Aurela Gaçe - Çupa Nga Vlora

προβολές 1 095 679
726

𝗙𝗢𝗟𝗘 𝗣𝗨𝗕𝗟𝗜𝗦𝗛𝗜𝗡𝗚 - www.smarturl.it/FolePublishing

Listen and watch the latest music video from Aurela Gaçe.

____________________________

✔️ Did you subscribe to 𝗔𝗨𝗥𝗘𝗟𝗔 𝗚𝗔𝗖𝗘's Official channel? 👇🏼
► smarturl.it/SubscribeAURELAGACE
👉🏼 Turn on the 🔔 to be notified for all the new songs.

🎧 Listen on Spotify / Download on iTunes 👇🏼
► fole.fanlink.to/AurelaGaceCup...

____________________________

🎵 Music \u0026 Arrangement by: 𝗘𝗡𝗜𝗦 𝗠𝗨𝗟𝗟𝗔𝗝
🎵 Lyrics by: 𝗡𝗘𝗫𝗛𝗜𝗣 𝗦𝗘𝗥𝗔𝗝 \u0026 𝗔𝗨𝗥𝗘𝗟𝗔 𝗚𝗔𝗖𝗘
🎵 Rec/Mix/Master: 𝗘𝗡𝗜𝗦 𝗠𝗨𝗟𝗟𝗔𝗝
🎥 Video by: 𝗙𝗥𝗔𝗠𝗘 𝗣𝗥𝗢𝗗𝗨𝗖𝗧𝗜𝗢𝗡
📌 M.U.A: 𝗟𝗢𝗥𝗘𝗟
🎵 Produced by: 𝗔𝗨𝗥𝗘𝗟𝗔 𝗚𝗔𝗖𝗘

____________________________

🎤 Connect with 𝗔𝗨𝗥𝗘𝗟𝗔 𝗚𝗔𝗖𝗘 :
Instagram ► aurelagaceo ...

🎵 Connect with 𝗘𝗡𝗜𝗦 𝗠𝗨𝗟𝗟𝗔𝗝 :
Instagram ► enis.mullaj

🎥 Connect with 𝗙𝗥𝗔𝗠𝗘 𝗣𝗥𝗢𝗗𝗨𝗖𝗧𝗜𝗢𝗡 :
Instagram ► frame.produ ...

📌 Connect with 𝗟𝗢𝗥𝗘𝗟 :
Instagram ► lorel_makeu ...

✔️ Connect with 𝗙𝗢𝗟𝗘 𝗣𝗨𝗕𝗟𝗜𝗦𝗛𝗜𝗡𝗚 :
Instagram ► www.smarturl.it/FolePublishing

____________________________


℗ \u0026 © AURELA GACE \u0026 FOLE PUBLISHING. All Rights Reserved.

Aurela Gace
Aurela Gace
Σχόλια  
 • Aurela Gace

  Aurela Gace

  Πριν 12 ημέρες

  ✔️ Did you subscribe to 𝗔𝗨𝗥𝗘𝗟𝗔 𝗚𝗔𝗖𝗘's Official channel? 👇🏼
  ► http://smarturl.it/SubscribeAURELAGACE
  🎧 Listen on Spotify / Download on iTunes 👇🏼
  ► https://fole.fanlink.to/AurelaGaceCupaNgaVlora

  • Reio o sa e kercej kete leng Macoku

   Reio o sa e kercej kete leng Macoku

   Πριν 6 ημέρες

   Ti s njeh moshë ,as në këngë,as në paraqitje skenik 🔥🔥🔥

  • Leda Amz

   Leda Amz

   Πριν 6 ημέρες

   Bravo 💖💥❤

  • dusha avdiu

   dusha avdiu

   Πριν 6 ημέρες

   👏👏🙌🙌🙌👏👏🔥🔥🔥👏👏🙌❤️👏

  • Egla Kamperi

   Egla Kamperi

   Πριν 6 ημέρες

   Cupat e Vlores beni nje per cupat e Beratit 🌟🌟🌟🌟

  • Aldo Vlore

   Aldo Vlore

   Πριν 7 ημέρες

   Lela gjerdanii diamantit te vlores eshte imbushur me Perla por te kete me shume aq me mire vlonjatet e thurin dhe e stolisin vet gjerdanii sepse Jane te kenges bejtes dhe te humoritme keto gjerash e ushqejne shpirtin une te uroj te gjitha te mirat e kesaj bote Ty dhe familjes tende resppekte NGA VLORA

 • Manuela Gjeci

  Manuela Gjeci

  Πριν ημέρα

  Kenga me shum kuptime hit i vitit, DIVA SHQIPRARE zjarrrrrr Aurela.

 • Pi Active User

  Pi Active User

  Πριν ημέρα

  🤯🤯🤯👍👍
  Flak flak AURELA

 • 8087 Minka

  8087 Minka

  Πριν ημέρα

  E cfare ka Jennifer Lopez me shume se ty?

 • Esma Larushku

  Esma Larushku

  Πριν ημέρα

  Aurela : je qetesia e zemrave tona , nuk merzitemi kurre me ty flori , na jep motiv per jeten ,Respekte pa kufi , zoti te rujt me gjith cke 💎🌎🌟🌞💫🧿🥰👸🙏

 • Lela Kalemi

  Lela Kalemi

  Πριν ημέρα

  Bravo yll ti te kenaq me kengt qe nxier.

 • dcoog anml

  dcoog anml

  Πριν ημέρα

  Po ca te te them,,,, je zjarr❤️

 • Novruz Fasko

  Novruz Fasko

  Πριν 2 ημέρες

  Bravo 👏👏👏👏👏👍👍👍

 • Roza Hasani

  Roza Hasani

  Πριν 2 ημέρες

  Superrrr👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏💃💃💃💃💃

 • Alma Hamzaj

  Alma Hamzaj

  Πριν 2 ημέρες

  🇦🇱🇦🇱🇦🇱❤❤❤

 • Bona Hoxha

  Bona Hoxha

  Πριν 2 ημέρες

  Ti je motivim o Aurel.
  Cme bere,me lodhe duke u tundure shkundur.

 • Suzana Gjini

  Suzana Gjini

  Πριν 2 ημέρες

  I vure flaken detit ,,,cupa cupa e pi me kupa superrrrrrrrrrr

 • Kataleja Bala

  Kataleja Bala

  Πριν 2 ημέρες

  Zeri me i bukur i te gjitha koherave 💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎

 • Valbona Balla

  Valbona Balla

  Πριν 2 ημέρες

  Unike e pazavensueshme ⭐

 • FLORJAN FLORJON 19TC

  FLORJAN FLORJON 19TC

  Πριν 2 ημέρες

  The Queen

 • Esmeralda Sali

  Esmeralda Sali

  Πριν 2 ημέρες

  Bravo Aurela. Kenga shqipe e paster la lezet.

 • Vlora Vlora

  Vlora Vlora

  Πριν 2 ημέρες

  Te kendofte zemra gjithmon !Aurela e bekuar qofsh💝💝🎉🎉😍😍🎊🎊

 • Savina Leskaj

  Savina Leskaj

  Πριν 2 ημέρες

  Diqe🔥🔥arela

 • Savina Leskaj

  Savina Leskaj

  Πριν 2 ημέρες

  ❤❤🌊🌊🌊🌊🔥🔥🔥🔥🔥

 • seeni gzty

  seeni gzty

  Πριν 2 ημέρες

  Yll Aurela .si gjithmon gjeni.ju uroj lumturi pa fund ❤❤

 • Elton Buzi

  Elton Buzi

  Πριν 2 ημέρες

  AURELA ZJARRRRRR👑NA KENAQE SHPIRTIN❤SUKSESE🌠

  • dcoog anml

   dcoog anml

   Πριν ημέρα

   Muzika superrr

 • Mira Kalaj

  Mira Kalaj

  Πριν 2 ημέρες

  Fortune 👌🏻🧿🇦🇱🇦🇱🇦🇱

 • Niko Demiri

  Niko Demiri

  Πριν 2 ημέρες

  Shume.kenge.e
  Bukur

 • Enver Enver

  Enver Enver

  Πριν 3 ημέρες

  I pershendes gjith çupat vlonjate 🥳 nje vella nga kosova

 • Luci Greku

  Luci Greku

  Πριν 3 ημέρες

  Super 👍👍👍👍👍 kenge.

 • eda eda

  eda eda

  Πριν 3 ημέρες

  ZJARRrrrrrrrrrrrrrrrr
  🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥

 • JULI LABOTI

  JULI LABOTI

  Πριν 3 ημέρες

  Ca zëri

 • Migena Xhaji

  Migena Xhaji

  Πριν 3 ημέρες

  Ske shoqe te dyte Aurela asnje skrahasohet me ty, krenare per ty, pershendetje nga Greqia

 • Lia

  Lia

  Πριν 4 ημέρες

  Cfare pin me kupa cupa nga vlora??

 • Avni HL

  Avni HL

  Πριν 4 ημέρες

  Ylli i kenges shqipe, te kendoft zemra

 • Renata Kamami

  Renata Kamami

  Πριν 4 ημέρες

  O té kendofte zemra je si. Yll Aurela

 • Albano

  Albano

  Πριν 4 ημέρες

  bravo

 • Vjollca

  Vjollca

  Πριν 4 ημέρες

  Vullkan eshte

 • alma dajcaj

  alma dajcaj

  Πριν 4 ημέρες

  Super ❤️

 • Rozina Lluca

  Rozina Lluca

  Πριν 4 ημέρες

  Je e madhe Aurela 👏👏👏

 • Aaaa Aaaa

  Aaaa Aaaa

  Πριν 4 ημέρες

  Muzika superrr

 • elton stami

  elton stami

  Πριν 4 ημέρες

  Thash per nje moment qe nuk do e puthje burrin.Mgjth shume pak nje puthje.Je me e mira Aurela.

 • Floriano Qato

  Floriano Qato

  Πριν 4 ημέρες

  Mos vdeksh kurre o Aurela Gace... Zeri jot dhe kenget e tua,ma bejne diten time me te bukur dhe besome.. dita ime eshte sketerre. Je super njeri dhe super kengetare... Te perqafoj me mall nga larg.

  • seeni gzty

   seeni gzty

   Πριν 2 ημέρες

   Ka lezet ...you dit it again bravooo Aurela

  • sehhi vooty

   sehhi vooty

   Πριν 4 ημέρες

   Ka lezet ...you dit it again bravooo Aurela

 • Gjystina Lekaj.

  Gjystina Lekaj.

  Πριν 4 ημέρες

  👑👑

 • Gjystina Lekaj.

  Gjystina Lekaj.

  Πριν 4 ημέρες

  Bashke me dy princeshat

 • Gjystina Lekaj.

  Gjystina Lekaj.

  Πριν 4 ημέρες

  Super kenge,ti rrezaton gjithmone por t vleresoj se ke ba pjese t vidios edhe mat dashtunin tan.Zoti ju bekofte.❤❤❤❤

 • Gjystina Lekaj.

  Gjystina Lekaj.

  Πριν 4 ημέρες

  Knaqesi me ju pa,paqi jeten e g jate te dy si çift.👑👑❤❤💋💋🙏🙏👍👍👍👍👍👍👍👍👍

 • Gjystina Lekaj.

  Gjystina Lekaj.

  Πριν 4 ημέρες

  Paqi njeni tjetrin

 • Gjystina Lekaj.

  Gjystina Lekaj.

  Πριν 4 ημέρες

  Por edhe ai asht me fat me ty.

 • Gjystina Lekaj.

  Gjystina Lekaj.

  Πριν 4 ημέρες

  Aurela je me fat qe ke nje djal aq te mire si Skejdi

 • Reio o sa e kercej kete leng Macoku

  Reio o sa e kercej kete leng Macoku

  Πριν 4 ημέρες

  Sa herë e dëgjoj, më ngjan Lela e tërbuar në kuptimin e bukur .🔥🔥🔥

 • Fairy Kaitlyn

  Fairy Kaitlyn

  Πριν 5 ημέρες

  Bravo Aurela ke alamet burri, je me shume fat.

 • Dimitris Kod

  Dimitris Kod

  Πριν 5 ημέρες

  Aurela eshte perveluar, nuk ka uje per ta shuar.

 • Reio o sa e kercej kete leng Macoku

  Reio o sa e kercej kete leng Macoku

  Πριν 5 ημέρες

  Si gjithmonë vullkan 🔥🔥🔥🔥🔥

 • Supertoys Supertoys

  Supertoys Supertoys

  Πριν 5 ημέρες

  Aurela bej duet me Alban Skenderaj Te lutem
  Nese se keni bezdi beni like qe ta shohe Aurela ju lutem

 • arifi arifi

  arifi arifi

  Πριν 5 ημέρες

  Yll i Muzikes Shqiptare 🔥❤️💎

 • Ana Annna

  Ana Annna

  Πριν 5 ημέρες

  Super Aurela je idhulli i mamit tim se dhe ajo eshte nga vlora ❤❤🔥🔥🔥

 • Kledi Hysa

  Kledi Hysa

  Πριν 5 ημέρες

  Ka lezet ...you dit it again bravooo Aurela

 • Plug Wrld

  Plug Wrld

  Πριν 5 ημέρες

  🥂🔥

 • Lamaj Klodiana

  Lamaj Klodiana

  Πριν 5 ημέρες

  Bravo je krenaria e Vlores

 • kamila xhezo

  kamila xhezo

  Πριν 5 ημέρες

  👏👏👏👏👏🌺🌺🌺🌺🌟🌟🌟

 • Bardha Zhurda

  Bardha Zhurda

  Πριν 5 ημέρες

  Hallall moj çupë e Vlorës

 • Ilir Rapushi

  Ilir Rapushi

  Πριν 5 ημέρες

  Jeni te dy number one

 • Zezi Xhihani

  Zezi Xhihani

  Πριν 5 ημέρες

  Arukela mami ime te pelqen ty

 • Nadia Fejzullari

  Nadia Fejzullari

  Πριν 6 ημέρες

  Mashallah mos ju pafte syri keq kurre🥰

 • Diana Telegrafi

  Diana Telegrafi

  Πριν 6 ημέρες

  🇦🇱🙏❤️Performancaa e 🌸Shkelqyerrr 🌸Ylli i muzikess ❤️E Madhjaaa 🌼Aurela Gaceee 🌸Ju lumteee 🌷Suksesee 🌷

 • Aqif Kapllani

  Aqif Kapllani

  Πριν 6 ημέρες

  Bravoooo super adrenalin kjo muzik

 • I Alidemi

  I Alidemi

  Πριν 6 ημέρες

  💝❤️‍🔥❤️‍🔥❤️‍🔥

 • Ushqime Tradicionale dhe të Shijshme

  Ushqime Tradicionale dhe të Shijshme

  Πριν 6 ημέρες

  Aurela je yll

 • Suzana Imaj

  Suzana Imaj

  Πριν 6 ημέρες

  E ke qar këngën, 👏👏❤️

 • Super Logoo

  Super Logoo

  Πριν 6 ημέρες

  Kengetarja ime e preferuar 👍👍

 • Alda Azizaj

  Alda Azizaj

  Πριν 6 ημέρες

  Vlonjate o vlla jo shaka,😉😍😍😍🥰🥰🥰😘😘

 • dauti dauti

  dauti dauti

  Πριν 6 ημέρες

  Struga ❤

 • ένας χρήστης του Google ένας χρήστης του Google

  ένας χρήστης του Google ένας χρήστης του Google

  Πριν 6 ημέρες

  O Zoot sa energjike qe esht kjo bravooo 👌👌

 • Dhurata Macingo

  Dhurata Macingo

  Πριν 6 ημέρες

  Moj cupa nga Vlora... Po E ke qare moj... Po ty te Don E gjithe bota moj

 • Nadia Fezullau

  Nadia Fezullau

  Πριν 6 ημέρες

  Diva Shqiptare😗😍😗😍

 • kolim jone

  kolim jone

  Πριν 6 ημέρες

  Zjarr Aurela ! 😍

 • albana ristani

  albana ristani

  Πριν 6 ημέρες

  🔥🔥👏👏😍

 • Arnaldo Veliaj

  Arnaldo Veliaj

  Πριν 6 ημέρες

  ❤❤

 • xhina 007

  xhina 007

  Πριν 6 ημέρες

  😂😂😂

 • Irena Hoxha

  Irena Hoxha

  Πριν 6 ημέρες

  Super Kengetare je Aurela 💥💥💥❤

 • Lena Memushaj

  Lena Memushaj

  Πριν 6 ημέρες

  Te lumt goja

 • Shqipni Etnike

  Shqipni Etnike

  Πριν 6 ημέρες

  Diva e shqipris kjo osht

 • Alex Gjyshi

  Alex Gjyshi

  Πριν 6 ημέρες

  A te falte zoti na vlonjateve na jep peshe dhe krenari mos e harro vloren Ne me ty jemi ne vende te pare urime

 • Leonida Isufaj

  Leonida Isufaj

  Πριν 6 ημέρες

  Shprehja “ cupa nga Vlora” do ngelet legjende fale Legjendes AG.

 • Zenel Metushai

  Zenel Metushai

  Πριν 6 ημέρες

  Mbreteresha e VLORES ❤❤❤❤🔊🔊🔊🎶🎶🎶🎶JE E PA ARRITSHME fansi jot 👃👃👃👃👃

 • Leda Amz

  Leda Amz

  Πριν 6 ημέρες

  Bravo shum e bukur kenga ❤🌹

 • Kela Malile

  Kela Malile

  Πριν 6 ημέρες

  Brava Aurela!!! Super!! Krenare ne, qe jemi nga Vlora! Te lumte goja!!!❤❤❤

 • Elisabeta Seiti

  Elisabeta Seiti

  Πριν 6 ημέρες

  🧡💛🖤🤍💚❤

 • Elisabeta Seiti

  Elisabeta Seiti

  Πριν 6 ημέρες

  Forza aurela te duam shume

 • Elisabeta Seiti

  Elisabeta Seiti

  Πριν 6 ημέρες

  Aurela te adhuroj shumeeeeee!!un jam nje cupe nga vlora si ti!!tani kam nje familie te madhe dhe te bukur !!kam kenduar dhe un shume ishte enderra ime!!po ne ate kohe nuk ishin rruget te hapura per ne dhe ngeli ne sirtar enderra ime!!ti je nje thesar i bukur nga vlora

 • Lediona Aliaj

  Lediona Aliaj

  Πριν 6 ημέρες

  Diva e muzikes shqiptare mban vetem nje emer Aurela Gace

 • Dhurata Cota

  Dhurata Cota

  Πριν 6 ημέρες

  Uragan je me e mira

 • An bregu

  An bregu

  Πριν 6 ημέρες

  Dislike bëjnë veç ata qe kanë inat se eshte hiti ksaj vere 😉
  Congratulations Diva 👏

 • Lola Loshi

  Lola Loshi

  Πριν 6 ημέρες

  O lela e ndrite llakatundin

 • ΜΑΡΙΑ ΜΑΡΙΑ

  ΜΑΡΙΑ ΜΑΡΙΑ

  Πριν 6 ημέρες

  Ate kdofte zenra se naknaqe

 • violagj

  violagj

  Πριν 6 ημέρες

  e mrekullueshme gjithmone

 • dusha avdiu

  dusha avdiu

  Πριν 6 ημέρες

  👏👏👏🙌🙌🙌👏👏opaaaa🙌🙌👏👏👏

 • edlira Caka

  edlira Caka

  Πριν 6 ημέρες

  Fantastike aurela je e madhe nje nga kengetaret me te mira te shqiperis 👍

 • Mimosa Deliallisi

  Mimosa Deliallisi

  Πριν 6 ημέρες

  Brravo Bellissimo ⭐⭐😘😘🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥

 • Tonin Gjokaj

  Tonin Gjokaj

  Πριν 6 ημέρες

  P

 • Elidon Avdulaj

  Elidon Avdulaj

  Πριν 6 ημέρες

  AURELA JE SI PUNA E VERËS SA MË E VJTËR AQ MË E MIR SUKSESE

 • Silvana Myrtaj

  Silvana Myrtaj

  Πριν 6 ημέρες

  Uauuu sa bukur te lumt goja ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️

 • JEFF THE CAR

  JEFF THE CAR

  Πριν 7 ημέρες

  Bravooo Aurela super kengetare🇦🇱🇦🇱

 • Miranda Mecaj

  Miranda Mecaj

  Πριν 7 ημέρες

  Po ti je vete zjarri moj xhan.o super artiste o yll bote