Profesori - Filmi i plotë | NGOP.TV

Δημοσιεύτηκε στις 11 Απρ 2021
προβολές 175 183
44

O roz gatos (1986)
Director: Yiannis Hartomatzidis
Writer: Nasos Grimanis
Stars: Sotiris Moustakas, Panos Mihalopoulos, Efi Pikoula
Bli në Ngop Shop: bit.ly/2Y5fNSQ
Na ndiqni:
ngopmedia
ngop.tv
#ngopshop #ngopmedia #ngopmerch #ngoptv
Realizuar nga NGOP
©2021 NGOP

NGOP
Σχόλια  
 • Fatjon Muho

  Fatjon Muho

  Πριν 3 ημέρες

  Nuk mbaj mend ngaqi kam pire bare edhe me jane thare neuronet🤣🤣🤣😂😂😂 sa te medhenj qe jeni.

 • Ilda Hoxhaj

  Ilda Hoxhaj

  Πριν 10 ημέρες

  Me lote

 • Tony Domi

  Tony Domi

  Πριν 10 ημέρες

  14:00 Frrok, Ndue, Gjon Deda :-)

 • milen.nikolla Milen

  milen.nikolla Milen

  Πριν 11 ημέρες

  Presori shef kto revista Dhe i bie me doreeee 😂 lottttt

 • ENOSUPER PRO PRO

  ENOSUPER PRO PRO

  Πριν 12 ημέρες

  pershndetje nga eno

 • ENOSUPER PRO PRO

  ENOSUPER PRO PRO

  Πριν 12 ημέρες

  d

 • ENOSUPER PRO PRO

  ENOSUPER PRO PRO

  Πριν 12 ημέρες

  dd
  d
  d

 • Eli eli

  Eli eli

  Πριν 13 ημέρες

  Wa frrok ndue gjon deda po ti ktu😂😂😂

 • Viktor Isaraj

  Viktor Isaraj

  Πριν 17 ημέρες

  😆😆😆 ka nonje film tjeter si ky?

 • Ca bere Mir vlla

  Ca bere Mir vlla

  Πριν 17 ημέρες

  Drrog me pangure 😂😂😂

 • Redi kokomani

  Redi kokomani

  Πριν 18 ημέρες

  14:25 Don Xhoni🤣🤣🤣🤣🤣

 • Ador Themeli

  Ador Themeli

  Πριν 19 ημέρες

  40:14

 • bossi boss

  bossi boss

  Πριν 19 ημέρες

  Super hahah

 • jetnor gorezi

  jetnor gorezi

  Πριν 19 ημέρες

  Baba selim.. Heheheh

 • Arjan Kalica

  Arjan Kalica

  Πριν 22 ημέρες

  Te mrekullushem rrespekte

 • KLAJDI SYLAJ

  KLAJDI SYLAJ

  Πριν 25 ημέρες

  E kam pa deri ne fund😳😳😳

 • Arsen Jaho

  Arsen Jaho

  Πριν 25 ημέρες

  Te hedh zemra ty atje ku te do ajo qe s'thuhet.

 • Justdo'it

  Justdo'it

  Πριν 25 ημέρες

  Po ti e prishe prape une mezi e rregullova ate

 • NC SadBoy

  NC SadBoy

  Πριν 26 ημέρες

  haajde 0:26

 • Emiljano Dushku

  Emiljano Dushku

  Πριν 26 ημέρες

  😂

 • Lili Liljana

  Lili Liljana

  Πριν 27 ημέρες

  Ky eshte humor qe e shikon 10 here e nuk te merzitet .!!!

 • Blerina Avdiaj

  Blerina Avdiaj

  Πριν 28 ημέρες

  O zot sa kam qesh .suksese dhe kshu vazhdoni.

 • Albania

  Albania

  Πριν 28 ημέρες

  Te medhej 😂😂

 • ENOSUPER PRO PRO

  ENOSUPER PRO PRO

  Πριν 28 ημέρες

  ngop bossi
  mbreti humorve

 • Jurgen N

  Jurgen N

  Πριν 28 ημέρες

  Kush me thot se si e ka emrin filmi ne greqisht?

  • Ina Hodollari

   Ina Hodollari

   Πριν 20 ημέρες

   Roz gatos

  • Dhimo Thanasi

   Dhimo Thanasi

   Πριν 24 ημέρες

   O roz gatos aktori sotiris moustakas

  • Admir Oshafi

   Admir Oshafi

   Πριν 27 ημέρες

   Who fucking cares man 🤪, Selo eshte Shqiptar 😉🤣

 • Ador Themeli

  Ador Themeli

  Πριν 29 ημέρες

  Pse e bëni kshu gjithmon thoni e fundit dhe pastaj bëni filmin e plotë pse?

 • Sandri London

  Sandri London

  Πριν 29 ημέρες

  Frrok ndue gjon deda😂😂😂ghaaaa lot

 • Izabel Inna

  Izabel Inna

  Πριν 29 ημέρες

  Hahahaha po prifti vec me kallash kena gjuajt 😂😂😂

 • Khabib Biba

  Khabib Biba

  Πριν μήνα

  O panoo

 • Eno Rapushaj

  Eno Rapushaj

  Πριν μήνα

  Bravo cuna

 • denis luke

  denis luke

  Πριν μήνα

  edhe asim zeneli seshte mbrapa jo 😂😂😂

 • Viktor Valdes

  Viktor Valdes

  Πριν μήνα

  Ahahahaahahhaahhqhhq

 • Dana Mersini

  Dana Mersini

  Πριν μήνα

  Si e ka emrin filmi vertet❤

  • Niko Drulias

   Niko Drulias

   Πριν 11 ημέρες

   Kari sateme

  • Ina Hodollari

   Ina Hodollari

   Πριν 11 ημέρες

   @Niko Drulias po ik mor kar me syze se sjam goc

  • Niko Drulias

   Niko Drulias

   Πριν 11 ημέρες

   Why u don’t care inushe leperushe

  • Ina Hodollari

   Ina Hodollari

   Πριν 19 ημέρες

   @EL CALL OF DUTY who cares buddy

  • EL CALL OF DUTY

   EL CALL OF DUTY

   Πριν 20 ημέρες

   @Ina Hodollari o ca na the , se ca kam then un para 1 jave

 • guida guida

  guida guida

  Πριν μήνα

  te papare jeni

 • live video

  live video

  Πριν μήνα

  Hahahaha baba selim

 • Pllum Cengu

  Pllum Cengu

  Πριν μήνα

  Vazhdoni me filma te tjetri se jeni te paparë

 • Xhoni Vlore

  Xhoni Vlore

  Πριν μήνα

  38:39 lott hahhahhaha

 • ag ag

  ag ag

  Πριν μήνα

  Qj ropt lot lot ... bravo i gjithe grupi

 • Admir Oshafi

  Admir Oshafi

  Πριν μήνα

  Po ti ku vete i veshur me te zeza ne mes te nates si Batmani : i thote Priftit 🤣🤣🤣🤣🤣🤣

 • Rei gjojdeshi mix

  Rei gjojdeshi mix

  Πριν μήνα

  Like kush mendon se ngopi duhet te nxjerri filmin e plot te selos qe esht 1 or jam i pari qe do ta shof rrespekte per te gjith ju te ngopit jeni me te miret ❤

  • Suela Alda

   Suela Alda

   Πριν 14 ημέρες

   Si e ka emrin ky filmi

 • Olsi Alla

  Olsi Alla

  Πριν μήνα

  Selo per greket qenka si cekja per ne.

 • Merlina Lleshi

  Merlina Lleshi

  Πριν μήνα

  si e ka titullin niky film

  • Dhimo Thanasi

   Dhimo Thanasi

   Πριν 24 ημέρες

   O roz gatos aktori ësht sotiris moustakas

 • Ledjon Halo

  Ledjon Halo

  Πριν μήνα

  🔥🔥🔥🔥🔥

 • Oni xhuvani Onixhuvani

  Oni xhuvani Onixhuvani

  Πριν μήνα

  🤣🤣🤣🤣 e pi ne burim ai ska nevoj per got

 • No Desa

  No Desa

  Πριν μήνα

  amon vtm pa selon mos na lini

 • A. Ziuu

  A. Ziuu

  Πριν μήνα

  Si quhet gilmi i vertet

  • Klaidi Iliazi

   Klaidi Iliazi

   Πριν μήνα

   Ροζ γάτος RoZ gatos

 • Pamela Ibraj

  Pamela Ibraj

  Πριν μήνα

  E pat emrin e clubit qe vajti selua quhet Dorian emer shqiptare.

  • NIO ABI

   NIO ABI

   Πριν 10 ημέρες

   O kari Dorian Grey quhet klubi tek filmi dhe ska lidhje me iliret pellazget apo kari npill ça thoni ju. Dorian Grey eshte personazh libri i famshem a te qivja

  • Rand Sesi

   Rand Sesi

   Πριν 27 ημέρες

   @ig91 *Grey.. pse legjend?

  • ig91

   ig91

   Πριν 27 ημέρες

   Dorian gery esht nje legjend lale

  • Pamela Ibraj

   Pamela Ibraj

   Πριν 29 ημέρες

   @Rand Sesi Dorianet kan qjen nie nga klanet e ilirianeve te lasht por ne greqi I therasin Dhoreis

  • Rand Sesi

   Rand Sesi

   Πριν 29 ημέρες

   @Pamela Ibraj E analizon dot?

 • Geni Cila

  Geni Cila

  Πριν μήνα

  U harrova qe osht film i plot

 • Geni Cila

  Geni Cila

  Πριν μήνα

  Po ju that qe ishte eisodi i fundit ore

 • TINO FrCity

  TINO FrCity

  Πριν μήνα

  Jeni 1sha, ky esht humor I kohes o vllai, Jo humor portokallie dhe klanifornie per te qesh me 2 mendje dhe po te erdh 😜

 • DARKWAVE_YT

  DARKWAVE_YT

  Πριν μήνα

  O @Ngop me falni a eshte maci me mire me shendet

  • Geri Islamaj

   Geri Islamaj

   Πριν 27 ημέρες

   Maci ka te 40-tat neser

  • Silva koka

   Silva koka

   Πριν μήνα

   Maci ka ngordh🥺🥺

 • Xhevit Ferhati

  Xhevit Ferhati

  Πριν μήνα

  Gjiganda

 • Ilirjan Tashi

  Ilirjan Tashi

  Πριν μήνα

  Kështu ju duam me video me gallata😘

 • Ervin Preza

  Ervin Preza

  Πριν μήνα

  Ajo pjs tek kisha me looot hahahaha😂🤦‍♂️

 • Toni Kico

  Toni Kico

  Πριν μήνα

  Stop....make a pose.....😂😂😂😂

 • andrea Hena

  andrea Hena

  Πριν μήνα

  Super

 • Genti Pro

  Genti Pro

  Πριν μήνα

  Më në fuuuund këtë e prisja filmin e plot të profesorit

 • GAMING ALBANIA

  GAMING ALBANIA

  Πριν μήνα

  Kush e Kapi kur thoshte kape Sallam i mutit.🤣🤣🤣🤣
  Shkruani në kommente

 • Kuj des

  Kuj des

  Πριν μήνα

  kete filmin e kam mesuar permendesh .... me pelqen shume ju lumte jeni te pa pare

 • Miri Cobani

  Miri Cobani

  Πριν μήνα

  Shumë mirë

 • Alessxander Medda

  Alessxander Medda

  Πριν μήνα

  Pershendetje nga New Yorku Ngop ?
  Kur do t'i filloni serite e reja me selon 🙂? Vazhdoni me selon se Beka humor te pa pare rsp ⚡🇦🇱⚡

 • Ardian Hasanpapaj

  Ardian Hasanpapaj

  Πριν μήνα

  🇦🇱🇦🇱

 • Supersajan X

  Supersajan X

  Πριν μήνα

  E kemi par 1 her ket

 • FF DEGA

  FF DEGA

  Πριν μήνα

  Haahha boll i drodhe

 • Explore Albanian

  Explore Albanian

  Πριν μήνα

  Selo Ngop-mani 😹😹

 • fatjon mehmeti

  fatjon mehmeti

  Πριν μήνα

  Iuut

 • Leandro Kurbneshi

  Leandro Kurbneshi

  Πριν μήνα

  Jeni gallat fare

 • Natasha Cela

  Natasha Cela

  Πριν μήνα

  I beri sheshe 😂😂😂

 • Natasha Cela

  Natasha Cela

  Πριν μήνα

  Shkundu selo

 • 1 dd gamer albania

  1 dd gamer albania

  Πριν μήνα

  1

 • Natasha Cela

  Natasha Cela

  Πριν μήνα

  Do jete lote 😂😂😂😂😂😂 kenaqemi

 • Arenc Bufi

  Arenc Bufi

  Πριν μήνα

  Jeni më të mirët!

 • ENOSUPER PRO PRO

  ENOSUPER PRO PRO

  Πριν μήνα

  fillo tlutem se selo esht legjenda

 • Guri Bicaj

  Guri Bicaj

  Πριν μήνα

  Bravo👍👍👍👍

 • Albanian Boss

  Albanian Boss

  Πριν μήνα

  Profesori super film beni sezonin e dyt te profesorit

  • Fatjon Muho

   Fatjon Muho

   Πριν 3 ημέρες

   Pse ka sezon te 2 ?

 • Agron SH

  Agron SH

  Πριν μήνα

  ishalla fillon sa me shpejt

 • Gjergj2 Kill

  Gjergj2 Kill

  Πριν μήνα

  dhe un

 • Eriselda Hoxha

  Eriselda Hoxha

  Πριν μήνα

  Te kush stacjon

  • Lazaj Tv KANALI 2

   Lazaj Tv KANALI 2

   Πριν μήνα

   Hahaha te ngopi pra

 • AS 12

  AS 12

  Πριν μήνα

  Neser te dilka filmi i plot

 • Altin Kosova

  Altin Kosova

  Πριν μήνα

  E bazuar në filmin: Macja Rozë/O roz gatos/The Pink Cat!

  • Altin Kosova

   Altin Kosova

   Πριν 25 ημέρες

   @Gamer Tv Faleminderit, Geraldo Geraldo Geraldo Geraldo!

  • Daniel Aris

   Daniel Aris

   Πριν μήνα

   Subscribe kanalin tim ne GRlabel

  • Gamer Tv

   Gamer Tv

   Πριν μήνα

   Ashtu si thua ti eshte o rez gatos

  • Gamer Tv

   Gamer Tv

   Πριν μήνα

   E di un emrin e filmit

 • FF LORENCO

  FF LORENCO

  Πριν μήνα

  Diten eshte selo presori naten eshte selo amshori 😂😂😂

 • ari

  ari

  Πριν μήνα

  Eshte shume e bukur

 • ari

  ari

  Πριν μήνα

  Mezi e pres te filloj neser

 • Florin Ferollari

  Florin Ferollari

  Πριν μήνα

  Mundesisht bejeni kshu qe ne fillim

 • Florin Ferollari

  Florin Ferollari

  Πριν μήνα

  Ky eshte legjend

 • Faton Thaqi

  Faton Thaqi

  Πριν μήνα

  Mos u ndaleni me selon humor i papar. Pershendetje nga 🇸🇪🇦🇱

  • Afrim Mucaj

   Afrim Mucaj

   Πριν 4 ημέρες

   Yyyuilhb hhbb I 4ssaou7tut pu gg:y

  • Arben Cala

   Arben Cala

   Πριν 13 ημέρες

   @Ador Themeli xol

  • Adi Albano

   Adi Albano

   Πριν 15 ημέρες

   Tjena shqipe

  • Ador Themeli

   Ador Themeli

   Πριν μήνα

   Nuk i kam par nga episodi 4 deri te 7

 • Ismajl Arifi

  Ismajl Arifi

  Πριν μήνα

  Phioooooppo po pse e reklamoni 24 h me par ihaaaaaaaaa

 • Amelio Aliaj

  Amelio Aliaj

  Πριν μήνα

  🤣🤣🤣😎😎😎

 • Fabian Roci

  Fabian Roci

  Πριν μήνα

  Sot kemi dopio pite mezi po e pres

  • Fabian Roci

   Fabian Roci

   Πριν μήνα

   @Gezim Stroka 👍😎

  • Gezim Stroka

   Gezim Stroka

   Πριν μήνα

   Edhe une

 • Lazaj Tv KANALI 2

  Lazaj Tv KANALI 2

  Πριν μήνα

  1 koment