Analistët shkrihen së qeshuri me deklaratën e Bashës, se do të "luftojë deri në fund" pas humbjes

Δημοσιεύτηκε στις 30 Απρ 2021
προβολές 170 287
62

Emisioni i plotë: grlabel.info/losk/kKeLmp9waISknns/b-nteo
#tepaekspozuarit #mcntv #yllirakipi #arjancurri #arturzheji #edvinkulluri #lulzimbasha #partiademokratike

Ylli Rakipi. Të Paekspozuarit
Σχόλια  
 • yea yes

  yea yes

  Πριν 5 ώρες

  Analista analfabeta te shirun te serbia e rusia

 • Priam Reci

  Priam Reci

  Πριν ημέρα

  O curri je msu me arjan carin ti .ktu dukesh qe je funderrin shemtir .je i vetmi qe prej teje nuk e shof mo as zone e lir.nuk e di pse te ftojn ty ne televisione

 • Miside Koraqi

  Miside Koraqi

  Πριν 3 ημέρες

  Humor i mrekullushmë edhe une kam qesh me lotë 😂😂😂🥰👍

 • Ani Perroj

  Ani Perroj

  Πριν 3 ημέρες

  O sa kam qesh ropt e shpis

 • Durim Xhameta

  Durim Xhameta

  Πριν 4 ημέρες

  Lere se è kupton curri se ka studiare aristotelin dhe ylli rakipi qe ishte ne selin e pd Kure u vra azem hajdari mbeturina te kater

 • Aldo

  Aldo

  Πριν 4 ημέρες

  Do ja bejne zao ik keshtu si e kane nisur.😭😭😂😂😂🤣🤣. Qe tani vetem kumbengulja e Bashes per te ndenjur kryetar partie ben qe 70% e popullit te mis e preferoje.

 • Saimo

  Saimo

  Πριν 4 ημέρες

  Jane momente aq te bukura kur spontaliteti shoqerohet me te qeshura te sinqerta. Ja e beri basha diçka te mire ,te pakten qeshem me lot🤣

 • André Cela

  André Cela

  Πριν 4 ημέρες

  O ylli na vdiqe re ku te shkoje jepeni espulsion jashte europes

 • Zybi Guri

  Zybi Guri

  Πριν 4 ημέρες

  Do ja terezizim prap a te keqen halla.vij e une te ndihmoj🤣🤣

 • Mim Tirona

  Mim Tirona

  Πριν 4 ημέρες

  Jeni ju shkerdhatat gazetaret qe para zgjedhjeve benit si buçe rrugesh per fitoren e Lul garroqes e tani pa pike turpi qeshni me idolin tuaj. O kellira uji kembesh sa të ndyre jini!

 • Lulzim Rexhepi

  Lulzim Rexhepi

  Πριν 5 ημέρες

  Kombi ndodhet ne nje kohe tragjike me politikane burracake te blere ky moment ne studio tregon alternativen e dobet dhe pa vizion

 • Osumi Osumi

  Osumi Osumi

  Πριν 5 ημέρες

  Shume e drente.!!! Ka luftuar dhe tre here me pare qe nga REPUBLIKA E RE .!! FITORJA PO I TROKIT NE DERE .!!!!

 • GD Kaci

  GD Kaci

  Πριν 5 ημέρες

  Kjo luftë do jetë shumë e përgjakshme

 • Sure Kukli

  Sure Kukli

  Πριν 6 ημέρες

  Filloi lufta me cfurqe basha hanxharin meta kosoren kurse EDI RAMA T ANKUN kush do fitoj Kam qeshur me lot

 • Edmonda Zhupa

  Edmonda Zhupa

  Πριν 6 ημέρες

  Shyqyr që qeshëm njëhere me lot !

 • Luan Kadili

  Luan Kadili

  Πριν 6 ημέρες

  Tani fillo lufta 🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣

 • Michalis Natsis

  Michalis Natsis

  Πριν 7 ημέρες

  hollanda mullinjte me ere i ka. lufta mbaroi ,dhe basha se kuptoi.

 • AL

  AL

  Πριν 7 ημέρες

  Po sa u zgjua Basha prej vêrteti tani tani fillon lufta mbahuni trima 🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣

 • Ems G63

  Ems G63

  Πριν 7 ημέρες

  Lul kurr mos ti pafshim syt e pidh burr 😂👍

 • Alikaj Shezai

  Alikaj Shezai

  Πριν 8 ημέρες

  🤣 😂😂😂😂😂 gallata qe ka me këte lule u shkrin me te qeshur gazetaret del likia thot merni sfurqet del basha thot fillon lufta ka gallata me keta pz

 • Albanian Ger

  Albanian Ger

  Πριν 8 ημέρες

  Sikur ta kishte drejtuar PD. Luli do te fitonte. Por Praktikisht PD. eshte duke e Keqperdorur Salihu. Basha Thjesht eshte Autoparlant i Salihut, gje per te cilin Humbi 3 her Radhazi!

 • arben carcani

  arben carcani

  Πριν 8 ημέρες

  e sajta luft eshtē ??

 • Natassa Pietri

  Natassa Pietri

  Πριν 8 ημέρες

  O zot me lot kot qe e nderpren se u shkriva duke qesh

 • Haide Dhuli

  Haide Dhuli

  Πριν 8 ημέρες

  Nuk ka cmim per kete moment!!!! Mos vdekshi o Zot!

 • Nicos Berletti

  Nicos Berletti

  Πριν 8 ημέρες

  Bravo Basha mos hek dore nga PD se pse do japesh Rames mandate deri vdekje natyrale

 • Shpetim Cokaj

  Shpetim Cokaj

  Πριν 8 ημέρες

  Tani luften ai e ka me demokratet qe te mos e heqin nga kryesia.

 • ceerw buty

  ceerw buty

  Πριν 8 ημέρες

  Minutat e para ishin me te mirat e viteve te fundit po qeshni o burra sw per te qeshur dhe qar njekohesisht. Por une qesha me lot😂

 • melgibson1970

  melgibson1970

  Πριν 8 ημέρες

  Qeshni ju qeshni, do ju q... het nëna edhe juve, nuk e keni larg, edi do ua fusë më keq se enver hoxha

 • Naim Kica

  Naim Kica

  Πριν 8 ημέρες

  Haha skan faj aspak 😂

 • Lorenz Tusha

  Lorenz Tusha

  Πριν 8 ημέρες

  Hahahahahahha... E madheeeeee.... Ahahahahhahaa

 • bcvbb hyui

  bcvbb hyui

  Πριν 9 ημέρες

  Ai u sforcua aq shume per ta thene, lufta vazhdon! 🤣🤣 sa dhe xhelal meziu nuk e besoj.🤣🤣🤣

  • ceerw buty

   ceerw buty

   Πριν 8 ημέρες

   E lezetshme kjo

 • Alketa Keta

  Alketa Keta

  Πριν 9 ημέρες

  tipike ironi greke e currit

 • mentor tola

  mentor tola

  Πριν 9 ημέρες

  Na vdiqet se qeshuri ,

 • Jc Cubaaa

  Jc Cubaaa

  Πριν 9 ημέρες

  Nuk e kam ndjek me pare por lot 🤣🤣🤣🤣

 • brave forever

  brave forever

  Πριν 9 ημέρες

  Po qa lufte mor ata jan bashke bejn gam gam ne tv per opinion

  • bcvbb hyui

   bcvbb hyui

   Πριν 9 ημέρες

   😂😂😂😂😂😂 esht ber vertet per gallat me lot 😂😂😂😂 fillon lufta 😂😂😂😂

 • Bledialroed PSN

  Bledialroed PSN

  Πριν 9 ημέρες

  Me lot kam qesh edhe un , skan faj analistat basha ka 8 vjet meme (meme shabllon pa modifikim fare)

 • Hekuran Ajdini

  Hekuran Ajdini

  Πριν 9 ημέρες

  Lufta me mullinjt e ERES.

 • Loni Betoni

  Loni Betoni

  Πριν 9 ημέρες

  Tani fillon lufta hahahahaha

 • George Milano

  George Milano

  Πριν 9 ημέρες

  Ate qe skishte parti rugacesh ti dilte para e hoqen qafe esht mallkimi i sokol olldashit qe e con partin demokratike nga disfata ne disfat po te ishte i ndjeri sokol ne krye as nje shqiptar nuk e shiste voten po do shkonte ta hidhte masivisht pa frik per shpres

 • Shpetim Muci

  Shpetim Muci

  Πριν 9 ημέρες

  Duke qeshur unë po ju shkruaj, PD e drejton SALI BERISHA sa për Luli dilte sa për tu dukur në popull qe te mësonin demokratët që lidership që është Luli.
  POR nga brenda është dhe do të jetë sali Berisha deri në vdekje PD nuk ja lëshon njeri tjetër. KETRADHE mundet që lidership do jete GRIDA DUME SA PËR NUMËR.

 • Vladimir Lleshi

  Vladimir Lleshi

  Πριν 9 ημέρες

  Aedini se hajdutet jeni qe qeshni me voten e popullit legenat qeshin kot

 • Hamide Hoxha

  Hamide Hoxha

  Πριν 9 ημέρες

  Ca' lufte don luli sesht i zoti as per luft as per paqe.qeshni ju qeshni .ju qesht zemra.

 • Marius Hoxha

  Marius Hoxha

  Πριν 9 ημέρες

  Tallni ........ se vuan populli beni qef edhe pak koh se do tju viij fundi edhe juve jeni gazetar legna te gjith

 • SKENDERBEGAS ILIRIUS

  SKENDERBEGAS ILIRIUS

  Πριν 9 ημέρες

  🤣🤣🤣🤣👍

 • M. N.

  M. N.

  Πριν 9 ημέρες

  E lezetshme kjo

 • Akeljan Zeneli

  Akeljan Zeneli

  Πριν 10 ημέρες

  loteeeee 😂😂😂😂😂😂

 • Lulja Ime

  Lulja Ime

  Πριν 10 ημέρες

  👏👏👏🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣..le te mari luli & grida nje fije bari e te luftojn me vehten pd ka marr fund eshte bere tamam estrade

 • acdc111ify

  acdc111ify

  Πριν 10 ημέρες

  "Te shpjegoi un tani" OMG. Thats fucken funny.

 • Tonipatos Ferataj

  Tonipatos Ferataj

  Πριν 10 ημέρες

  😂😂😂😂😂😂 esht ber vertet per gallat me lot 😂😂😂😂 fillon lufta 😂😂😂😂

 • Ardi A

  Ardi A

  Πριν 10 ημέρες

  Emisioni me real dhe me i lezetshem ne Shqiperi…..dhe flm qe na bete te qeshim :)

 • qopoy dnon

  qopoy dnon

  Πριν 10 ημέρες

  Minutat e para ishin me te mirat e viteve te fundit po qeshni o burra sw per te qeshur dhe qar njekohesisht. Por une qesha me lot😂

  • Shpetim Muci

   Shpetim Muci

   Πριν 9 ημέρες

   Dnon edhe unë qesha por ti paske qeshur me shume sepse na paske XJERRE atë gjoks të madh që paske ti moj vajze. Ste kuptoj moj vajze nuk xirret gjoksi në fotografi. Sepse o xjerr vetëm kokën e fityren. O mos xirr as një diçka. Sepse, ti pas mendonit tënd ri po na thua me shikoni mua cfar gjoks ka unë. Ke gabuar për më dimin tim moj vajze. Të kërkoj dhe falje po varet cfar përgjigje do me kthesh mua.

 • Ballist 96

  Ballist 96

  Πριν 10 ημέρες

  Kryetari i opozites po qeshin te gjithe me ty o lulush largohu oj katastrof natyrore

 • Rudi Mali

  Rudi Mali

  Πριν 10 ημέρες

  Pse se ftove Tos Nanon mo

 • Rudi Mali

  Rudi Mali

  Πριν 10 ημέρες

  U dhjet duke qeshur

 • Kacurri Linza

  Kacurri Linza

  Πριν 10 ημέρες

  PD ESHTE DUKE U PASTRUAR NGA BUROKRATE QE PRSININ ME LUG NE BREZ.SHUME MIRE QE PO NDODHE KJO SEPSE PD DO DEMOKTRATIZOHET

  • Kacurri Linza

   Kacurri Linza

   Πριν 10 ημέρες

   @qopoy dnon BRAVO

  • qopoy dnon

   qopoy dnon

   Πριν 10 ημέρες

   Oh zot.... sa kam qesh..... me lot...

 • Kacurri Linza

  Kacurri Linza

  Πριν 10 ημέρες

  BASHA, NUK DUHET TE LARGOHET,

 • Afrim Gjata

  Afrim Gjata

  Πριν 10 ημέρες

  Per te qeshur ishte pz

 • Adnand Sheme

  Adnand Sheme

  Πριν 10 ημέρες

  O Curri para ceshtjes kombetare dhe demokracise dhe fjales se lire te nje populli qe vuan dita dites. Nuk ka komitet internacional apo kombetar qe del para nje referendumi popullor dhe kundrra nje populli qe eshte perbuzur e drejta e cdo gjeje qe kerkohet nga ata .

 • Engjell Shtylla

  Engjell Shtylla

  Πριν 10 ημέρες

  Basha injoranti i shiti demokratet ne mandatin e dyte per pallatin e vjehrit tani ja futi edi ramvirusi duke ja nxjer fletet e votimeve te opozites te pavlefshme, asnjeher nuk ka ndodhur ne shqiperi qe pa dal rezultati zgjedhjeve, te thuash fitova direkt nje dit mbas zgjedhjeve, ramvirusi e beri kete qe opozita mos te kerkoj dhe tregoj faktet qe jane bere manipulime, vjedhur, komisioneret dhe numeruesit jane bler qe te nxirnin fletet e votimeve te opozites te pavlefshme.. Per kete ka punuar edi lakuriqi si tja u vjedhi votat opozites

 • Alfred Marku

  Alfred Marku

  Πριν 10 ημέρες

  😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂

 • Alfred Marku

  Alfred Marku

  Πριν 10 ημέρες

  😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂

 • dgdfgdgd dfgdfgdfg

  dgdfgdgd dfgdfgdfg

  Πριν 10 ημέρες

  Do filloj lufta e tenxheres dhe byrekut se m shum ska cben ky deficent umanoid me psikoz ufoje dhe utopik politik.

 • Al Pacino

  Al Pacino

  Πριν 10 ημέρες

  Ketu eshte te qeshesh ti futesh nje te dhjeri dhe te ikesh kaq

 • Aleksander Krasniqi

  Aleksander Krasniqi

  Πριν 10 ημέρες

  E more lul palla ste ka ngel gje tjeter vetem futju portokallis 😂

 • nead shullazi

  nead shullazi

  Πριν 11 ημέρες

  Lot pz madh 😂😂😂

 • abc

  abc

  Πριν 11 ημέρες

  Rroft pd-ja qe po i ben me ne fund shqiptaret te qeshin 🤣🤣🤣

 • One Piece

  One Piece

  Πριν 11 ημέρες

  Mos i thuani yllit rakipit bravo po lulit qe po vazhdon luften dhe po na ben per ye qesh

 • xhani xhani1

  xhani xhani1

  Πριν 11 ημέρες

  Pz 30 here e kam kthy te pare vdeka tu qesh me lot o lul basha mos vdeksh kurr je me ik te portokallija😂😂

 • genci safa

  genci safa

  Πριν 11 ημέρες

  Oh zot.... sa kam qesh..... me lot...

 • durrsi durrsi

  durrsi durrsi

  Πριν 11 ημέρες

  Po te gjith kta Jan ca me berishen dhe me meten bashen se duan ktoo duan luft

 • Elisjon Goseni

  Elisjon Goseni

  Πριν 11 ημέρες

  Ahhahaah, qeshni ju qeshni, se janë patate për ju!

 • Islam Gashi

  Islam Gashi

  Πριν 11 ημέρες

  Respekt se me te vertet jan bere per te qeshur kta politikan pa turp

 • GRM Infissi

  GRM Infissi

  Πριν 11 ημέρες

  Pjes shum e bukur.E kam par mbi 20 her!
  Luli nqs dha dorheqjen dyet te konkuroj ne portokalli se e ka te fotuar

 • Chef Flo

  Chef Flo

  Πριν 11 ημέρες

  Do filloje lufta o shqipe, futjani malit se zbriti Lulushi

 • Ornela Demo

  Ornela Demo

  Πριν 11 ημέρες

  fillon lufta e Kullurit vlla :-D

 • Erion Golemi

  Erion Golemi

  Πριν 11 ημέρες

  Kjo esht per çmim te par ne television shqiptar hhahaaa

 • Alda Zejno

  Alda Zejno

  Πριν 11 ημέρες

  🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🤼‍♀️

 • Marsid Oparaku

  Marsid Oparaku

  Πριν 11 ημέρες

  Kot e futen publicitetin ky moment duhet te vazhdonte 🤣🤣🤣

  • Nikel Nik

   Nikel Nik

   Πριν 11 ημέρες

   Ata mezi e mbajten te qeshuren edhe pas publicitetit ti thua 😂😂

 • Arjanit Shqipetar

  Arjanit Shqipetar

  Πριν 11 ημέρες

  Curi tani fillon lufta ,ylli cila luft mo 🤣🤣🤣

 • Zef Nikolla

  Zef Nikolla

  Πριν 11 ημέρες

  Te gjitha analista maskarenj hajdut te pa cipe

 • Vesa Serena

  Vesa Serena

  Πριν 11 ημέρες

  Ai eshte nje
  trap...

 • Dritan Goga

  Dritan Goga

  Πριν 11 ημέρες

  😂😂🤣🤣🤣🤣🤣😂😂😂😂😂LULI.

 • Shefqet Hasimaj

  Shefqet Hasimaj

  Πριν 11 ημέρες

  Per BASHEN Dielli Lind ne Mbremje!!!

 • Oliver Kolitari

  Oliver Kolitari

  Πριν 11 ημέρες

  Ore pa kërkoni largimin e tij. Bëni asamblenë e PD me shumicë vote hidheni poshtë ,, e hajt shnet,,

 • Clirim Maho

  Clirim Maho

  Πριν 11 ημέρες

  Mallista.

 • BG BG

  BG BG

  Πριν 11 ημέρες

  Thitheni Asashin m shpesh beheni ma interesant emisionin

 • Loni Betoni

  Loni Betoni

  Πριν 12 ημέρες

  Na shkrite sak prz, hahahaha, Ilir Meta nga njera ane dhe Luli nga ana tjeter hahahaha, tani fillon lufta thote.

 • Tom Bucaki

  Tom Bucaki

  Πριν 12 ημέρες

  😂😂😂😂😂

 • Kostandin Bushi

  Kostandin Bushi

  Πριν 12 ημέρες

  https://fb.watch/5dOyipecLT/

 • Ardit Papa

  Ardit Papa

  Πριν 12 ημέρες

  Tragjikomedi. Turp i papare.. Te qash e te qeshesh bashke. Po u shkrine te pakten,ka lezet per here te pare. Gas paci.

 • Jus HD Mullahi

  Jus HD Mullahi

  Πριν 12 ημέρες

  Alta na knoqi sderzoht osht si ilir meta rrin me zor haäa kujtim haxhia bexbach

 • Children Video

  Children Video

  Πριν 12 ημέρες

  Vdiqa😂😂😂👏

 • Sele Nica

  Sele Nica

  Πριν 12 ημέρες

  edhe ju tallni karin mir ata qe perfitojn
  po ju ca perfitoni

 • Arjanit Shqipetar

  Arjanit Shqipetar

  Πριν 12 ημέρες

  E madhe kjo lulushi po then gjdo parashikim🤣🤣

 • Gon Dibrani

  Gon Dibrani

  Πριν 12 ημέρες

  Basha akoma se ka kuptu se ka humbur po thot akoma kemi fitu keto poletikan luajne teater me populli .edhe rama thot fitova tani te presim zgjedhje prap te shifim kush do ta pranoj humbjen.

 • Helion Aliaj

  Helion Aliaj

  Πριν 12 ημέρες

  E treta e verteta 🤣

 • ShokuAndroid

  ShokuAndroid

  Πριν 12 ημέρες

  LOT ...pas publicitetit sduhej mbajtur e qeshura....ahhhh sa bukur XD

 • Luli Shkullaku

  Luli Shkullaku

  Πριν 12 ημέρες

  Na turprove o bash nga lul po kfhehesh ne lolo ......mos u bej gazi i botes

 • Bruna N

  Bruna N

  Πριν 12 ημέρες

  Me lot perzotin
  Do luftojm thot
  Opozitaret e vertet Te vjedhur e Te genjyer e Te dekurajuar, ky spitullaq thot do luftojme

 • anonymous 2020

  anonymous 2020

  Πριν 12 ημέρες

  Hahahah sa gjiganda jan e ne qe.po e shofim spo e mbajm dot te qeshuren 🤣🤣🤣