Si nëpër filma/Vrau vëllanë dhe u afrua kur po varrosej, 20 burra në ndjekje të 26-vjeçarit në Dibër

Δημοσιεύτηκε στις 30 Απρ 2021
προβολές 276 284
206

26-vjeçari Florian Tonuzi, i cili vrau me thikë vëllanë e tij gjatë ditës së djeshme në Maqellarë të Dibrës, është arrestuar nga Policia. Burime bëjnë me dije se Tonuzi u arrestua pranë banesës së tij, ku vrau me thikë vëllanë 23-vjeçar Benardin, për arsye që nuk dihen ende.
Burime bëjnë me dije se Florian Tonuzi përpara se të vriste vëllanë e tij, ka dhunuar dhe babain, dhe për këtë shkak konflikti në familje ka agravuar.
Mësohet se 26-vjeçari ka qenë përdorues i lëndëve narkotike, dhe pak kohë më patë kishte dalë nga burgu, ndërkohë që njihej nga banorët e zonës si një person agresiv.
Fax News ka siguruar dhe pamjet e momentit kur në ndjekje të të riut janë afruar familjarë dhe punonjës të Policisë. Ka qenë nëna dhe motra e autorit që kanë negociuar me të dhe i kanë kërkuar Policisë që i riu të mos dhunohet.
Ai është afruar pranë familjes, në momentin kur po varrosej i vëllai i tij, dhe është pikasur nga ana e të afërmve.
Siç shihet dhe nga pamjet, 26-vjeçari është fshehur në një prej banesave që janë të braktisura në zonë, ku më pas është neutralizuar nga policia. Nëna e të riut ka kërkuar nga punonjësit e policisë, që i riu të ushqehet, dhe të mos dhunohet, ndërkohë që bashkë me Policinë në aksion kanë qenë dhe shumë banorë të zonës.
I riu dyshohet se ka qenë në gjendje të rënduar psikologjike në momentin kur ka kryer krimin, dhe përgjatë gjithë këtyre orëve është fshehur në banesat e braktisura që ka pasur fshati, duke qenë se e njihte shumë mirë zonën, i ka shpëtuar kapjessë policisë.
Në video shihen disa prej banorëve të fshatit që ngjiten në mur dhe vrapojnë nëpër ara, derisa bëjnë të mundur kapjen e të riut, i cili tashmë do të përballet me akuzën e vrasjes së vëllait të tij.
#faxweb #faxnews #zgjohu
Follow Fax News Albania
Subscribe To Fax News on GRlabel Channel HERE: grlabel.info/face/XdFDrI4f3ToxD-YfdvJ0Hw.html
For more content from click HERE: www.faxweb.al/
Like Fax News on Facebook HERE: faxweb.al/
Follow Fax News on Instagram Here: faxnews.tv
Për më shumë na ndiqni në: www.faxweb.al

Fax News Albania
Σχόλια  
 • beyond infinity

  beyond infinity

  Πριν 2 ημέρες

  Ca gallate me rob shpie. Krahasojeni pak veten me Ameriken apo Kanadane, etj... qr sa gjynah jemi

 • GrandFamilia Records

  GrandFamilia Records

  Πριν 2 ημέρες

  Ore ku eshte policia kto qr ca shteti kemi ne ku esjte renea ktu mo

 • Aleksander Zengo

  Aleksander Zengo

  Πριν 2 ημέρες

  O maloket edhe kosovaret vriten per budalliqe . Per nje fjal goje akoma si ne kohen e qytykut . Turp bre turp behuni bre njerez ja qifsha nenen behuni bre burra me nder me respekt . Jo me vrasje . A jeni je terezi bre a sjeni je terezi . Duke filluar prej tiranes e lart jetojn njerez te eger . Pylli .

 • Drenica Drenica

  Drenica Drenica

  Πριν 2 ημέρες

  Kta jan definitiv jashtetoksor,ktyne veq Xhxaxhi Enver jau ka qi robt nuk i ka lan me qu koken

 • Agim Ramadani

  Agim Ramadani

  Πριν 3 ημέρες

  Normal si neper filma Vllau si monster , duhet ta zen si qenin

 • Islam-Peace

  Islam-Peace

  Πριν 3 ημέρες

  Allahu Ekber

 • Farije Farije

  Farije Farije

  Πριν 3 ημέρες

  A nuk ika ardh gjuna për vëllaun e vet unë jam nga maqedonia duhet me zan edhe me vra at

 • Inna Tachi

  Inna Tachi

  Πριν 4 ημέρες

  Teper e dhimbshme!😥😥

 • Kastriot Jashari

  Kastriot Jashari

  Πριν 4 ημέρες

  Po pse civilet nderhyjne keshtu ne operacion policor. Mund te ishte nje fshatara si udherrefyes per indentifkimin e zonave te caktuar qe t'ua lehtesonte policeve punen por jo keshtu si te cmendur 30 burra vrapojne kot
  Respekt nga Kosova

 • eri gjyli

  eri gjyli

  Πριν 4 ημέρες

  Sa mbrapa jemi ne si popull fatkeqesi e madhe,qe kemi kete kultur dhe arsim..mallkuar qifshin politikanet qe na kan dhen kete arsim,asnje nuk e vlereson jeten e vet,te gjith kerkojn me duar ne xhep dhe shkopinj,nje t armatosur me arm..vetem nje i semur mund ta vras vellain e vet.ska arsye tjeter

 • LLapjani

  LLapjani

  Πριν 5 ημέρες

  gjyna per vellerzit tane dhe motrat tona shqiperi une jam nga kosova dhe me dul loti kur e pash ishallah nuk ndodhin kto gjana lutemi nate madhe ramazanit :(

 • Vlora Vlora

  Vlora Vlora

  Πριν 5 ημέρες

  Ngushellime familjes

 • Vlora Vlora

  Vlora Vlora

  Πριν 5 ημέρες

  Mire nena e tije po keta te tjeret cfare kerkojn.

 • Land Land

  Land Land

  Πριν 5 ημέρες

  Vllau qe ka vra vllan asht ma I vdek se ai qe po futet ndhe. Zot na le ment e kres. Ngushllime asaj nane se i ka hup te dy djemt

 • Sakti Gafuri

  Sakti Gafuri

  Πριν 5 ημέρες

  Po si është ë mundur shqiptari ta vret shqiptarin 😱😱😱Zoti i madh na ndihmoftë, ne me Elvisin mundohemi me shpëtuar jetën e shqiptarëve ndërsa këta vriten në mes vete ..Zoti i bekoftë shqiptarët.

 • DD S

  DD S

  Πριν 5 ημέρες

  O zot na trypnut e na korit populli shqyptar i shqypnis cka tihet prej jush tu vra pjestart e familes

 • Kuqii tiki

  Kuqii tiki

  Πριν 6 ημέρες

  Marri eshte me postu ne rrjete sociale kete me siguri pa dijenin e antarve marre marre turppp bre popull i flliqt

 • Mar Ney

  Mar Ney

  Πριν 6 ημέρες

  Qija root gjith fshati po policia a rakun ben

 • Il3gal Burnout

  Il3gal Burnout

  Πριν 6 ημέρες

  Vllau vllaun ta mbyt e tmerrshme qfar po ndodh keshtu mbysin prinderit mbysin moter vllaun etj etj 😡

 • Albania Smile

  Albania Smile

  Πριν 6 ημέρες

  Rregjistrohuni në kanalin tim ju lutem ...

 • mark spaqi

  mark spaqi

  Πριν 7 ημέρες

 • Niki Shaho

  Niki Shaho

  Πριν 8 ημέρες

  Mos i dhente zoti asnji tragjedi te kesaj natyre o nene eshkrtet sa keq me ka erdhur o mbretereshe behu e forte ...😥😥😥

  • Albania Smile

   Albania Smile

   Πριν 6 ημέρες

   Rregjistrohuni në kanalin tim ju lutem ...

 • lenci bira

  lenci bira

  Πριν 8 ημέρες

  Gjith keta polic pa uniforme

 • oiuet souiu

  oiuet souiu

  Πριν 8 ημέρες

  mjere ajo shpi thuaj,por dhe ai vlla qe ka vrare vllaun e tij i shkateruat si njeri eshte se dhimbje te madhe do kete.Fatkeqesi e madhe thuaj

 • Klinton Rakipaj

  Klinton Rakipaj

  Πριν 8 ημέρες

  Zot na ruaj na te till gjera

 • Alby Bickers

  Alby Bickers

  Πριν 8 ημέρες

  Ska dibran me bes

 • Vlore alb

  Vlore alb

  Πριν 8 ημέρες

  Ahhhhh o zot sa u preka per kte Nene😭😭😭

 • dcoog anml

  dcoog anml

  Πριν 9 ημέρες

  O zot sa e dhimshme e shkreta nana vet aj duhet te jet i semur me mendoren

  • oiuet souiu

   oiuet souiu

   Πριν 8 ημέρες

   mjere ajo shpi thuaj,por dhe ai vlla qe ka vrare vllaun e tij i shkateruat si njeri eshte se dhimbje te madhe do kete.Fatkeqesi e madhe thuaj

 • Agim Lushaku

  Agim Lushaku

  Πριν 9 ημέρες

  O mjer ajo nan qe perjtojn kit runa zot prej njerzve t keq 🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻

 • Mirela So

  Mirela So

  Πριν 9 ημέρες

  Ca ndodh ne shqipni askund sbahet fjale me ndodh😩😩😩😩

 • Ton Taticaj

  Ton Taticaj

  Πριν 9 ημέρες

  Si mundet te ja vesh titullin si neper filma po kush ka dinjitet njieriut ase mundet ta shohin kyt tragjedi

 • Horuni Xhejlane

  Horuni Xhejlane

  Πριν 9 ημέρες

  Oh zot imadh qfar tmerri per nanen sa xhinah oh allah ndimoj nanes se mjer

  • dcoog anml

   dcoog anml

   Πριν 9 ημέρες

   O mos ja shoft zoti kuj .o zot. Imadh ki mshire . E zoti i forcof.at familje nuk di qa me than. Medet veq qa kohesh erdhen

 • Gon Dibrani

  Gon Dibrani

  Πριν 9 ημέρες

  Ashte bere pishan gjyna vetem gjaku uj nuk behet don me pa vellane tu i vu shpatllat dheut o zot cfar po na shohin syte se magjinoj dot cfar i ka ndodh asaj falilje mjer prindit cfar u ka ndodhur.

 • Bino Dadi

  Bino Dadi

  Πριν 9 ημέρες

  Njerz pa shkoll shiptar budall

 • Legacyof GjergjKastrioti

  Legacyof GjergjKastrioti

  Πριν 9 ημέρες

  Më arixhinj s'ka ku të vejë.

 • EMA EMA

  EMA EMA

  Πριν 10 ημέρες

  O zot cpo na shohin syt mjer nenzeza nuk ka me keq

 • Z.M. Gatuaj shendetshem

  Z.M. Gatuaj shendetshem

  Πριν 10 ημέρες

  E keni haru rugen e allahit sidomos ju shqiptaret e shqipris me turli far ndytsirash zoti va boft caren

  • Muhamet Karanxha

   Muhamet Karanxha

   Πριν 7 ημέρες

   A Nuk ishin ju shqiptart e kosoves baba e vrau djalin shif venin tan e mos na kallzo allahin se e dim vet rrugen ton shif shpin tane ket pun ban

 • North Only

  North Only

  Πριν 10 ημέρες

  Sa gjynah ajo familje.
  O zot mos e provo askend me kte lloj tragjedije. 💔💔😢

  • Mevlude Kurtishi

   Mevlude Kurtishi

   Πριν 9 ημέρες

   😥😥😥😥😥

 • amir lamaxhema

  amir lamaxhema

  Πριν 10 ημέρες

  Njesit amatoresh.Nuk kryhet nje arrestim i tille keshtu.1000 persona civil, i gjithe fshati aty.Siguria e ketyre policeve ZERO.Para tyre ece nje polic ne rroba civile pa jelek antiplumb, keta i shkojne pas, shihet se nuk e kane idene e as planin se si do ta kryejne arrestimin.Nuk sigurojne perimetrin por qendrojne njeri pas tjetrit, nuk kane gas lotsjelles, nuk kane megafon per te komunikuar me te dyshimtin nga nje distance e sigurte per ta, por shkojne si te verber e futen ne nje objekt te cilin nuk e njohin aspak dhe si duket as qe kane marre ndonje informate per te.

 • Sami Krasniqi

  Sami Krasniqi

  Πριν 10 ημέρες

  Turp policis te shqipris
  Merrni mesim nga policia KOSOVES MJERA AJO NAN MEPA DJALIN ASHTU PO EDHE AJDJAL MOMIR MOSME QEN ????

 • Cenalia Cenalia

  Cenalia Cenalia

  Πριν 10 ημέρες

  Kta s jan shqiptar..magjyp.mundet

 • Rock girl

  Rock girl

  Πριν 10 ημέρες

  mjere ajo shpi thuaj,por dhe ai vlla qe ka vrare vllaun e tij i shkateruat si njeri eshte se dhimbje te madhe do kete.Fatkeqesi e madhe thuaj

 • United Kindom

  United Kindom

  Πριν 10 ημέρες

  Vareni mes dibrës a vritet vllai sdo e kesh pa vlla ti ska munci po nuk i merret jeta tjetrit edh pa e pas vlla qofte edhe i huj o bakterie toksore o kafshëri vetem Xhaxhi ju rregullonte ju po do ćohet nga varri per tipa si puna jote 😡😡😡😡😠😠😠😠

 • Eralda Alda

  Eralda Alda

  Πριν 10 ημέρες

  Ah mjer nana 🥺🥺🥲🥲mu coptu zemra me ket vidio skam fjal me teper

 • Andy White

  Andy White

  Πριν 10 ημέρες

  Fack news albania

 • Λούλα Γκιόκα

  Λούλα Γκιόκα

  Πριν 10 ημέρες

  O mos ja shoft zoti kuj .o zot. Imadh ki mshire .
  E zoti i forcof.at familje nuk di qa me than. Medet veq qa kohesh erdhen

  • Rock girl

   Rock girl

   Πριν 10 ημέρες

   Po pee ca shkoi varrim rrot kari i marum mashkull

 • jetmir jetmir

  jetmir jetmir

  Πριν 10 ημέρες

  çfar primitivizmi

 • hbgt32

  hbgt32

  Πριν 10 ημέρες

  Zakona burrash malsor

 • Lulzim Tusha

  Lulzim Tusha

  Πριν 10 ημέρες

  Me vjen kec sepse gjith bojme gabime ai me siguri se ka vra qellimisht vellain e tij po nga depresioni. Shteti duhet ta trajtoje mir dhe jo ta futin ne burg .

 • Leonardo Bregu

  Leonardo Bregu

  Πριν 11 ημέρες

  Vetem nga veriu..ndodhin keto gjera ..po pse keshtu o popull..vret vellai vellan..ne prag te rrinis..sa gjynaf..

 • Kok Derri

  Kok Derri

  Πριν 11 ημέρες

  Qr cfar njerezish rrit ai vend

 • kastriot marku

  kastriot marku

  Πριν 11 ημέρες

  Mjere ZEMRA e te shkretes NENE

 • Ranco Goa

  Ranco Goa

  Πριν 11 ημέρες

  Kjo eshte nderhyrja e shpejte e Shqiperis 😂😂😂 mjere atyre persona qe i bie nje fatkeqsi se keta keshtu si veprojne nuk ka shans qe ta kapin ..

 • Saimir Canaku

  Saimir Canaku

  Πριν 11 ημέρες

  Ah sa gjynof ajo non i biri i vret te birin edhe del e kerkonme policin te birin e vet pupu i dhont zoti forc ishalla

 • Fatjon Vathi

  Fatjon Vathi

  Πριν 11 ημέρες

  kur skan granat me vete mja u hedh policve ke kamt

 • Fatjon Vathi

  Fatjon Vathi

  Πριν 11 ημέρες

  mos na voni shum thot si me qan tu vra derr te eger

 • Fatjon Vathi

  Fatjon Vathi

  Πριν 11 ημέρες

  i paska dhan shejat vaaksina anti covid 19

 • Savvas Muraci

  Savvas Muraci

  Πριν 11 ημέρες

  🤔🤔🤬😡

 • Big Bang

  Big Bang

  Πριν 11 ημέρες

  Po pee ca shkoi varrim rrot kari i marum mashkull

 • Ilmi Zeka

  Ilmi Zeka

  Πριν 11 ημέρες

  Oh njerez duhet te jeni te duruar mos perdorni duart dhe armet se nuk vlen pendimi mbrapa eshte teper vone rahmet ipaste shpirti

 • linda linda

  linda linda

  Πριν 11 ημέρες

  Ah moj Nen e shkret kam qar per ket Nen si mbaj dot lotet. Shum me erdhi keq Allahu I dhasht forc🤲🤲

  • Toni Kolombo

   Toni Kolombo

   Πριν 8 ημέρες

   Amijn ishalla don zoti une skam fjal vec muj me than ngushllime familjes the zoti n xhenet gjalijn 💐💐💐💐

 • Toni Shehu

  Toni Shehu

  Πριν 11 ημέρες

  Kam i shok ne itali ka probleme i bojn gjilpera cdo jav mos me marr gjilpera te vret nuk ka shtet ne shqipri teper von gjynaf 🇦🇱🇦🇱🇦🇱

 • ss divizion

  ss divizion

  Πριν 11 ημέρες

  * HORROR TE NA SHQIPTARËT....... sa inatë më vjen * ⚔️🇦🇱⚔️

 • MrMuli90

  MrMuli90

  Πριν 11 ημέρες

  TMERR !!! qka po ndodh me rinin Shqiptare dikur ishte rinia ma e mir ballkan ... kjo ndodh krejt nga Depresioni pa pun pa asgjë...

 • Florja Bardhoku

  Florja Bardhoku

  Πριν 11 ημέρες

  Qfar njeriu a vritet vellaj po dhe aj varur pse me lan me jetu at mut

 • Vana Gk

  Vana Gk

  Πριν 12 ημέρες

  Car benimore lerni policin te nej punen e vet

 • Lina Lana

  Lina Lana

  Πριν 12 ημέρες

  Cfar eshte kjo te filmohet eshte e ndaluar

  • Romario Bebeto

   Romario Bebeto

   Πριν 9 ημέρες

   Jo

 • Lina Lana

  Lina Lana

  Πριν 12 ημέρες

  😢😢😢😢🥺🥺🥺😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😓😓😓😓😓😓

 • Lina Lana

  Lina Lana

  Πριν 12 ημέρες

  O zot Ma ndimo 😞

  • Landi Buci

   Landi Buci

   Πριν 10 ημέρες

   amin

 • Ivan Gjoni

  Ivan Gjoni

  Πριν 12 ημέρες

  Po ca mos e prek more futi dajak qelbesires

 • Lindi London

  Lindi London

  Πριν 12 ημέρες

  Ca policie kena

 • sara 1234

  sara 1234

  Πριν 12 ημέρες

  O. Zot na ruaj ment e kokes, po pse se kan qetesuar, ta kishin lene dhe ne varrim te vellait, se paska dashur te afrohet, afer shtepise, se veq zemra e tij e. Zoti e din sa do te jete penduar, po droga i ben kto pune

 • dashuria ime bardhok

  dashuria ime bardhok

  Πριν 12 ημέρες

  A nuk ekan zen

 • Albania Durres

  Albania Durres

  Πριν 12 ημέρες

  O njerez luteni zotit mos ta keni kurr ket rrisk te keq ..e mjer ajo nene e shkrete ce gjeti

 • Gieto Nikaj

  Gieto Nikaj

  Πριν 12 ημέρες

  Gjithcka munet te jet por profesonalizem Policoro nuk ASHT kur te GJITHA flasin e NUK din se si veprohet ne taste te tilla

 • resul kllogjri

  resul kllogjri

  Πριν 12 ημέρες

  Oooo Zot sa keq po më vjen për kët nënën plasa

 • Tina Bonheur

  Tina Bonheur

  Πριν 12 ημέρες

  Shpresojme mos digjojme te tilla rastesh o Zot.😢

 • Emilia Emi

  Emilia Emi

  Πριν 12 ημέρες

  Pse e lendoni dy her ate nen

 • Ilda Baba

  Ilda Baba

  Πριν 12 ημέρες

  Rrespskte ..per forcat blu qe bojne nje pune te rezikshme ..bravo cuna Azgan.

 • Ilda Baba

  Ilda Baba

  Πριν 12 ημέρες

  O njerzit e Perendis ...Jo me gjakenxetesi .

 • Rosana Roch

  Rosana Roch

  Πριν 12 ημέρες

  Histori e trishte,ngishllime nenes e babait

 • JIMMI ALBANIA

  JIMMI ALBANIA

  Πριν 12 ημέρες

  Shum ngjarije llimshme as hasmit tim.mos i ndollt mio gje me vra vllau vllan apo fisin e vet 😢😢

 • Ermal Zeneli

  Ermal Zeneli

  Πριν 12 ημέρες

  Sa ke ska me ku te shkoj

 • Luljeta Zoto

  Luljeta Zoto

  Πριν 12 ημέρες

  Oooo zot sa kam qar ,zoti i dhent forc ksaj nene ,o Allah jepi sabren ksaj familje ne kto dit te bukra ramazani ,Allahu ishalla ne xhenet e pranoft djalin qe vdiq

  • RedKinG88

   RedKinG88

   Πριν 11 ημέρες

   Gjysma e asaj që ke shkruar është arabisht

 • big albania

  big albania

  Πριν 12 ημέρες

  votoni ramen papunsi drog vjedh kshu

  • Daniel Qevani

   Daniel Qevani

   Πριν 12 ημέρες

   Shqipria esht maruar arme droge vjedh chrimenella ne shqipri ka shum turp turp

 • Blerina Avdiaj

  Blerina Avdiaj

  Πριν 12 ημέρες

  E shkreta nene si ka fuqi e rri ne kembe.

  • xristos keramitzis

   xristos keramitzis

   Πριν 12 ημέρες

   Car te beje.tia fut gjumit???.

 • Keta Bushi

  Keta Bushi

  Πριν 12 ημέρες

  E zeza nan😭😭

 • Adriana Hunci

  Adriana Hunci

  Πριν 12 ημέρες

  A zot i madh sa keq si per at qe mbylli syt si per kte ngushellime familjes e zoti ishalla e sheron gjynah

 • Berti Mejdani

  Berti Mejdani

  Πριν 12 ημέρες

  o popull kurvvv ai beri ate qe zduhej ber ju cf e ndiqni ate ne ate mynyr o kurvaa bura

 • Illyrian Albanesi

  Illyrian Albanesi

  Πριν 12 ημέρες

  Ooooo zot qfar katastrofe......kjo esht nje dhimbje e madhe te veash vellane tend....shum keq ai qe vrane njeri per mua esht katastrofa me e madhe ne planet pa mar parasysh vellan apo dike tjeter.....nuk guzon te marresh jeten e tjetrit

 • Desara Bala

  Desara Bala

  Πριν 12 ημέρες

  Shqipëria që ndërtoi Sali Berisha , out control !

  • bho _

   bho _

   Πριν 12 ημέρες

   rama do. Na Permiresoje. Rracen. Me Bangladesh

 • Gjergj Koka

  Gjergj Koka

  Πριν 12 ημέρες

  Oh sa mire me kene shqiptar

 • Bere KSMS

  Bere KSMS

  Πριν 13 ημέρες

  Duet nenshtroet n psikiateri \ te pij ilaqet qetcomit po nuk ben hajr tregoi mjekut ti ndrroj ilaqet

 • Linda Kaci

  Linda Kaci

  Πριν 13 ημέρες

  OOOH ZOTI IMADH MOS NA SPROVO. NGUSHELLIMET E PERZEMERTA ALLAHU JU RUJTE. ALLAHU ☝

 • S P

  S P

  Πριν 13 ημέρες

  Heee po ecni more se 1 asht nuk jan 100 se nuk mundet me sulmu se aj asht i pendum dhe ka humb kontrolin se e ka nxan gjaku qfar ka ber prandaj nuk ju sulmon jam i bindir te jeni te bindur ...

 • S P

  S P

  Πριν 13 ημέρες

  Ket tip duhet mos me lshu kurr nga burgu dhe mos me i ardh keq kti muti.

 • Zef Bregu

  Zef Bregu

  Πριν 13 ημέρες

  O zot sa e dhimshme e shkreta nana vet aj duhet te jet i semur me mendoren

 • My Love

  My Love

  Πριν 13 ημέρες

  E MJERA NEN Ç’PO I SHOHIN SYTE 😭😭😭😭😭😭😭

 • Toni Malocaj

  Toni Malocaj

  Πριν 13 ημέρες

  Mos na sprovo o zot ..e shkreta ajo grua ..po i kjan te dy per nji dit..hall per dekmin e hall per gjallin.

 • Lidjon Gjergo

  Lidjon Gjergo

  Πριν 13 ημέρες

  ajde bageti ajde qe me ps arme ai boti i griu te gjitje edhe do te te quhej nje tragjedi e madhe kure mos e bani me ket gabim lejeni policine te beje punen e vet.