Stresi x Cbiz - Feel good (Official Video 4K)

Δημοσιεύτηκε στις 17 Απρ 2021
προβολές 1 564 119
515

Available on:
Spotify: open.spotify.com/album/6NyNeM6CAYDxKaXh49XEJA
iTunes: music.apple.com/us/album/feel-good-feat-cbiz-single/1564437732
Linkfire: AcromaxMedia.lnk.to/FeelGood/

StresiOfficial
Σχόλια  
 • alma kovaci

  alma kovaci

  Πριν 32 λεπτά

  ju rujt zoti

 • alma kovaci

  alma kovaci

  Πριν 33 λεπτά

  like dhe koment kush mendon qe noizy do bej kenge

 • T Sh

  T Sh

  Πριν 9 ώρες

  Vidoklipi i bukur dhe zezaku ja kishte iden rapit kurse strasi pa lidhje fare ✌🏻

 • Ackount user Usera

  Ackount user Usera

  Πριν 17 ώρες

  0:46 🔥

 • Bylis For ever

  Bylis For ever

  Πριν 20 ώρες

  Po si i bëni like këtije tru k.... që shanë shqipetaret sepse kanë bindje të ndryshme politike. Ky eshte nje tru Gomare

 • Vraka Vraka

  Vraka Vraka

  Πριν 20 ώρες

  https://youtu.be/rLTEHT_2tkY

 • Nona Nona

  Nona Nona

  Πριν 2 ημέρες

  teksi më amator i bër ndonjeher stres shum dobët prisja shum më shum i ke zhgënjyer fansat shum 🤦

 • petrit kurpali

  petrit kurpali

  Πριν 2 ημέρες

  O ti qifsha robt ty

 • Renis Keci

  Renis Keci

  Πριν 3 ημέρες

  BB4LIFE ❤❤🔥🔥🔥

 • Ditart

  Ditart

  Πριν 4 ημέρες

  Teksti i stresit nr 1

 • Fatjon Aliu

  Fatjon Aliu

  Πριν 4 ημέρες

  stresi ka shum stres

 • pro tv

  pro tv

  Πριν 6 ημέρες

  Stresi is dick

 • Egzon Imeri

  Egzon Imeri

  Πριν 6 ημέρες

  👍👍👍👍

 • Eri Qama

  Eri Qama

  Πριν 6 ημέρες

  Stresi fake

 • Vin Van

  Vin Van

  Πριν 7 ημέρες

  Spo I merr 2 million klikime

 • Vin Van

  Vin Van

  Πριν 7 ημέρες

  Super🥰

 • djalingatropoja

  djalingatropoja

  Πριν 7 ημέρες

  Cheap Zezake Birminghami , car rentals edhe nje Xhamaikan . Njiefsha mire per ju , normal Ajo Pune, me G Class, votoni Tom Doshin.....

 • Kristian Tuci

  Kristian Tuci

  Πριν 8 ημέρες

  Jam ktu per me ngju muziken sme plas fare per komentet hajt tung

 • M4RKO

  M4RKO

  Πριν 8 ημέρες

  Teksti ?😂

 • Removed from YouTube

  Removed from YouTube

  Πριν 9 ημέρες

  https://youtu.be/mp8WhN4jVBs

 • TROPOJAN NT

  TROPOJAN NT

  Πριν 9 ημέρες

  💯

 • Genève Suisse

  Genève Suisse

  Πριν 9 ημέρες

  *Hey Broo,you are number* 1️⃣👐🇦🇱

 • Gzim Spj

  Gzim Spj

  Πριν 9 ημέρες

  🇦🇱🇦🇱

 • Elvis Hidaj

  Elvis Hidaj

  Πριν 9 ημέρες

  Nga jugu ne veri 🇦🇱 Super Keng

 • Skiner Elezi

  Skiner Elezi

  Πριν 9 ημέρες

  E psh gje gjuje edhe ike me vrap

 • Aur la Pirate

  Aur la Pirate

  Πριν 10 ημέρες

  une dinguerie se son !!!!

 • Aur la Pirate

  Aur la Pirate

  Πριν 10 ημέρες

  une dinguerie se son !!!!

 • Skiner Elezi

  Skiner Elezi

  Πριν 10 ημέρες

  Kush me bo like i shalla gjeni dashnore

 • Kled Aliaj

  Kled Aliaj

  Πριν 10 ημέρες

  Wallahi kong e pordht or shok

 • Toni Kid

  Toni Kid

  Πριν 10 ημέρες

  Mirë klipi deri në 3:12.....po këta 4 gaxhgauna nga mbrapa dhe atë kacolen te shkallet ç'i keni a tqifja????

 • FF SOKOL

  FF SOKOL

  Πριν 10 ημέρες

  KUSH E SHEH KET KOMENT IA BOFT ZOTI KABULL RAMAZANIN .

 • Cllevio

  Cllevio

  Πριν 11 ημέρες

  Ku je pra

 • Engji Rmn

  Engji Rmn

  Πριν 11 ημέρες

  🤮🤮 rep ma palidhje nuk paskna degju kenge rrugeve kujdes fjalorin nuk do thot po kendoj vetem me flliq me goj 🤮

 • Dodaj Robert

  Dodaj Robert

  Πριν 11 ημέρες

  Respekt keng shum e fort🤙🤙🙏

 • Andy Hoda

  Andy Hoda

  Πριν 11 ημέρες

  You Re a legend Strsi both of you

 • Xhevrie Buci

  Xhevrie Buci

  Πριν 12 ημέρες

  💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩🖕

  • Vin Van

   Vin Van

   Πριν 11 ημέρες

   Ça ke

 • Florian Sinani

  Florian Sinani

  Πριν 12 ημέρες

  O stres ke thy rregord me kete muzik shm bukur przt bravi bravo stres zoti te bekoft bro😀😀🤘🤘🙏

 • Fier Fier

  Fier Fier

  Πριν 12 ημέρες

  Bos lali me shok

 • Bad boy

  Bad boy

  Πριν 12 ημέρες

  BB4LIFE🤘❤

 • Endrit Avdiu

  Endrit Avdiu

  Πριν 12 ημέρες

  Bolet e rona, s'po mi man dot 🤣🤣🤣

 • Nakos Stefanakos

  Nakos Stefanakos

  Πριν 12 ημέρες

  Bravo stresi✌

 • private g

  private g

  Πριν 12 ημέρες

  viewsat e cbiz mund te jen 1000-1500 te tjerat jan gjith shqipe ahahaahha

 • Klajdi Daci

  Klajdi Daci

  Πριν 12 ημέρες

  🤑🤑🤑🤑🤑🤑🤑

 • Ish 0115

  Ish 0115

  Πριν 12 ημέρες

  🔥🔥🔥🔥🔥😎😎😎😎😎

 • Vin Van

  Vin Van

  Πριν 13 ημέρες

  Pse se po o stres nje kenge per PD-ne✌✌✌✌😅😅

 • LT Jacober

  LT Jacober

  Πριν 13 ημέρες

  Dat nigga aint talking bout shit..stressi u ok bro .. but what was that bout london to philly?

 • Albbi GB

  Albbi GB

  Πριν 13 ημέρες

  keng barbonash

 • Toni Gura

  Toni Gura

  Πριν 13 ημέρες

  Super kenge vec vazhdoni

 • inax cr

  inax cr

  Πριν 13 ημέρες

  Amo bisha paske fillu me kopju noizyn se ithe ne kenge tu ukap me qdo lloj race kur boni bashkpunim me ate zezakun italian tani po I bon vet mos fol per tjeret mos ubo adoleshent👌

 • Renato Canaj

  Renato Canaj

  Πριν 13 ημέρες

  Krejt po thon jam p.. Some e ke myt stres vec mos u nal bomb mas bombe

 • tralala tralala

  tralala tralala

  Πριν 14 ημέρες

  Du er så fuckin smuk 👀

 • this is fan page the best music song

  this is fan page the best music song

  Πριν 14 ημέρες

  Ça karin o kjo kong ropqime

 • StrixxGaming

  StrixxGaming

  Πριν 14 ημέρες

  BadBoy4Life

 • The Black Rat Inn

  The Black Rat Inn

  Πριν 14 ημέρες

  rrobqiri mutit me muzik evgjitesh

 • Adrian Klos

  Adrian Klos

  Πριν 14 ημέρες

  Vari karsa

 • riki pro

  riki pro

  Πριν 14 ημέρες

  O stresi edhe luli i prputhen ta kaloi me shikime 🤣🤣 ik mor ropqir i muti

 • Stesi Kola

  Stesi Kola

  Πριν 15 ημέρες

  Tu Ba stresi si vinzi 🤦‍♀️

 • FF BADBOY

  FF BADBOY

  Πριν 15 ημέρες

  Stresi❤️❤️❤️❤️❤️

 • TheRealABD Scuza

  TheRealABD Scuza

  Πριν 15 ημέρες

  C BIZ good voice

 • Christian Shatro

  Christian Shatro

  Πριν 15 ημέρες

  This is littt😜😜💥🔥

 • stresi tayna stresi'tayna

  stresi tayna stresi'tayna

  Πριν 15 ημέρες

  1.1milion shikime🤑🤑🤑

 • Mandi Mandi

  Mandi Mandi

  Πριν 15 ημέρες

  Ec bet boj

 • Albaniaa Durrsi

  Albaniaa Durrsi

  Πριν 15 ημέρες

  Qr ky stresi kaq kohe artist , iken andej nga ishulli me mafioza per na i shpi bari, do me dal si escobar ne clip qe e ka ba cheap fare si dhe muziken. Ishalla po te hecin punet e tjera o stres, se shof qe je stresu pak.

 • AJ Lala

  AJ Lala

  Πριν 15 ημέρες

  Ke hum si lul basha

 • Ballaban Koka

  Ballaban Koka

  Πριν 15 ημέρες

  Bravo. Te. Lumte

  • Ballaban Koka

   Ballaban Koka

   Πριν 15 ημέρες

   Eshte. Kar ai. Tjetri

 • Ballaban Koka

  Ballaban Koka

  Πριν 15 ημέρες

  O. Bosi. Si. Kar. Je

 • Ballaban Koka

  Ballaban Koka

  Πριν 15 ημέρες

  Stresi. Ka. Kenuar. Me mire. Se. Ti. Huaji

  • Ballaban Koka

   Ballaban Koka

   Πριν 15 ημέρες

   Bravo. Ja. Ke. Qire. Nenen. Stres. Ati. Te. Huajt

 • Ballaban Koka

  Ballaban Koka

  Πριν 15 ημέρες

  Apo. Kishe. Turpe. Eeeeeee

 • Ballaban Koka

  Ballaban Koka

  Πριν 15 ημέρες

  Fareeeeee

 • Ballaban Koka

  Ballaban Koka

  Πριν 15 ημέρες

  Pse nuk. I. Xhvesheeee

 • Ballaban Koka

  Ballaban Koka

  Πριν 15 ημέρες

  Me. Burr. Ti. Je.

 • Ballaban Koka

  Ballaban Koka

  Πριν 15 ημέρες

  Te. Lumte

 • Ballaban Koka

  Ballaban Koka

  Πριν 15 ημέρες

  Te. Bukra. Nga. Bythet. Te. Mdhja. Dhe. Sist. E. Mdhjaja. Si. Bole. Te. Rena

 • Ballaban Koka

  Ballaban Koka

  Πριν 15 ημέρες

  E. Ke. Qar. O. Kare. Fare. Me. Gjithe. Me. Ato. Kurva

 • Ballaban Koka

  Ballaban Koka

  Πριν 15 ημέρες

  Bravo. Kar

 • ÅŁB MÅFÏÅ

  ÅŁB MÅFÏÅ

  Πριν 16 ημέρες

  Bashkohu ti dhe noizy dhe qiani nenen te gjithve qe ju bejn dissa 2 legjendave

 • GRE

  GRE

  Πριν 16 ημέρες

  Cbiz is a cokehead so this kinda sound fits him perfectly

 • Best Things

  Best Things

  Πριν 16 ημέρες

  Shiitt 🤮

 • Best Things

  Best Things

  Πριν 16 ημέρες

  He Mo refugjat anglie Ku je ?? Se spo te shoh? 😂 barbon .. yttt ropqir

 • yutube 2021

  yutube 2021

  Πριν 16 ημέρες

  Eeee stresiiiiiii bosiiiii je I madh king

 • Fation Omeri

  Fation Omeri

  Πριν 16 ημέρες

  Super keng bro

 • Kacurri Linza

  Kacurri Linza

  Πριν 16 ημέρες

  DIASPORA U INJORUA PRAPE ASNJE EURO PER PER SHQIPERINE DERI SA TE MARRIN TE DREJTEN E VOTES

 • Bani 86

  Bani 86

  Πριν 16 ημέρες

  🔥🔥👍🏼

 • LORD OfWar

  LORD OfWar

  Πριν 16 ημέρες

  101% FAKE music..

 • Kazaz Kavaja

  Kazaz Kavaja

  Πριν 16 ημέρες

  Presim vish Shiperi tja Qim ropt ed rames me kallash 💪

 • e.b e.b

  e.b e.b

  Πριν 16 ημέρες

  Dobet ska lidh trap drill futja gjum stresi

 • Coming Soon

  Coming Soon

  Πριν 17 ημέρες

  Ik mor rrobqira ben keng akoma ky pallosh muti..

 • Pineal Gland

  Pineal Gland

  Πριν 17 ημέρες

  C B I Z 💥🚀

 • Benita Cotterill

  Benita Cotterill

  Πριν 17 ημέρες

  🥰💞🔥🔥

 • anxhela malaj

  anxhela malaj

  Πριν 17 ημέρες

  Hajt krejt demokratet te bejn like ktu

 • Juli Zagradi

  Juli Zagradi

  Πριν 17 ημέρες

  Kot fare cesht mor kjo kenge,??????????

 • Xhemal Dumi

  Xhemal Dumi

  Πριν 17 ημέρες

  Rama ki

 • e. guberja

  e. guberja

  Πριν 17 ημέρες

  Ik re kalama ban tfortin kot kur ke zemren e leprit

 • MP Power

  MP Power

  Πριν 17 ημέρες

  All those girls are not in shape that’s so weird 🙈🤷🏻‍♂️

 • Durim Rexhepi

  Durim Rexhepi

  Πριν 17 ημέρες

  🔥🔥🔥

 • Nuriet Isufaj

  Nuriet Isufaj

  Πριν 17 ημέρες

  Nahengsh rakun

 • You You

  You You

  Πριν 17 ημέρες

  o stresssss i ke ra ne qaf kot kti zanati o broo prz sje me kndu ske za ske asigja me rrecitu pa lidhje di edhe vet

 • ST BRUDA

  ST BRUDA

  Πριν 17 ημέρες

  1 milly ✌️✌️✌️✌️✌️

 • Erald Qosja

  Erald Qosja

  Πριν 17 ημέρες

  Te qifsha kengen tende ...keng kari ...sipas kenges po tbej komentin varikars ...nuk doli i keng pa sharje

 • bujar gashi

  bujar gashi

  Πριν 17 ημέρες

  Spoti mir stresi zonin si me shti me zor me knu pak ma eger u dasht me knu e veshjen kombinimi i stilit edhe i spotit jo shum npershtatje musik nritma tngadalshem