Monda Goga

  Monda Goga

  Πριν 7 ημέρες

  Waw🥰 sa e bukur kjo kenga me pelqen shum e degjoj dit per dite 🤩

 • besiana anna

  besiana anna

  Πριν 7 ημέρες

  ,🇩🇪🇩🇪🇩🇪🇩🇪🇩🇪🇩🇪🇩🇪🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱

 • Manjola Beqiri

  Manjola Beqiri

  Πριν 7 ημέρες

  Kenga me e bukur me plotkuptimin e fjales❤❤❤❤❤❤❤

 • JoyOfficial

  JoyOfficial

  Πριν 8 ημέρες

  Alban skënderaj këngëtari i vetëm i cili ja vlen ta dëgjosh,si vetëm,si edhe ne publik

 • Djana Tusha

  Djana Tusha

  Πριν 8 ημέρες

  Te kenaqet zemra te degjosh kenget e tua Alban Skenderaj !

 • Teuta Kaceli

  Teuta Kaceli

  Πριν 8 ημέρες

  I vetemi kengetar qe me kenget e tij te qetesone shpirtin ne cdo kohe qe i degjone respekte 🙏🙏🙏🙏👏👏👏👏👏

 • Lisjana Mataj

  Lisjana Mataj

  Πριν 8 ημέρες

  Sueper 👏👏👏👏👏👏⚘⚘⚘⚘⚘⚘🌟🌟🌟🌟🌟🌟

 • Ntalipi eleftheria

  Ntalipi eleftheria

  Πριν 8 ημέρες

  Super kenge na qetsoj shpirtin ky njeri me ate ze brilant ty munde te thuash me plote goje Bravo 👏

 • Αντι Οδησεας

  Αντι Οδησεας

  Πριν 8 ημέρες

  ❤❤❤❤❤🥰🥰

 • Elona Pero

  Elona Pero

  Πριν 8 ημέρες

  Kengetari me i mire qe ka shqiperia. Nje ze qetesues, vidioklipet e tij ke qef ti shikosh.Jo me femra ,jo me lek ,jo me cigare und bla bla bla.alban skenderaj bene kenge per veshin dhe per shpirtin

 • Be🐬mira

  Be🐬mira

  Πριν 8 ημέρες

  😟❤❤❤❤❤😟

 • elona cuko

  elona cuko

  Πριν 8 ημέρες

  🇦🇲🇪🇦🇨🇿😘😘😘😘😘

 • elona cuko

  elona cuko

  Πριν 8 ημέρες

  🇦🇪🇵🇷🇹🇷🇨🇳🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱

 • Poli Tika

  Poli Tika

  Πριν 8 ημέρες

  Përfundimisht më i miri në Shqipëri
  Legjend do ngelesh ❤️

 • Feti Dida

  Feti Dida

  Πριν 9 ημέρες

  Super kenge bravo je super kengetar 🥰

 • Ή Κουζίνα της Άννας

  Ή Κουζίνα της Άννας

  Πριν 9 ημέρες

  Ja dedikoj kengen babit tim te dashur qe me iku dje😪😪😪

 • Osmon Kasa

  Osmon Kasa

  Πριν 9 ημέρες

  Kti njeriu i mjafton vetem nje kitare dhe ben mrekulli 👍👏👏👏

 • Rovena Uruci

  Rovena Uruci

  Πριν 9 ημέρες

  Sa fjalë të ëmbla bravo Alban skenderaj 👏👏👍

 • its_xhes

  its_xhes

  Πριν 9 ημέρες

  O zot ça super zeri , super tekst , super videoklip , je njesh tdu pafund. SUKSESE KUDO 💖💗💓💕🌟💫✨❤💚💜💙💛

 • Drilona Sherja

  Drilona Sherja

  Πριν 9 ημέρες

  Sa kenge e bukur😇😇😇😘😘😘😘je me i miri

 • ❄DORINA❄

  ❄DORINA❄

  Πριν 9 ημέρες

  Wowww super🎶🎶🎶😍😍🙈💘

 • Odeta Vava

  Odeta Vava

  Πριν 9 ημέρες

  Me kishte marre malli per nje kenge te bukur te muzikes se lehte. Bravo

 • Klajdi Karavidha

  Klajdi Karavidha

  Πριν 10 ημέρες

  I lumte nje pershendetje e madhe nga mua

 • Manjola Veshi

  Manjola Veshi

  Πριν 10 ημέρες

  🌟🌟🌟🌟🌟🌟

 • Mimosa Winkler

  Mimosa Winkler

  Πριν 10 ημέρες

  Keng qe te bèn te mendohesh 2here bravo keng Fantastike💥🔥👌

 • Kamela Dogan

  Kamela Dogan

  Πριν 10 ημέρες

  🤗🥰🥰🥰DK❤

 • Mirela Bena

  Mirela Bena

  Πριν 11 ημέρες

  Një Super hit kjo këngë Suksese🙏🙏🙏🙏

 • Ervin Zotaj

  Ervin Zotaj

  Πριν 11 ημέρες

  Keng si albani nuk bën dot njëri
  😁💪

 • Regis Sulo

  Regis Sulo

  Πριν 11 ημέρες

  👎👎👎👎👎👎

 • Aras Bulut İynemli ve Erkan Kolçak Köstendil

  Aras Bulut İynemli ve Erkan Kolçak Köstendil

  Πριν 11 ημέρες

  You are my world Alban♥️♥️🌏🌏🌎🌍İ love youuu♥️♥️♥️You are my favourite singer♥️♥️♥️İ forgive the world for you my love♥️♥️♥️♥️♥️🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰You are my life.♥️♥️♥️you are my love forever♥️🥰🥰🌍♥️🌍♥️🌍♥️🌍♥️🌍🌍♥️🌍🥰🌍🥰

 • Regis Sulo

  Regis Sulo

  Πριν 11 ημέρες

  Ik ere se na i shpife.shemtir

  • Regis Sulo

   Regis Sulo

   Πριν 11 ημέρες

   👎👎👎👎👎👎👎

  • Aras Bulut İynemli ve Erkan Kolçak Köstendil

   Aras Bulut İynemli ve Erkan Kolçak Köstendil

   Πριν 11 ημέρες

   💩

 • Eda Kura

  Eda Kura

  Πριν 11 ημέρες

  ☺☺☺☺

 • Anife Pallenga

  Anife Pallenga

  Πριν 11 ημέρες

  Keng shum ❤❤❤

 • miri vlore

  miri vlore

  Πριν 11 ημέρες

  Kush jan keta qe i bejn dislike kesaj kenge se nuk e kuptoj

 • Hotjan Osmani

  Hotjan Osmani

  Πριν 11 ημέρες

  Çfarë është ky vidioklip pa bythë dhe cica. Pa pikë lezeti. Vetëm një tip me kitare që këndon. 🥴🥴

 • Mimoza Kumati

  Mimoza Kumati

  Πριν 11 ημέρες

  ❤❤💋

 • Donjeta Zuqaku

  Donjeta Zuqaku

  Πριν 11 ημέρες

  Oder j

 • Kloreta Kotorri

  Kloreta Kotorri

  Πριν 12 ημέρες

  nje kengeee super

 • Kliton Isufaj

  Kliton Isufaj

  Πριν 12 ημέρες

  Bravo Alban komplimente 👏

 • Liljana Kuqeshi

  Liljana Kuqeshi

  Πριν 12 ημέρες

  Kenge e mrekullushme 🌟🌟🌟🌟👏👏👏👏👏👏

 • Angela Hasalla

  Angela Hasalla

  Πριν 12 ημέρες

  Kjo kenge te fut ne bote tjeter🥲

 • Blerina Gjoshi

  Blerina Gjoshi

  Πριν 13 ημέρες

  Bravo Alban nje keng super e bukur bravo🤗🤗

 • Felleza Skendaj

  Felleza Skendaj

  Πριν 13 ημέρες

  Zeri iAlbanit eshte nje kure per stresin nje ze qe nuk merzitesh kurre duke e degjuar

 • francesko muhametaj

  francesko muhametaj

  Πριν 13 ημέρες

  Art i paster 🥰

 • klajdi bishani

  klajdi bishani

  Πριν 13 ημέρες

  😍😍

 • kalia komanaku

  kalia komanaku

  Πριν 13 ημέρες

  AMAZING, ZOTI JU BEKOFTË ALBAN ❤🙏🙏💯

 • Suela Kaloshi

  Suela Kaloshi

  Πριν 13 ημέρες

  Sa ze te bukur e te embel ke je qetsi per shpirtin Bravo super kenge Alban 👏👏👏😍😍👑👑💫💫

 • Rajmonda Smajlaj

  Rajmonda Smajlaj

  Πριν 14 ημέρες

  Wh

 • Anjeza Haxhiu

  Anjeza Haxhiu

  Πριν 14 ημέρες

  O zot qetesim shpirti kjo kenge 🥰👏👌

 • veiz caka

  veiz caka

  Πριν 14 ημέρες

  Bukur👏🏻👏🏻👏🏻

 • Eljot Sharka

  Eljot Sharka

  Πριν 14 ημέρες

  shum bukur alban 😊👍👍

 • kekooo bobo

  kekooo bobo

  Πριν 14 ημέρες

  Shum keng e bukur dhe ze i vecant 😍🤗

 • Ernald Shehu

  Ernald Shehu

  Πριν 14 ημέρες

  Si gjithmon vjen me perla te bukura , Te pergozoj Alban per kenget e tua te bukura qe kendon.

 • Emrah Munishi

  Emrah Munishi

  Πριν 14 ημέρες

  Bravo Justin Bieber

 • laura devolliar7 laura devolliar7

  laura devolliar7 laura devolliar7

  Πριν 15 ημέρες

  un kam nje verejtje duhet te heqesh mjekren se ngjan me bukur pa mjeker

 • Besije Kercani

  Besije Kercani

  Πριν 15 ημέρες

  Zott. Ruaje kete njeri qe te kenaq shpirtin me muziken e zerin e tij 🥰
  Sa te Duaaaaaaaaaaaa un tyyyyyyy💗E💗

 • Adela Mataj

  Adela Mataj

  Πριν 15 ημέρες

  Je kengentari me I mir dhe I preferuari im je ☀☀ qe diali im te mos qaj do vetem kengent e tua

 • Orges Gjuci

  Orges Gjuci

  Πριν 15 ημέρες

  Ze engjellore 🙏🙏

 • flutra hatija

  flutra hatija

  Πριν 15 ημέρες

  Oh cfar zeri🙈💘

 • Andi Çollaku

  Andi Çollaku

  Πριν 16 ημέρες

  Si kuptoj keta qe bejne dislike😏

 • ola jola

  ola jola

  Πριν 16 ημέρες

  🥰🥰🥰🥰👏👏👏👌🙏🙏

 • marena mulla

  marena mulla

  Πριν 16 ημέρες

  🥺🥺🥰

 • Angelo

  Angelo

  Πριν 17 ημέρες

  keng shum e buker e kam degjur 100

 • Hafsa Hoxha

  Hafsa Hoxha

  Πριν 17 ημέρες

  😊👌👌👌👌

 • Lindita Tringa

  Lindita Tringa

  Πριν 17 ημέρες

  Po po kenge sh. e bukur.Po kenget e Albanit te gjitha te bukura jane.

 • Edi & Joli

  Edi & Joli

  Πριν 17 ημέρες

  Joli te dua edhe me shume shpirti im ❤️❤️❤️

 • Valmire vali

  Valmire vali

  Πριν 17 ημέρες

  Ndoshta edhe me SHummm🤍🤍🤍

 • FF GABI

  FF GABI

  Πριν 17 ημέρες

  ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️

 • Jurida Paja

  Jurida Paja

  Πριν 18 ημέρες

  Qetesi shpirti çdo varge😌😌😌👏👏👏👏

 • Andi Bardhi

  Andi Bardhi

  Πριν 18 ημέρες

  Kush jan Keta idjoter qe kan dhen lajkun emos pelqimit.kjo esht keng super

 • Alma Koci

  Alma Koci

  Πριν 18 ημέρες

  Tekstin ju lutem

 • Sam Store

  Sam Store

  Πριν 18 ημέρες

  Flm alban kenge e mrekullushme ❤❤❤

 • Briktu Lucy

  Briktu Lucy

  Πριν 18 ημέρες

  ❄🎄🔯🎁✨👼🎑😌❄🎁✨👼🎄 *Jezu Krishti është Biri i Perëndisë, i cili vdiq dhe u ringjall prej së vdekurish për të na dhënë jetën e përjetshme.*
  *Ai gjithashtu premtoi të shërojë trupin tuaj.* *Nëse rrëfeni me gojën tuaj Zotin Jezus dhe besoni në zemrën tuaj se Zoti e ka ringjallur prej së vdekurish* *Ai do t'ju japë jetën e përjetshme*
  Kjo është dashuria e vërtetë !!! *((shiko lart në qiell dhe pyete atë))*

 • Esmeralda Cekrezi

  Esmeralda Cekrezi

  Πριν 18 ημέρες

  Je I preferuari im 😇🥰 si gjithmon je 1 mrekulli ne shdo kenge qe kendon me gjith shpirt 🎼🎤

 • Rexhina Kala

  Rexhina Kala

  Πριν 18 ημέρες

  alban kang shum e bukur te lumte