Prinder per here te dyte? Xhensila Myrtezaj dhe Bes Kallaku flasin per here te pare

Δημοσιεύτηκε στις 3 Απρ 2021
προβολές 338 420
188

Per informacionet me te fundit klikoni:
Web: abcnews.al/
Facebook: abcnews.al/
Instagram: abcnewsal
Subscribe kanalin tone ne: youtube:grlabel.info
#abcnews #abcnewsalbania #Soirée

ABC News Albania
Σχόλια  
 • eri eri

  eri eri

  Πριν ημέρα

  na keni ca ate qe s thuhet. deliri madheshtise bota nuk sillet rreth jush. ija ija ija boll mo se gjyshet na kan rrit po si nena ska. se permend asnjehere as motren . normal se pordhacja sbesoj ti doje . kjo ka kap qiellin me dore mos flasim per ajka 🤯 amoooon fmi kan t gjth e si rruhet kush esht ajka e kush e ka bo ajken. menaxhoni mire leket e mones dhe lirit se cdo fillim e ka nje fund

 • Nana Braushi

  Nana Braushi

  Πριν 3 ημέρες

  Dhe kisha nje merak te madh......

 • Teo

  Teo

  Πριν 4 ημέρες

  My song

 • Teo

  Teo

  Πριν 4 ημέρες

  https://youtu.be/ujXLczHtuvQ

 • Nora L

  Nora L

  Πριν 4 ημέρες

  Mor po besi a ka prinder se vec ija ija po ajo nena qe e mbajti 9 muaj pse si degjohet emri Valle me duket pak si bajate keta

 • qopoy dnon

  qopoy dnon

  Πριν 4 ημέρες

  Mua sme pengon fakti qe ky e respketon ijen pro me Besdis fakti qe se permendi kurr are qe mbajti 9 muaj ne bark.

 • Naim Cerkini

  Naim Cerkini

  Πριν 5 ημέρες

  Xhensila dhe Bese Kallaku jeni te mrekullueshem dhe nga zemra ju deshiroj shendet dhe suksese ne jete e pune.Ju gezofte Zoti me nje djale te bukur dhe te zgjuar si prinderit.

 • Ardit Cubi

  Ardit Cubi

  Πριν 5 ημέρες

  Si se permendi nenen qe e lindi kurr

 • eioshen boboi

  eioshen boboi

  Πριν 5 ημέρες

  Bes Kallaku je i madh shum e bukur dedikimi per Ajken je i madh na emocionove pa mas suksese ne jet

  • qopoy dnon

   qopoy dnon

   Πριν 4 ημέρες

   🤣🤣🤣😎✌

 • Diana Helena

  Diana Helena

  Πριν 5 ημέρες

  Ja paska djeg mielli hunden besit....lere mor burr merre me avazh 🙁🙁🙁

 • Shkodra Shkodra

  Shkodra Shkodra

  Πριν 5 ημέρες

  Xhensila me vjen keq amo per mendim timin eki hup respektin je kan vertet shum e mir amo eki hup Fleften si femen du dal neper TV palidhje sa ta kish Burrin si femi as ti vet ski mekan e mir
  Gjyshja im thojke qith mos prit qa prej te keqit amo njeri duhet mu munu mekan e mir je ba si keto goca te shipris kurva me fal amanet kam pas shum respekt ne ty me vjen keq🌹
  Merr pak shembull ne Elvana Gjata

  • Shkodra Shkodra

   Shkodra Shkodra

   Πριν 5 ημέρες

   Un as kujt nuk I tutuna viq zotit me vjen keq se kuke ni fans I xhensiles amo kjo asht e vertet Puns keqe kur mosi thuj mir lakmja eka prish njerzimin

  • eioshen boboi

   eioshen boboi

   Πριν 5 ημέρες

   Sa te paska zene gripi mo Besss....por bej kujdes

 • bouytt guyt

  bouytt guyt

  Πριν 6 ημέρες

  Coca Besi😂 high af

 • Metihe Selmani

  Metihe Selmani

  Πριν 6 ημέρες

  T,lumt Besi imrekullushum je lum familja qet kan.Zoti jurujt bashk me ijen tane jei respektushum iedukuar bravo

 • Kimete Troplini

  Kimete Troplini

  Πριν 6 ημέρες

  A e linde apo jo spo kuptoj po e pate lind me jete te gjate

 • elton shehu

  elton shehu

  Πριν 6 ημέρες

  Sa shume i ka fshi qyrrat besi dhe pastaj i fshi ne xhinse spate esht i kullo hunda

  • bouytt guyt

   bouytt guyt

   Πριν 6 ημέρες

   Pershendetje ju lutem si e ka emrin kjo keng se po te knaqka shpirtin ju lutem

 • sehhi vooty

  sehhi vooty

  Πριν 7 ημέρες

  Besi dhe xhensila jeni si yll jeni familie qe te gjith ju kan zili vazhdoni ghithmon bashk Ajka esht shum e bukur

 • H Mdarci

  H Mdarci

  Πριν 7 ημέρες

  Xhensila dhe Besi pse nuk beni nje kenge bashke😍🤩?

 • Atid Itarba

  Atid Itarba

  Πριν 7 ημέρες

  O Bes o legen Hasi sesht i kuksit Hasi Asht i hasit atokton

 • Xheni Rama

  Xheni Rama

  Πριν 7 ημέρες

  Ija si 18 vjec si kristiano ronaldo 🤣🤣😂😂🤣😂

  • sehhi vooty

   sehhi vooty

   Πριν 7 ημέρες

   Shume pordhace je moj xhensila

 • stamatis nasis

  stamatis nasis

  Πριν 7 ημέρες

  Po kjo modernatorja srz e ka ja fut kot sa u ben nje pytje nuk ua le te mbarojn pergjen po ua nderpret u ben pytje tjetr😯😠😠😠😠

 • Antigona Gashi

  Antigona Gashi

  Πριν 7 ημέρες

  Xhensila idoli im ❤️ te kam te pershendes nga Kosova 😘😘🇦🇱

 • vajza vajza

  vajza vajza

  Πριν 7 ημέρες

  kjo Xhensila e paska koken e madhe,se pasna verejt deri sonte

 • Pranvera Murati

  Pranvera Murati

  Πριν 7 ημέρες

  Ë
  W
  Dass ist das
  Das

 • Petteri Punakuono

  Petteri Punakuono

  Πριν 7 ημέρες

  🤣🤣🤣😎✌

 • Dona dona

  Dona dona

  Πριν 7 ημέρες

  A ka koron Besi si flet shum zaval me vijee?

 • Km Mm

  Km Mm

  Πριν 7 ημέρες

  Po te aferm nga babai a ka ky Besi se asnje here nuk flet per ta vetem per gjyshen nga nena

 • Aurora Bregu

  Aurora Bregu

  Πριν 8 ημέρες

  Sa te paska zene gripi mo Besss....por bej kujdes

 • Olgerta Lzj

  Olgerta Lzj

  Πριν 8 ημέρες

  Po fol shqipen e paster Xhensila o debile leri prokupacionet dhe spontan se na lodhet me fjalet e huaja qe perdorni ne te folur

 • elida markaj

  elida markaj

  Πριν 8 ημέρες

  Sa me ka emocionuar Poezia e Ajkes!😭

 • Egzona Blakcori

  Egzona Blakcori

  Πριν 8 ημέρες

  Pershendetje ju lutem si e ka emrin kjo keng se po te knaqka shpirtin ju lutem

 • Claudia

  Claudia

  Πριν 8 ημέρες

  Sa her i kan ren xhensiles vathet 🤷‍♀️

 • Ermira Shehu

  Ermira Shehu

  Πριν 8 ημέρες

  Djal me popullor dhe me i drejtperdrejt Bes Kallaku dhe nje Cift yll ⭐🍬🌹

 • edlira lushi

  edlira lushi

  Πριν 8 ημέρες

  Besi dhe xhensila jeni si yll jeni familie qe te gjith ju kan zili vazhdoni ghithmon bashk Ajka esht shum e bukur

 • keti keti

  keti keti

  Πριν 8 ημέρες

  Shume pordhace je moj xhensila

  • Blerta Ahmati

   Blerta Ahmati

   Πριν 7 ημέρες

   Whf1rtf vg ⛰ 🏝🏙🌎🏙🌎🏤🗺🗺and and 5th 🏖🏘

 • Shqipe Thaqi

  Shqipe Thaqi

  Πριν 8 ημέρες

  Gjensila vazhdo kshtu se ma kalle gelbin

 • Eliesa Mustafa

  Eliesa Mustafa

  Πριν 8 ημέρες

  umyten tu pjell shqiptart ehajtttt

 • Rita Luneto

  Rita Luneto

  Πριν 8 ημέρες

  Se kuptoj pse i prisni kenget

 • Iron Tin

  Iron Tin

  Πριν 8 ημέρες

  Un jam nga Krume Por hasi eshte qytet ne vete tashi e nuk duhet ti thone me Hasi I kukesit .Eshte per te ardh keq qe shqiptaret dun te shikojn vendet e tjera kur nuk i njofin qyetet e Shqiperise,turp.Respekte nga New York.

 • Sonila

  Sonila

  Πριν 9 ημέρες

  Bes!!kallaku je i madh. Bashk me yllin tende. Xhensilene e dashurin e bukur
  Ajka 🌟🌟🌟😘😘😘

 • Monda Delija Pjetri

  Monda Delija Pjetri

  Πριν 9 ημέρες

  😅👏👏👏❤️❤️❤️❤️🇦🇱❤️🇦🇱

 • Monda Delija Pjetri

  Monda Delija Pjetri

  Πριν 9 ημέρες

  🇦🇱❤️❤️❤️🎼🎶🎹🎼🎺🎷🎷🎷🎶🎵🎼🥁🎻🎸ylli baka

 • une une

  une une

  Πριν 9 ημέρες

  Aman o bes se 100 her e ke tregu a thu se je tu tregu naji gja te veqant je ba bajat me kete histori

 • Adem Kreshta

  Adem Kreshta

  Πριν 9 ημέρες

  JENI ÇIFT I MREKULLUSHEM BRAVO

 • Nafa Nafa

  Nafa Nafa

  Πριν 9 ημέρες

  ❤️❤️

 • Tasha Zylfo

  Tasha Zylfo

  Πριν 9 ημέρες

  Eshte bere Ija si ledi Di,gjithe gjyshet Jane te mrekullushme.

 • Dizo Dauti

  Dizo Dauti

  Πριν 9 ημέρες

  Ke marr Dozen e rend o besi,je duke rrit dozen me shum hov te madh, do te skuq shpejt kujdes!!!

  • Rekuper Sezboni

   Rekuper Sezboni

   Πριν 8 ημέρες

   @Dizo Dauti ku rrin ti ne shqiperi?

  • Dizo Dauti

   Dizo Dauti

   Πριν 8 ημέρες

   @Rekuper Sezboni mir e ta shohim kush po ja Qi ropt kujt se qenke merzit nga jeta ti sic duket ,me qe vet bere pyetje dhe shite mend ,ma thuaj lokacionin vi te takoj un ty e mi zhgul veshet! E se ke dha rend dhe njerin e gabuar, burrat nuk shajn nje qe ta dish!!

  • Rekuper Sezboni

   Rekuper Sezboni

   Πριν 8 ημέρες

   @Dizo Dauti shiko mos kalo ner gjera te renda per ty, se ta fshij surratin, te mbet vetem emri pastaj. Merr vesht vllajn , TI ZHGULI VESHT UNE TY . Ta fus dozen ne byth pastaj , ik mo se te qiva robt . 🤡 CLOWN

  • Dizo Dauti

   Dizo Dauti

   Πριν 8 ημέρες

   @Rekuper Sezboni o djali e kam per cka e kam ti smund ma falesh mua,e dyta nede don ta dish kush jam e car jam e ke emrin ne fb ta tregoi un Dozen dhe jogurtin,qe po me fal ti mua!!

  • Rekuper Sezboni

   Rekuper Sezboni

   Πριν 8 ημέρες

   @Dizo Dauti Ne rregull e kishe per yogurt , por prap se prap nuk te kuptoj, nejse vetem dicka pot them, kur shkruan "doz" ne koment, njeriut i shkon mendja aty ku thash une, me duket se te duhet ty te lexosh me shum jo mua, dakort? Ok e kishe per jogurtin po ta falim

 • Kela Spaho

  Kela Spaho

  Πριν 9 ημέρες

  Kjo Xhensila tarngellik i madh,dhe ke dua te tw bej te lumtur lot krokodili,po ik moj ju rrofte ilir meta juve,keni gjithcka dhe thua sa duheni aman se na hapet barkun.....

 • Sia Ira

  Sia Ira

  Πριν 9 ημέρες

  Nuk I duroj dot p**t e Xhensiles.

 • Jonka Paloka

  Jonka Paloka

  Πριν 9 ημέρες

  Besi je shum Artist 🤩💫

 • Lucy Pashai

  Lucy Pashai

  Πριν 9 ημέρες

  Po këtë her prap me Ilir Metën e ka fëmijën

 • Enxhi 456

  Enxhi 456

  Πριν 9 ημέρες

  Shum bukur çdo gje po titullin nuk e pam asgjekundi Ku ishte pjesa qe behen prinder per here te dyt ?

  • Hamide Dervishi

   Hamide Dervishi

   Πριν 9 ημέρες

   Bravo Besi ndimoi fukarejt ziti te rujt Ajken she ju te dy .

 • Zhaklina11

  Zhaklina11

  Πριν 9 ημέρες

  Na lodhen keta te dy.nuk ka te tjere shqiperia po vetem ky besi dhe ajo plastika

 • EDa ML

  EDa ML

  Πριν 9 ημέρες

  Shum i ftoht me motren

 • Lina Lana

  Lina Lana

  Πριν 9 ημέρες

  Mua sme pengon fakti qe ky e respketon ijen pro me Besdis fakti qe se permendi kurr are qe mbajti 9 muaj ne bark.

  • Bujar Beqiri

   Bujar Beqiri

   Πριν 3 ημέρες

   @no name te lumte te rujt zoti shum fjal me vend

  • Arsa Begaj

   Arsa Begaj

   Πριν 5 ημέρες

   bravoo pse nuk epermend nanen po vetem ijen ijen

  • no name

   no name

   Πριν 7 ημέρες

   Prind eshte ai qe te rrit jo ai qe te ben!!! Ky eshte rrit me ijen normal qe ate do te doje si thot populli "Kush me je per te ngrene po i thirri oj nan"!

  • Popcorns Mom

   Popcorns Mom

   Πριν 7 ημέρες

   Ija i dha fame, interesi te jep edhe grua Nena eshte vjerre ben vaki nuk ja do nuska e llastuar

  • Florina Lule

   Florina Lule

   Πριν 8 ημέρες

   E ka sjell Lejleku ne ket bote mesa duket😏😏

 • Lindita Haxhimustafa

  Lindita Haxhimustafa

  Πριν 9 ημέρες

  Loqka e madhe esht Ija bree 🥰❤💐

 • Silvana Koreta

  Silvana Koreta

  Πριν 9 ημέρες

  Te '' ' kendofte zemra ylli baka

 • mimoza gjermani

  mimoza gjermani

  Πριν 9 ημέρες

  Ju pershendesim nga Kosova o besi zemra Ju gzoft tanve se Familje e mrekullushme jeni Bashk me nanen e gjyshen tgjjthneni te mrekullushme 👏

 • Illyria Illyria

  Illyria Illyria

  Πριν 9 ημέρες

  E mo mo sa rendesi ju japin amon.Ija ija ija e morrem vesh.😏😏😏

 • Ani Cani

  Ani Cani

  Πριν 9 ημέρες

  Ikni ju qifsha ropt doni me plocuar emisionin

 • mo 207

  mo 207

  Πριν 10 ημέρες

  Besi jo me kot esht ktu ku esht nuk haron ku ka jetu Fshati esht mrekulli esht shum djal me kemb ne tok .Ija esht nje drit sdi qte them esht e mrekullushme Zoti te jept shendet❤ 🙏🙏

 • Jenny Lea

  Jenny Lea

  Πριν 10 ημέρες

  Xhensila shum goce e mire po ka pak pordh rrin gjat gjitth kohes duke mendu ishalla dal mire ne ekran🤣

  • The One

   The One

   Πριν 4 ημέρες

   Xhensila eshte yll E ne shqiperi me e bukura!

  • Fran Fusha

   Fran Fusha

   Πριν 9 ημέρες

   xhensila esht yll 🌟🌟

 • Lalala Lalala

  Lalala Lalala

  Πριν 10 ημέρες

  Djale i mire Besi bravo

 • Albana Demaj

  Albana Demaj

  Πριν 10 ημέρες

  Na can bythen ky çifti fashatarve sikur jan vetem këto vk

  • Autochtonus Albania

   Autochtonus Albania

   Πριν 9 ημέρες

   Fiks ngelen neper tv se ky ben gjok Ja si humorist exhe koha e ka treg sdi tbej humor me cfR lloj emision qe hap cdo muaj e mbyll e keta u japin shum hapsir vl

 • Matina Sehai

  Matina Sehai

  Πριν 10 ημέρες

  Ore ca i jepni rendesi ketij malokut dhe kesaj tjetres qe nxjer kofshet dhe bythen ne shesh na plasi kari hante apo nuk hante ky fshatari ca tu them

 • Aha Nana

  Aha Nana

  Πριν 10 ημέρες

  Coca Besi😂 high af

 • Vefi Gropa

  Vefi Gropa

  Πριν 10 ημέρες

  Bes Kallaku je i madh shum e bukur dedikimi per Ajken je i madh na emocionove pa mas suksese ne jet

 • Daniel Aliaj

  Daniel Aliaj

  Πριν 10 ημέρες

  Besi jep shum lek per femijet jetim ,gjithmon ka ndihmuar dhe familje ne nevoj .

  • Merita Hasa

   Merita Hasa

   Πριν 8 ημέρες

   Bravo Besi👏

 • Saimir Gjoni

  Saimir Gjoni

  Πριν 10 ημέρες

  Shume mire ooo Bes m’ke emoncionuar me poezine e vajzes se po e perjetoj me vajzen time qe eshte dy vjeqe edhe dashurine Per motren mos e harro kurre te uroj suksese e shnet e lumturi ne familjen tende gjithmone me mungon motra e madhe aq shumeeeeeee

  • Sale Ukperaj

   Sale Ukperaj

   Πριν ώρα

   Shkelqeni so familje bes

 • cuni france

  cuni france

  Πριν 10 ημέρες

  O qija ropt sa tap besi

 • Music lover Guy

  Music lover Guy

  Πριν 10 ημέρες

  Ik o Bes ne shtëpi, ti smerr dot frymë dhe rrin aty me virus, budalla

 • Rudina Bani

  Rudina Bani

  Πριν 10 ημέρες

  Sa e adhurueshme eshte Ija!

 • Liza Ajdinaj

  Liza Ajdinaj

  Πριν 10 ημέρες

  Linden kta ????apo akoma

 • Ela Myrteza

  Ela Myrteza

  Πριν 10 ημέρες

  🥰🥰🥰🥰🥰

 • Λούλα Γκιόκα

  Λούλα Γκιόκα

  Πριν 10 ημέρες

  Te kendofte zemra.

 • Shpresa Kotini

  Shpresa Kotini

  Πριν 10 ημέρες

  Zemra plot ne nenave me dashurine qe marrim..nga femije niper e mbesa..dhe nga emisionet tuaja! Bekime!

 • Enejda Xhatufa

  Enejda Xhatufa

  Πριν 10 ημέρες

  Eneida xhatufa💎💎💙💙💚💚❤❤💓💟💞💘💔💖💝💗❤❤kavaje💎💎💙💙💚💚❤❤emila💎💎💙💙💚💚❤❤aris💎💎💙💙💚💚❤❤danjeli💎💎💙💙💚💚💓💟💞💘💕💔💖💝💗❤❤1💎💎💙💙💚💚💞💓💟💘💕💖💝💗❤❤

 • Enejda Xhatufa

  Enejda Xhatufa

  Πριν 10 ημέρες

  1💎💎💙💙💚💚❤❤💓💟💞💘💔💖💝💗❤❤

 • albania tv

  albania tv

  Πριν 10 ημέρες

  Pse hiqet zeri

 • Deta Mia

  Deta Mia

  Πριν 10 ημέρες

  Shume pozitivitet 🙏🏼

 • Ersila Alla

  Ersila Alla

  Πριν 11 ημέρες

  Ija e shkret taksirat me duru pordhet e xhensiles ije je si shpirt

  • Omar Braydon

   Omar Braydon

   Πριν 10 ημέρες

   @Gideon Maxwell awesome! It took roughly 15 minutes but it actually worked!

  • Gideon Maxwell

   Gideon Maxwell

   Πριν 10 ημέρες

   not sure if anyone cares but I just hacked my friends Instagram account using Instapwn. Cant link here so search for it on google if you wanna try it yourself

  • Ana Ana

   Ana Ana

   Πριν 10 ημέρες

   😂😂😂 xhensila na hapi barkun!

 • Enrik Rushan

  Enrik Rushan

  Πριν 11 ημέρες

  Eo mire ne kemi ritur tre po pill ni o artists vallja ni grave se si gjen gje nga K...... ushqim e kane

  • Eldo Mcini

   Eldo Mcini

   Πριν 4 ημέρες

   CA pordhace kjo xhensila asht nnje derr Ku Rva ktE her me Ilirin e Ka medet ija cfar nusja qe ka

 • Miranta Xhaferri

  Miranta Xhaferri

  Πριν 11 ημέρες

  sa duan me u duk kta.

 • Jonida Mehmeti

  Jonida Mehmeti

  Πριν 11 ημέρες

  Waaa ca trape qe mbajne duart ashtu sa duan te duken 😥

 • enerik tozaj

  enerik tozaj

  Πριν 11 ημέρες

  Ndreko Fjorela e perputhen ka ngaterruar studio (mbas Xhensiles) 😅

  • rozalinda

   rozalinda

   Πριν 9 ημέρες

   Sesht fiorela

  • Kejsi Daja

   Kejsi Daja

   Πριν 10 ημέρες

   Kuu

 • artan papri

  artan papri

  Πριν 11 ημέρες

  Zoti te ruhet

 • Ylli Tajari

  Ylli Tajari

  Πριν 11 ημέρες

  jeni te gjithe te mbrekullueshem

 • Shpresa Bushgjokaj

  Shpresa Bushgjokaj

  Πριν 11 ημέρες

  Nuk ja vlen ti shikosh nuk asht humorist ai

 • indrit arapi

  indrit arapi

  Πριν 11 ημέρες

  I paskan zen hundet kaps yllit dhe besit paskan pasur shum emocjone

  • Arjan Kapo

   Arjan Kapo

   Πριν 10 ημέρες

   @indrit arapi ahahahahahahAhH

  • Ana Ana

   Ana Ana

   Πριν 10 ημέρες

   @indrit arapi qe e pi ti sbehet fjale per te paster hmm me dyshim se do pak xhep ajo pune edhe ne shqipri cdo gje eshte skarco besoj se bie dakord kshu qe te rujt zoti !Ndersa un as se kam provu ndonjeher as skam ne plan kurre eshte shm e ulet per nje femer mendimi im

  • indrit arapi

   indrit arapi

   Πριν 10 ημέρες

   @Ana Ana te pyeta ty se mos e pi me te paster se un

  • Ana Ana

   Ana Ana

   Πριν 10 ημέρες

   @indrit arapi me raft pika beje pyetjen te qarte ske pse i bie rrumbullak do Te thuash a e kam provu un qe e di??kurre ne jeten time se sjam e ktij niveli Por Jam e rritur mjaftueshem per ta dit

  • indrit arapi

   indrit arapi

   Πριν 10 ημέρες

   @Ana Ana pse po te pish mall ashtu behesh?

 • 19 98

  19 98

  Πριν 11 ημέρες

  🔥🇦🇱🔥🇦🇱🔥🇦🇱🔥

 • Benny Petra

  Benny Petra

  Πριν 11 ημέρες

  Bes Kallaku 👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏

 • Mhill Deda

  Mhill Deda

  Πριν 11 ημέρες

  zoti te bekoft o bes kallaku

 • Era Elsa

  Era Elsa

  Πριν 11 ημέρες

  ppppfffff bes nari

 • ALbanian Girl

  ALbanian Girl

  Πριν 11 ημέρες

  shkrepe prap o president

 • Arjan Panav

  Arjan Panav

  Πριν 11 ημέρες

  Shifeni besin drru nmall o zot

  • Arjan Panav

   Arjan Panav

   Πριν 10 ημέρες

   @Ana Ana shqiperia o ana pota kthesh koken pas duke par shqiperin sot esht ber me bukur , dhe hapat e saj rensi ka mos te ndalojn se ecuri me mir von se kurr. I shpejt esht ai apo ajo qe arri ne vend jo ai qe nxiton dhe ngec Pa vajtur. Reforma do behet kam besim plot gjerat po ecin por shum pak njerez e kuptojn cfar vlere ka vota per vendin ku jeton, gjithsesi knaqesi qe fls me nje njeri qe ndan te njejtin koncept si mua per vendin e origjines.

  • Ana Ana

   Ana Ana

   Πριν 10 ημέρες

   @Arjan Panav as ne te miat nuk eshte se thash ska ber ndonje gje qe wauu mezi lidh dy fjale,eshte tjeter gje humori se ate njeriu e meson ben prova edhe gomar te jesh do e mesosh gjithsesi jam tip qe me pelqen kur I shikoj shqiptaret qe ecin perpara se jemi popull I vuajtur Por vetem uroj qe mos te ju rritet mendja se I urrej njerzit qe harrojn se nga vijn thjehstsia eshte gjeja me e bukur te njeriu .Persa I perket shqiperise eshte vendi me i bukur me i begate e ka fal zoti Por c’è do te gjith kemi ikur per nje jete me te mire Por shqiperine gjithmone ne zemer uroj qe nje dite te behet dhe te jete baraz mos edhe me mire se europa 🇦🇱🇦🇱

  • Arjan Panav

   Arjan Panav

   Πριν 10 ημέρες

   @Ana Ana Po mi Po se shyqyr qe ka dhe shyqyr qe Ecen por ne nje vend te till si shqiperia jon e bukur dhe e varfer esht munsia me e lart per tu ber I famshem, por tek preferencat e mia sesht aspak. Gjithsesi te kemi shendet se cdo gje dot shkoi ne vendin e duhur kemi vend te bukur I loved 🥰 Albanien 🇦🇱

  • Ana Ana

   Ana Ana

   Πριν 10 ημέρες

   @Ame Ame cfar di un??se nuk Po te kuptoj

  • Ame Ame

   Ame Ame

   Πριν 10 ημέρες

   @Ana Ana po ju ku e dini?

 • ah ah

  ah ah

  Πριν 11 ημέρες

  Bravo bes ti sje aktor..ti je ai qe je..siq je nuk ndryshon rol..po ne te vertete ti je vetvetja..qe do thote ..nuk futesh ne rol ..

  • Heart Love

   Heart Love

   Πριν 11 ημέρες

   😂😂

 • David Watson

  David Watson

  Πριν 11 ημέρες

  0:54
  bed.limo

 • Klaudja Cerma

  Klaudja Cerma

  Πριν 11 ημέρες

  Ylli Baka Zoti te Bekoft 🙏🙏🙏Zeri yyt te qeteson shpirtin 🤗😢

  • Rudina Bani

   Rudina Bani

   Πριν 10 ημέρες

   Dobet kete nate zeri i Yllit. Mos ka qene me grip 😀😀

 • Violet Hancock

  Violet Hancock

  Πριν 11 ημέρες

  0:22
  dat.gen.in