2TON - FTYRA JOTE (prod. by Nego)

Δημοσιεύτηκε στις 27 Μάρ 2021
προβολές 5 653 132
1 108

Lyrics 2TON
Prod by Nego
Video : n’Pik Creative
Metro Music
Available on:
Spotify: open.spotify.com/album/1OdMuiNA6JV7hxbJA1SwQw
iTunes: music.apple.com/us/album/ftyra-jote-single/1560617860?ls=1&app=itunes
acromaxmedia.lnk.to/FTYRAJOTE

2TONoffical
2TONoffical
Σχόλια  
 • Mario Petro

  Mario Petro

  Πριν ώρα

  Respekt 🇦🇱

 • The Unique

  The Unique

  Πριν 2 ώρες

  0:23 kur te hy vetja ne qef dhe i beson djallit

 • ujori ujori

  ujori ujori

  Πριν 3 ώρες

  2 ton 🌟🌟🌟🌟🌟

 • Shegushe Kadiu

  Shegushe Kadiu

  Πριν 4 ώρες

  💥💥💥💥

 • Laureta Berisha

  Laureta Berisha

  Πριν 7 ώρες

  Thjsyihhgvjgfhvb
  Bkff

 • bodoti qwiu

  bodoti qwiu

  Πριν 8 ώρες

  2Ton King 🥇 / Mega Hit 🔥

 • Anita Rruga

  Anita Rruga

  Πριν 10 ώρες

  Super je nje ze te shkelqyeshem

 • hedllo hellow

  hedllo hellow

  Πριν 18 ώρες

  Kengetar shum I Mir bravo

 • Klea Veshi

  Klea Veshi

  Πριν 18 ώρες

  shiko me poshte

  • Klea Veshi

   Klea Veshi

   Πριν 18 ώρες

   zoti ju ruajt

 • Fier Jon

  Fier Jon

  Πριν 20 ώρες

  Man nuk me pelqen 2toni por kete kenge e ka bere te bukur

 • Raju arora

  Raju arora

  Πριν ημέρα

  I am listening from India 🇮🇳🇮🇳❤️❤️

 • Fidan Coljaj

  Fidan Coljaj

  Πριν ημέρα

  💋💋❤❤❤❤

 • Valmir Dalloshi

  Valmir Dalloshi

  Πριν ημέρα

  Kengtari me i dobt

 • Arsim Gashi

  Arsim Gashi

  Πριν ημέρα

  Shkon dy toni te menaxheri me ba kang menagjeri: qka me tbo dy ton
  2 toni: si gjeth babush 🤣🤣🤣

 • Emily An

  Emily An

  Πριν ημέρα

  Se ftyra jote jote jote em tranoji🥺❤️ E deri ne fund ksaj bote bote bote me ty shkoj.🙌🏻❤️

 • Valzim Gashi

  Valzim Gashi

  Πριν ημέρα

  my idol💜💜

 • FF TOXIC

  FF TOXIC

  Πριν ημέρα

  Sa e bukur kenga

 • DURO S

  DURO S

  Πριν ημέρα

  Paska ardh ne Shkoder per t bere videoklipin.

 • B A

  B A

  Πριν ημέρα

  1:47 😍😍

  • Emily An

   Emily An

   Πριν ημέρα

   o zot gjithmone e degjoj kete kenge e kam te makina e kam alarme edhe zile telefoni bravo 2ton ja dole te na mahnitesh

 • ARTUR BUCI

  ARTUR BUCI

  Πριν ημέρα

  kingi i muzikes 👑👑👑

  • zijuiy wttuy

   zijuiy wttuy

   Πριν ημέρα

   Ky veq hite qet bravo njeri 🤔🤔🤔👏👏👏

 • Laureta Berisha

  Laureta Berisha

  Πριν ημέρα

  ♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥

 • suela bunjaku

  suela bunjaku

  Πριν ημέρα

  Me pelqen emri dhe kenga jote😗😍😍😗😗😗

 • Mondi Palloshi

  Mondi Palloshi

  Πριν 2 ημέρες

  Ooose

 • Merita Lleshi

  Merita Lleshi

  Πριν 2 ημέρες

  Super kengtar

 • *Stella*

  *Stella*

  Πριν 2 ημέρες

  💎❣️E&S❣️💎

 • Nasi Brahimaj

  Nasi Brahimaj

  Πριν 2 ημέρες

  👌👍

 • Perputhen Pikant

  Perputhen Pikant

  Πριν 3 ημέρες

  https://www.youtube.com/watch?v=cbRn92AnY5I
  Mevli dhe Juli - Dashnia, per te mos u humbur...

 • A

  A

  Πριν 3 ημέρες

  Sluskeo

  • soinu foig

   soinu foig

   Πριν 2 ημέρες

   kenga ime prill 2021

 • A

  A

  Πριν 3 ημέρες

  Meda

 • lyrics_K1DA

  lyrics_K1DA

  Πριν 3 ημέρες

  https://www.youtube.com/channel/UCqqQ8MqN9Njl1PiVyNlXclg

  • soinu foig

   soinu foig

   Πριν 2 ημέρες

   Si gjithmon hit

 • Ask to seduce Miss

  Ask to seduce Miss

  Πριν 3 ημέρες

  Il me déçoit vraiment jamais 2ton , la chanson est vraiment au top comme d'habitude 🥳🥳🥳🥳🥳

 • Nadi Hoxha

  Nadi Hoxha

  Πριν 3 ημέρες

  Kenga e bukur

  • lyrics_K1DA

   lyrics_K1DA

   Πριν 3 ημέρες

   grlabel.info/face/qqQ8MqN9Njl1PiVyNlXclg.html

 • Eldi Fejza

  Eldi Fejza

  Πριν 3 ημέρες

  o zot gjithmone e degjoj kete kenge e kam te makina e kam alarme edhe zile telefoni bravo 2ton ja dole te na mahnitesh

 • SHAIP cuclla

  SHAIP cuclla

  Πριν 3 ημέρες

  Ky veq hite qet bravo njeri 🤔🤔🤔👏👏👏

  • lyrics_K1DA

   lyrics_K1DA

   Πριν 3 ημέρες

   grlabel.info/face/qqQ8MqN9Njl1PiVyNlXclg.html

 • Moe Kaan

  Moe Kaan

  Πριν 3 ημέρες

  🇵🇰♥️🇦🇱☝🏽

 • Shkurt Murati

  Shkurt Murati

  Πριν 3 ημέρες

  Të gjitha këngët i ke të Përkryera.

 • Xheni Xheni

  Xheni Xheni

  Πριν 3 ημέρες

  O zot si eshte ajo vajza qe kercen 😍😍😍😍😋😋

 • Ms. I

  Ms. I

  Πριν 3 ημέρες

  Konga e mir veq clipi palidhje. Sdin njeri a po kqyr videoclip a por**

 • Klea Veshi

  Klea Veshi

  Πριν 3 ημέρες

  kush e digjon ne 2021

 • Oksana Haydey

  Oksana Haydey

  Πριν 3 ημέρες

  👍❤❤🇺🇦

 • Vladimit Eshja

  Vladimit Eshja

  Πριν 3 ημέρες

  🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱

 • Gashi Noar

  Gashi Noar

  Πριν 3 ημέρες

  Smyr

 • Juljan Tufa

  Juljan Tufa

  Πριν 3 ημέρες

  Si gjithmon hit

 • Elinda Kelmendi

  Elinda Kelmendi

  Πριν 4 ημέρες

  kenga ime prill 2021

 • Izabela Kolli

  Izabela Kolli

  Πριν 4 ημέρες

  😍😍😍😍😍

 • Bleana Bejaj

  Bleana Bejaj

  Πριν 4 ημέρες

  😍😍😍😍

 • SHANMUGHA DASAN Kannoly

  SHANMUGHA DASAN Kannoly

  Πριν 4 ημέρες

  Raja Yoga është një sistem i lashtë i meditimit dhe mirëkuptimit shpirtëror. Kjo na mundëson të kthehemi në një gjendje të paqes së brendshme, fuqisë personale dhe vetëvlerësimit përmes rindezjes së cilësive dhe virtyteve origjinale të shpirtit. Ai siguron shumë përgjigje për pyetjet e lashta në lidhje me identitetin dhe qëllimin tonë dhe hap një rrugë për paqen e vërtetë të mendjes dhe një gjendje natyrore të lumturisë.
  Raja Yoga ju jep një kuptim të qartë shpirtëror të vetvetes, ju ndihmon të ri-zbuloni dhe përdorni cilësitë pozitive tashmë të fshehura brenda jush. Ju ndihmon të krijoni qëndrime të reja dhe të zhvilloni përgjigje të reja. Si çdo aftësi, kjo kërkon praktikë. Duke bërë një meditim të vogël çdo ditë, ai shpejt bëhet një zakon i natyrshëm dhe i lehtë, i cili ju shpërblen bujarisht për përpjekjen që përfshin.
  Luaj Video
  Meditimi Raja Yoga është një teknikë me sy të hapur që mund të përdoret nga kushdo, kudo. Nëse doni të mësoni se si të relaksoheni, duhet të jeni më të përqendruar dhe krijues ose po kërkoni ndriçim personal, Meditimi Raja Yoga mund të plotësojë secilën prej atyre nevojave. Ju lutemi vizitoni qendrën tuaj më të afërt të Brahmakumaris ose www.brahmakumaris.com

 • Aurel Preca

  Aurel Preca

  Πριν 4 ημέρες

  Bravo ....

 • ami l

  ami l

  Πριν 4 ημέρες

  🔥🌹🔥

 • Djdjdjsj dhvsvshs

  Djdjdjsj dhvsvshs

  Πριν 4 ημέρες

  Valla shum I
  Mir je bre respekt 💋☺️❤️❤️❤️❤️❤️❤️✅✅✅✅✅

 • Aurel Preca

  Aurel Preca

  Πριν 4 ημέρες

  Kenge shume e bukur me pelqen shume 😜😘

 • hip hop Rap

  hip hop Rap

  Πριν 5 ημέρες

  Kerkoni ne youtube 👉👉Frenzy - Fillimi pa mbarim👉👉 (Diss Don Xhoni ,Marin )...

  • minij hooi

   minij hooi

   Πριν 4 ημέρες

   Askush : Truni jem : se ftyra jote jote em tranoj ose surrati rrati rrati jot em tranoj 😂😂

 • DATSE OFFICIEL

  DATSE OFFICIEL

  Πριν 5 ημέρες

  🦅🦅🦅🦅🦅🦅

 • Serdi Doku

  Serdi Doku

  Πριν 5 ημέρες

  Se ftyra jote jote jote em tranoj
  e deri nfund tksaj bote bote bote me ty shkoj
  une nuk tdu veq sonte
  zemra tdon te une e pranoj
  ti je shum ndryshe she
  syri jem veq ty tsheh
  veq ty tsheh
  syt e mir zemren e but
  per ty naten po rri qut qut
  veq ti zemren ma ke zbut zbut
  si syt ka me trujt
  ki mu kon me mu e disha disha
  ment veq te ti un i kisha kisha
  ku ishe ti une isha isha
  per ty me tjera nuk rrisha rrisha
  tkom lazdru ty ty tkom lazdru
  ti po bon bon bon qka nuk du 2x
  se ftyra jote jote jote em tranoj
  e deri nfund tksaj bote bote bote me ty shkoj
  une nuk tdu veq sonte
  zemra tdon te une e pranoj
  ti je shum ndryshe she
  syri jem veq ty tsheh
  veq ty tsheh
  kur jom gabim thuma me ndrru per ty duhna
  sdu me tpa me quna tani me pas pun na
  sdihet qysh vjen puna mos me gabu runa
  diqka kur ti e bon mi mshel syt nuk muna
  ti mke bo per veti zor si un me gjet ti
  njo si une baby njo si ti lady
  du me kan i vetmi
  krejt qa ki ti jepmi
  krejt qa kom ti jepi ti jepi
  ti je ndryshe she
  syri jem veq ty tsheh tsheh
  merri merri krejt ti qe qe asnjo te une mos e le
  se ftyra jote jote jote em tranoj
  e deri nfund tksaj bote bote bote me ty shkoj
  une nuk tdu veq sonte
  zemra tdon te une e pranoj
  ti je shum ndryshe she
  syri jem veq ty tsheh
  veq ty tsheh

 • Bleona Xhilaj

  Bleona Xhilaj

  Πριν 5 ημέρες

  Super kengetar je 2 ton 👏👏👏🥰🥰

 • claire t.

  claire t.

  Πριν 5 ημέρες

  0

 • Arjeta R.

  Arjeta R.

  Πριν 5 ημέρες

  😍

 • teodor Bida

  teodor Bida

  Πριν 5 ημέρες

  My song

 • teodor Bida

  teodor Bida

  Πριν 5 ημέρες

  https://youtu.be/ujXLczHtuvQ

 • Suzana Neziri

  Suzana Neziri

  Πριν 5 ημέρες

  0 y qqll

 • PAULIN MEDHA

  PAULIN MEDHA

  Πριν 5 ημέρες

  Cdo kenge e jotia eshte perfekt bravo 😎

 • Joanna

  Joanna

  Πριν 5 ημέρες

  Ti je shum ndryshe she she Syri jem veq ty t sheh Veq ty tsheh♥😇

 • Reyhan Kuris

  Reyhan Kuris

  Πριν 5 ημέρες

  Sa mir musica 🥰🥰🥰

 • lejla Hamiti

  lejla Hamiti

  Πριν 5 ημέρες

  Wow🦋💙💜

 • Jurgen Trojer

  Jurgen Trojer

  Πριν 5 ημέρες

  Super kng

 • HSB MYL

  HSB MYL

  Πριν 5 ημέρες

  🇦🇫 Likes your songs🤙

  • HSB MYL

   HSB MYL

   Πριν 5 ημέρες

   Wich language do you speak joanna? I cant read IT🙈

  • Joanna

   Joanna

   Πριν 5 ημέρες

   Keng e mrekullushme nga kengetar I i mrekullushem suksese

 • ema elena

  ema elena

  Πριν 5 ημέρες

  Askush :
  Truni jem : se ftyra jote jote em tranoj ose surrati rrati rrati jot em tranoj 😂😂

 • Afrim Bugari

  Afrim Bugari

  Πριν 5 ημέρες

  I vetmi artist Qe kongt e tij muj mi ngu me non e bab Pa pik derti Mes po fol najsen palidhje

 • Driton Selmani

  Driton Selmani

  Πριν 5 ημέρες

  Qe 10 vjet e njejta melodi e njejta Tem😂😂😂🤦🏻🤦🏻🤦🏻

 • kancelari ermali

  kancelari ermali

  Πριν 5 ημέρες

  best ever

 • Hucaj Elvin

  Hucaj Elvin

  Πριν 6 ημέρες

  hallo

 • opzz xsin

  opzz xsin

  Πριν 6 ημέρες

  Ti je shum ndryshe she she Syri jem veq ty t sheh Veq ty tsheh♥😇

 • Mateo Kejsi

  Mateo Kejsi

  Πριν 6 ημέρες

  m'lujti kjo muzik 🍓✨🎶🤷‍♂️🦋

 • Etleva Markaj

  Etleva Markaj

  Πριν 6 ημέρες

  Je shum i mire

 • Bealdo Dosku

  Bealdo Dosku

  Πριν 6 ημέρες

  👏👏👏

 • Xhensilda Mydini

  Xhensilda Mydini

  Πριν 6 ημέρες

  Kenga me e bukur

  • Xhensilda Mydini

   Xhensilda Mydini

   Πριν ημέρα

   Hahah

  • opzz xsin

   opzz xsin

   Πριν 6 ημέρες

   almir6000000goet

 • Leo Halilaj

  Leo Halilaj

  Πριν 6 ημέρες

  Te lumt keng e mrekullueshme

 • Lavdim Lavdim

  Lavdim Lavdim

  Πριν 6 ημέρες

  ❤❤❤❤❤😍😍😍😍💖💖💖💖🌏🌏🌏🌏🌏💖💖💖💖😘😘😘😘

 • So ll

  So ll

  Πριν 6 ημέρες

  Si gjithmone superrrr sna zhgenjen me hitet 😀😀😉

 • Edmond Bullari

  Edmond Bullari

  Πριν 6 ημέρες

  Keng e mrekullushme nga kengetar I i mrekullushem suksese

 • N88 Sv

  N88 Sv

  Πριν 6 ημέρες

  Fyreeee,Fyreeeee,Fyreeee 🔥🔥🔥🔥

 • The Eagle

  The Eagle

  Πριν 6 ημέρες

  I vetmi qe ka ber karriere me talent 👏👏👑

 • Arianit Imeri

  Arianit Imeri

  Πριν 6 ημέρες

  Oooo 2ton

 • zeqie Zendeli

  zeqie Zendeli

  Πριν 6 ημέρες

  ❤❤❤🥰🥰🥰

 • VR VR

  VR VR

  Πριν 6 ημέρες

  Wow sgum mir bravo

 • Sara Dervishi

  Sara Dervishi

  Πριν 6 ημέρες

  Bravo 2ton ti je kengertari im i preferuar😊😊

 • Sara Dervishi

  Sara Dervishi

  Πριν 6 ημέρες

  Ky esht njish o lal

 • Adres Ere

  Adres Ere

  Πριν 6 ημέρες

  Shum e bukur 😍😍😍😍😍😍

 • Lona L

  Lona L

  Πριν 6 ημέρες

  👍👍💞💘💘💚💛💓❤❤❤❤❤❤💋💋💋💋💋💋👀👀👀

 • Suad Beraj

  Suad Beraj

  Πριν 7 ημέρες

  almir6000000goet

 • Ermelinda Dhembi

  Ermelinda Dhembi

  Πριν 7 ημέρες

  Nje artist I merituar

 • Geni Taci

  Geni Taci

  Πριν 7 ημέρες

  Nice 👍 Sehr gut Junge 🎼

 • bowen voowy

  bowen voowy

  Πριν 7 ημέρες

  Respect from Poland🇵🇱❤🇦🇱

 • its_fjona 17

  its_fjona 17

  Πριν 7 ημέρες

  Ti je shum ndryshe she she
  Syri jem veq ty t sheh
  Veq ty tsheh♥😇

 • its_fjona 17

  its_fjona 17

  Πριν 7 ημέρες

  ♥♥♥♥♥♥love music

 • Amelia Bregu

  Amelia Bregu

  Πριν 7 ημέρες

  Fejzbuku

  • bowen voowy

   bowen voowy

   Πριν 7 ημέρες

   @Eleonora Miljković

 • Gjina Kuzhnini

  Gjina Kuzhnini

  Πριν 7 ημέρες

  ❤❤❤😃😃😘❤

 • Gjina Kuzhnini

  Gjina Kuzhnini

  Πριν 7 ημέρες

  Respekt per ty je kegtari ma imiri

 • Brava Brava

  Brava Brava

  Πριν 7 ημέρες

  Sbon nona mo si ky

 • Ermal Alla

  Ermal Alla

  Πριν 7 ημέρες

  2 ton qe meriton vertet per zerin unik dhe keng qe gjithmon ja vlen ti degjosh bravvvvoooo